Emma Rafern ---> BUBA Panasszkönyv | #North

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

James Rafern

Újonc
2020. 08. 16.
41
20
V4 karakter
Emma Marconi
LV karakter
James Refern
V2 karakter
Emma Rafern
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
Emma Rafern

Panaszolt fél admin neve:
Buba

Panasz pontos megfogalmazása:
Nos szítuácioba estem palominoba, láttam hogy a egyik házba be szalad egy nagy kaliberes játékos, le rádioztam. Akkor rp 1-2 percre követni kezdett a BMW-és. És utána egy Ford Raptor is. Félre álitottam a BMW-ést. És közbe mellé áltam, és a karakterem se vak, és láttam hogy nagy kaliber van a hátán. Nem tudom milyen indoknál fogva volt nála nagy kaliber, és közbe láttam hogy fut felém egy fegyveres, akkor arrébb áltam, és gyors ki lőttem a BMW-sőförét, mert láttam hogy fut felém egy fegyveres. Akkor viszont, ha az egyikel foglalkozok akkor a másik lől le és ugyan ezz forditva van, és gyorsan döntenem kellet. És ahogy ki lőttem, akkor jött két kocsi, mind kettőre rá lőtem, az egyik sőfört ki lőttem, akkor lőttek még tetőröl öket is ki löttem. Akkor onan elment és bele keztem egy másik Rp-be. Akkor jött szolni Buba, hogy van egy kis gond. Akkor elgetelt, akkor mondta hogy felszolitás nélkül miért lövök. És akkor írta ooc-ba hogy fel szolitás nélkül nem kéne lőni, élesre tudtomal nem kell felszolitás + egyedül is voltam és hiába szolitom fel ugyan ugy lövöldözés lett volna a vége. És akkor jött az, hogy miért nem lőtem csak is aki futott felém. Írtam ugyan ugy neki is ooc-ba, hogy ha az egyikel foglalkozom akkor a másik meg le lől és ugyan ugy forditva van.

Bizonyítékok:
Ezeket kaptuk ooc-ba:
Megjegyzés:
Szerintem ez nem mínősül DM-nek-mert indokkkom viszont volt lőni. Én nem szeretnék senki-nek sem rosszatt. Csak annyi, hogy szerintem rosszul lett birálva az úgy, mert kaptam 300perc DM-met.
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Az ügyintézés során leírtam, hogy esetleg ha következtetsz egy ilyen szituációra is és úgy gondolod, hogy egyedül nem tudod lerendezni rendvédelmisként akkor miért nem mentél el járművel a helyszínről.
Ahogy a videókon látható volt, megláttál egy személyt akinél tényleg láthattad a nagy kaliberű fegyvert, és ez miatt előrébb áltál, kiszálltál a járműből és lelőtted azt akit eredetileg szimplán igazoltatni szerettél volna.
Az ügyintézés során indoknak ezt a következtetésedet tudtad felhozni, illetve, hogy te láttad, hogy volt nagy kaliberű fegyver annál a játékosnál aki a járműben ült és várta az igazoltatás további részét.
Eleve nem értem, hogy miért nem folytattad már az előtt is az igazoltatást, mikor vissza kanyarodtál az m3-hoz, 2x félre állítottad mikor ott várt egyhelyben szinte és csak mozogtál továbbá a kocsival, és elmondásod alapján akkor gurultál bentebb amikor a Raptoros játékost megláttad, addig pedig nem történt semmi.

Felszólítással kapcsolatban az alábbi szerverszabályzati pont van, amelyet az ügyintézés során is bemásoltam.
• A rendőr csakis felszólítás után lőhet, kivéve, ha a célpont már előbb tette azt, fegyvertelenre lőni szigorúan tilos. (Ez alól nem kivétel az ATM rablás, és a vízben való menekülés)
Az pedig, hogy felszólítással is lövöldözés lett volna a vége az egy dolog, viszont nem ütközött volna akkor már szerverszabályzatba. Illetve ha felszólítod akkor már láthatod azt is, hogy az m3-ban ülő játékos a kiszállás után mit kezd el csinálni és ha akkor elővette volna a fegyvert, hogy feléd lőjön akkor már lett volna indokod, hogy megöld.

Egyszerű igazoltatásként állítottad félre az m3-at mert követett téged. Nem mentél oda hozzá, nem kértél iratot csak egy felszólítás volt , de közben láttál mást aki rád fegyvert fogott és emiatt nem az után mentél, vagy arra az illetőre lőttél volna, hanem megölted azt , aki ott várt az m3-ban arra, hogy a félreállításon kívül más is történjen, ezen kívül pedig semmi mást nem csinált az illető.
 
  • Tetszik
Reactions: Soares

James Rafern

Újonc
2020. 08. 16.
41
20
V4 karakter
Emma Marconi
LV karakter
James Refern
V2 karakter
Emma Rafern
Az ügyintézés során leírtam, hogy esetleg ha következtetsz egy ilyen szituációra is és úgy gondolod, hogy egyedül nem tudod lerendezni rendvédelmisként akkor miért nem mentél el járművel a helyszínről.
Ahogy a videókon látható volt, megláttál egy személyt akinél tényleg láthattad a nagy kaliberű fegyvert, és ez miatt előrébb áltál, kiszálltál a járműből és lelőtted azt akit eredetileg szimplán igazoltatni szerettél volna.
Az ügyintézés során indoknak ezt a következtetésedet tudtad felhozni, illetve, hogy te láttad, hogy volt nagy kaliberű fegyver annál a játékosnál aki a járműben ült és várta az igazoltatás további részét.
Eleve nem értem, hogy miért nem folytattad már az előtt is az igazoltatást, mikor vissza kanyarodtál az m3-hoz, 2x félre állítottad mikor ott várt egyhelyben szinte és csak mozogtál továbbá a kocsival, és elmondásod alapján akkor gurultál bentebb amikor a Raptoros játékost megláttad, addig pedig nem történt semmi.

Felszólítással kapcsolatban az alábbi szerverszabályzati pont van, amelyet az ügyintézés során is bemásoltam.
• A rendőr csakis felszólítás után lőhet, kivéve, ha a célpont már előbb tette azt, fegyvertelenre lőni szigorúan tilos. (Ez alól nem kivétel az ATM rablás, és a vízben való menekülés)
Az pedig, hogy felszólítással is lövöldözés lett volna a vége az egy dolog, viszont nem ütközött volna akkor már szerverszabályzatba. Illetve ha felszólítod akkor már láthatod azt is, hogy az m3-ban ülő játékos a kiszállás után mit kezd el csinálni és ha akkor elővette volna a fegyvert, hogy feléd lőjön akkor már lett volna indokod, hogy megöld.

Egyszerű igazoltatásként állítottad félre az m3-at mert követett téged. Nem mentél oda hozzá, nem kértél iratot csak egy felszólítás volt , de közben láttál mást aki rád fegyvert fogott és emiatt nem az után mentél, vagy arra az illetőre lőttél volna, hanem megölted azt , aki ott várt az m3-ban arra, hogy a félreállításon kívül más is történjen, ezen kívül pedig semmi mást nem csinált az illető.
Okés ez eddig szép és jó. De nem tudok két felé figyelni. Ahogy mások sem, pontosan le írtam mi történt. Azért, nem történt semmi-se mert, egyedül voltam. Azt nekem le kell rádioznom is hogy igazoltattok. Meg mondtam miért mentem elsőnek mellé. Ezzel viszont az a gond, hogy a rendvédelemnek kell fel szolitás a illegálnak meg viszont nem. Egyszerű-en ök fognak és lőnek. Mi meg még szolitgassuk fel öket? Mikor semmi értelme sincs a fel szolitásnak élesre. Az is egy meg oldás lehetett volna, hogy el megyek onann. Persze azért várta, meg tudta hogy hátba leszek lőve, csak nem gondolta azt hogy én észre is vettem, hogy hátba akartak engem lőni. De ha már itt tartunk, akkor a illegálosoknak miért is van 0-24 ben Nagy kaliber náluk? Mikor nincs se ATM, Se tuszejtés, se boltrablás, se aranybank stb. Nos meg az is, hogy kicsit sem volt fegyvertelen. Meg itt az is közre, hogy ki lől le kit.
 

James Rafern

Újonc
2020. 08. 16.
41
20
V4 karakter
Emma Marconi
LV karakter
James Refern
V2 karakter
Emma Rafern
2.) Tilos a dupla, tripla hozzászólás! Büntetés: 40 büntetőpont. @dex
De ahogy, írtam is. És nem szeretnék senkinek se rosszat, csak inkább egy újra birálást. Mert ez szerintem nem ''Ok nélküli őlés''
 
  • Vicces
Reactions: MekGrill

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
Ezt nagyon remélem, hogy te sem gondoltad komolyan. Túl sok a mi lett volna ha a cselekményedben/elgondolásodban.
Rendben, hogy látod a fegyvert az igazoltatott személynél, de ez még simán kezelhető IC, van rá BTK rendelet is.
Az viszont teljes mértékben elfogadhatatlan, hogy lelősz valakit aki a te intézkedésed alá veti magát azért mert valaki valahol fegyverrel szaladgál/rád lő. Keresd fel a leaderedet mihamarabb.

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.