Emma Raymann jelentkezési lapja NNI

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Ptk

Újonc
2019. 12. 08.
9
1
V4 karakter
Emma Raymann

Nemzeti Nyomozó Iroda - Jelentkezési Nyomtatvány
Jelentkezést összeszerkesztette, formázta: Charlie Cortez, Zane Cortez, Joshua F Cortez


1. paragrafus: OOC, játékon kívüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereden kívüli tudnivalókra vagyunk kíváncsiak, amit szívesen megosztanál velünk. A válaszaidban teljes, kerek mondatokat alkoss, mindvégig ügyelj a helyes nyelvhasználatra.


Hány éves vagy?
- 24 éves lettem az elmúlt hónapban.
Mennyi ideje játszol a See Game System MTA San Andreas szerverén?
- 2017-ben regisztráltam V3-ra pár hónapot játszottam, az utóbbi időben konkrétabban 2024.06.10-én jöttem vissza azóta is szinte minden nap aktívan fent vagyok a szerveren.
Hányszor lettél adminjailbe helyezve, kirúgva, kitiltva, a szerverről? Indokokat is mellékeld, ha jogtalannak találtad akkor is!(kép)
- Mik voltak az előző neveid a szerveren? Opcionális: Írd le miért váltottál nevet X-ről Y-ra!(kép)
- Hány játszott perced / órád van a karaktereden?(kép)
- Hány NNI jelentkezési lapot írtál ezzel együtt?
- Ez lesz az első jelentkezési lapom.
Mellékeld a karakter ID-d. (UCP)
-

2. paragrafus: OOC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel/előző karaktereiddel kapcsolatos OOC információkra vagyunk kíváncsiak.


Milyen frakciókban voltál ezelőtt? Részletezd, hogy meddig jutottál, milyen névvel, meddig voltál ott és miért hagytad ott! (Ha V2 vagy LV jelezd)
- Egy frakcióban voltam az pedig a Boxter Mechanic Shop volt. Még Max Watson néven júniusban jelentkeztem oda, két és fél hónapot töltöttem a frakció köreiben. Egészen mester szerelő rangig sikerült zökkenő mentesen eljutnom. Őszintén elég aktív voltam a frakcióban és a végére elég monoton lett számomra. Szerettem csinálni viszont kellett egy kis változatosság, egy kis szabadság. Nem régiben alapítottam egy vállalkozást és most vontatással foglalkozom szabadidőmben.
Mutasd be a szerveren elért eredményeid (Adminisztrátor, TS/Fórum moderátor stb).
- Nincs ilyen elért eredményem a szerveren és egyelőre nem is célom, hogy adminisztrátor, moderátor legyek. Nem rendelkezem még elég tapasztalattal, hogy ilyen pozíciókat betöltsek.
Milyen OOC(!!!) indokokból szeretnél a Nemzeti Nyomozó Iroda nyomozója lenni? Minimum 3 mondat!
- Már a visszatérésemkor felfigyeltem erre a frakcióra és elkezdtem érdeklődni iránta. Nagyon tetszett a sokrétűsége és a számomra van egy ilyen furcsa titokzatossága ennek a frakciónak. Amiért én jelentkezni szeretnék egyrészt a kíváncsiság, hogy megismerjem a frakciót. Másrészről úgy érzem, hogy itt meglenne a lehetőségem hogy jobbá és részletesebbé fejlődjön az RP tudásom. Plusz úgy gondolom ez lehetőséget biztosítana nekem, hogy több embert megismerjek a szerveren.
Mennyi időt tudnál fent lenni a szerveren, és ebből mennyit tudnál az NNI-re fordítani?
- Igazából többnyire a munkahelyi beosztásomtól függ, hogy éppen milyen műszakos vagyok az adott héten. De többnyire mindennap fent szoktam lenni a szerveren és ennek az időnek jelentős részét tudnám a frakcióra fordítani. Ez legalább 2-3 órát jelent átlagban.
Játszol-e a SeeGameSystem többi szerverén (LV, V2), töltesz-e be bármilyen pozíciót? (Frakciótagság, vagy adminisztrátor)
- Még nem próbáltam ki egyik megemlített szervert sem. Jelenleg csak a V4-en játszom.
Mellékeld a karaktered fórumtörténetét, vagy három élményképet amire büszke vagy (Opcionális).
- Nem rendelkezem jelenleg karakter történettel!


3. paragrafus: IC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel fogsz válaszolni. Szerepjátékhűen töltsd ki, a karakteredhez méltóan.


Neve?
- Emma Raymann
Állandó lakcíme, Telefonszáma, Email címe?
- Tierra Robada, - +38-76-690-8814, - Raymanns@seemail.com
Volt már korábban bármilyen rendvédelmi szerv tagja? Ha igen, hol, milyen rangon és mennyi ideig szolgált? Mi volt a távozásának az oka?
- Még nem voltam egyik rendvédelmi szerv tagja sem. Ez az első ilyen próbálkozásom ebbe az irányba.
Miért szeretne a Nemzeti Nyomozó Irodához csatlakozni?
- Szeretném kipróbálni magam egy komoly jogkörrel rendelkező cégnél! Emellett úgy gondolom, hogy eltudnék magamnak képzelni egy olyan hivatást ami több felelőséggel jár és komoly odafigyelést igényel. Szerintem megtudnék birkózni egy ilyen feladattal. Habár még nem voltam tagja még egyetlen rendvédelmi szervezetnek sem, úgy vélem ez egy megfelelő lehetőség lenne az első lépcsőfok megugrására és bizonyítani önmagamnak.
Milyen feladatokat végez egy nyomozó?
- Egy nyomozó elég sok rétű és komplex feladatok megoldását bűncselekmények kivizsgálását valamit bűnelkövetők elfogását végzi! Ebből következik, hogy részt vesz olyan emberek kihallgatásában akik az elkövetők által sértetté váltak. Mivel egy nyomozó sokkalta többrétű és nem konkrétan egy adott dologra specializálódott minden fajta drog ügyben és a társszervek segítésében helyt kell álljon. Mind ezek mellett folyamatos tanulási és tapasztalási dolgokon esnek át annak érdekében, hogy minden új illegális taktika, drog, fegyver ne legyen ismeretlen számukra a nyomozás során! Fontos figyelniük a saját és a társaik testi épségére de legfőképpen a polgárok biztonságára is, ez egy olyan alap tényező amit nem szabad csak úgy figyelmen kívül hagyni!
Tény és való, hogy minden ember egyéniség. Maga miben különbözik a többi jelentkezőtől? Pozitívumokat és negatívumokat is próbáljon írni!
- Átlag embernek tartom magam és éppen ezért nem is igazán nevezném magam egyéniségnek. Nekem is sok negatívumom van kevés de jó pozitív dolgokkal egybe vetve.

Első körökben a pozitívval kezdem, mindig törekszem arra, hogy megfeleljek olyan területeken amik számomra ujjak és ismeretlenek bár ehhez sajnos hozzá kell tenni, hogy ez lehet negatívum is bizonyos dolgok terén. Ami miatt "különbnek" mondhatnám magam az, hogy nagyon empatikus személyiség vagyok, oda figyelek a másik lelki állapotára és megtudom érteni a lelki sérelmeit és annak ki induló okát.

Felsorolnék pár negatívumot is. Az első mindenképpen a sajátmagam problémáimban való elmerengés, sajnos vannak olyan pillanatok a múltamból amiket a mai napig nem tudok elengedni és emiatt elmerengek, hogy mit tehettem volna másképpen. A második az lenne, hogyha valamit nem szeretek azt mások nagyon nehezen vagy egyáltalán nem tudják megszerettetni velem még akkor sem ha az éppen egy tök jó dolog. A harmadik, hogy néha túlságosan is szókimondó vagyok komfortos környezetben bizonyos személyekkel.

Elrabolnak egy igen fontos személyt, elrejtőznek de mi megtaláljuk őket. Ők nem tudnak a jelenlétünkről, mi a teendő?
- Ilyen esetekben helyzet felméréssel kezdünk. Megszámoljuk, hogy hány felfegyverzett emberrabló van az adott területen, felmérjük azt is, hogy milyen időközönként váltanak őrt és vagy pozíciót. Emellett hozzáférést nyerünk a területen lévő összes kamerának mozgatásához és igy a épület belső terébe is belátást nyerünk amivel még nagyobb százalékkal tudjuk sikerességre vinni a kimenekítési tervünket. Amint ezeket a dolgokat ki ismertünk meg alkotjuk a kimenekítési tervünket a túsz lehető legnagyobb biztonsági faktorára növelve és a Bevetési Osztályunkkal együtt végre hajtjuk. A terv során szorosan együttműködünk a Bevetési Osztályunkkal és mindemellett támogatjuk a bevont társszervek munkatársait is!

4. paragrafus: Hitelesítés
A jelentkezés során az igazat és csak az igazat írtam, semmilyen külső segítséget nem vettem igénybe és természetesen más jelentkező sorait sem próbáltam meg az enyémbe belecsempészni.


- Emma Raymann.
 

Zozi.

Pötyögtető
SzerverAdmin
v4
2020. 02. 04.
407
523
26
V4 karakter
Flavio Nieves
LV karakter
Adnan Elmas
B3sTklU.png


Tisztelt jelentkező.

A Nemzeti Nyomozó Iroda Vezetősége értesíti, hogy a személyes meghallgatásra nem jutott tovább.

Tisztelettel: Flavio Nieves r. vezérőrnagy!

((Személyes megjegyzés: Rendvédelmi tapasztalat hiánya.))
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.