Emma Marconi Jelentkezése AS-nek.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

James Rafern

Újonc
2020. 08. 16.
41
20
V4 karakter
Emma Marconi
LV karakter
James Refern
V2 karakter
Emma Rafern
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

Szigeti Norbertnek hívnak. Életkorom 15, Bács-Kiskun megyében lakok. Év vesztes vagyok meg buktam is a iskolában, 6-ban. Ezért most 7 dikes vagyok 15-éves létemre ami elég szégyen. Hobbim: Foci, meg a horgászat.



Mióta játszol a szerveren?

2019-08-23 18:03:15, ekkor regisztráltam a szervere.

Eddigi elért dolgok:

Eddig három frakcióban voltam, OKF, NAV, Irish. Mást nem nagyon értem el nekem ennyi bőven elég.

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Hogy segítsem a játékosokat, meg hogy nekem nekem írjanak ha valamit nem tudnak, ezzel könnyítve a a adminok feladatát.

Miért téged válasszunk?

Azért mert nem egy-két szerveren értem el sikereket ezek közül benne van a admin is főképen rengeteg szerveren vettek adminak meg SGH-nak ami szerintem már egy jó dolog. És tudom a feladatukat is, más néven nem kezdő vagyok ilyen téren.

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

Annyi időd szánrák rá amíg fent vagyok szerveren, kb 4 órát tudnék hétköznap. Hétvégén akár egész napomat rá tudnám száni.

Naponta hány órát tudsz online lenni?

Hétköznap: Hétfőn és kedden 4 órát tudnák lenni, szerdán meg 5-6 órát, csütörtökön pedig 4 órát, pénteken sokkal többet tudnák lenni kb 10 órát is de ez változó a péntek, szombat vasárnap egész nap tudnák lenni.

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

Elsőnek is el magyaráznám neki a dolgokat, ha utána sem értené meg akkor viszont rá kérnék egy kicket.

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

Elmondanám neki hogy 3 sáv van, a középső az a gyors sáv amiért sokat kell fizetni asszem 700k. Van a első sáv ami a sima be járat azért nem kell fizetni csak a szerelésért és van a legutolsó sáv ami ha készen vagy akkor ott kell ki jönnöd.

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

Városháza, kórház, rendőrség, benzinkút.

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

Elsőnek is meg nézném hogy vannak e fent SGH-k. És ha van fent és nincs éppen semmi dolga akkor meg kérném hogy segítsen neki mert épp Rp-közben vagyok. De ha nincs fent más akkor mondanám hogy addig rp állj legyen. És elmék neki segíteni és ha véggesztem akkor vissza mennék hogy folytassuk a RP-ét.

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

Vagy írok SGH-cheatben egy adminak vagy írnák neki egy pm-met és küldeném a logót.

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

Hát szerintem nem a legjobb UCP-ém van hat jailal. https://imgur.com/a/gRqRUB8

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

 
  • Tetszik
Reactions: TeaRex

MiniYoda

Zöldfülű
2019. 03. 22.
186
182
V2 karakter
Elizabeth Dawidson
Szia! Nem sok időt tudtam veled eltölteni mint játékban mint TS-en. De ennyi idő elég hogy egy véleményt tudjak írni rólad. Szerintem elég barátságos vagy , legtöbbször ki tudod magad magyarázni pár szituációbol ?. Szerintem ilyen emberekre van szüksége a vezetőségnek.
 
  • Tetszik
Reactions: TeaRex

James Rafern

Újonc
2020. 08. 16.
41
20
V4 karakter
Emma Marconi
LV karakter
James Refern
V2 karakter
Emma Rafern
Szia! Nem sok időt tudtam veled eltölteni mint játékban mint TS-en. De ennyi idő elég hogy egy véleményt tudjak írni rólad. Szerintem elég barátságos vagy , legtöbbször ki tudod magad magyarázni pár szituációbol ?. Szerintem ilyen emberekre van szüksége a vezetőségnek.
Nagyon szépen köszönöm.
 

Pami

Pletykafészek
Very Important Person
2019. 01. 10.
892
1 130
Pécs
V2 karakter
Brandon W Harison
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELUTASÍTOM.


ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.