Emma Evans

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Onderel

Újonc
Támogató
2020. 12. 21.
50
33
V4 karakter
-
LV karakter
Maile Shivers
V2 karakter
-


R8gfqol.png


LAS VENTURAS METROPOLITAN POLICE DEPARTMENT
PROFESSIONAL STANDARDS DIVISION
OFFICE OF HUMAN RESOURCES, RECRUIT TRAINING ACADEMY​


I. — SZEMÉLYES INFORMÁCIÓK

ÁLTALÁNOS ADATOK
A1. Keresztnév: Emma​
A2. Vezetéknév: Evans​
A3. Középső név: N / A​
A4. Születési idő: 14/03/2000​
A5. Születési hely: Egyesült Királyság, Anglia, Manchester Medical Service​
A6. Nem:
[-] Férfi​
[x] Nő​

ELÉRHETŐSÉGEK
A7. Telefonszám: 38-76-120-036-56​
A8. Lakhely: Las Venturas, Snead St. 3​
A9. E-mail cím: emmaevans72@gmail.com

KÜLLEM
A10. Magasság: 5.5 ft​
A11. Testtömeg: 127 lb​
A12. Hajszín: Szőke​
A13. Szem: Barna​

A14. Etnikum:
[x] Kaukázusi (fehér)​
[-] Közel-keleti (arab, perzsa, török…)​
[-] Latin (hispán)​
[-] Ázsiai​
[-] Afro-Amerikai​
[-] Egyéb​

A15. Tetoválások:
Rendelkezik tetoválásokkal? Amennyiben igen, hol találhatóak a testén?
1. N / A​
2. N / A​

NEMZETISÉG
A16. Állampolgárság:
[-] U.S. állampolgár vagyok.​
[x] Honosított U.S. állampolgár vagyok.​
[-] Legálisan itt tartózkodó idegen vagyok, és jelentkeztem az U.S. állampolgárságomért.​
[-] Semelyik a fentiek közül.​

BESZÉLT NYELVEK
A17. Nyelvek:
Kérjük sorolja fel azokat a nyelveket, amelyeken képes folyékonyan kommunikálni.​
1. Angol​
2. Német​
3. N / A​

II. — VÉGZETTSÉG

B1. Jelölje be a magára illő állítást!
[x] Rendelkezem egy U.S. High School diplomával.​
[-] Rendelkezem egy GED teszttel, amelyben megfelelő pontszámokat értem el.​
[-] Rendelkezem egy egyetemi diplomával, amelyet egy hivatalos egyetem állított ki.​

B2. Egyetemi szaktárgy típusa:
[-] Bűnügyi igazságszolgáltatás​
[-] Ökonómia​
[-] Általános/Nem eldöntött​
[-] Mérnök/Számítástechnika​
[-] Kommunikáció​
[-] Pszichológia/Szociológia​
[-] Bölcsészettudomány​
[-] Természettudomány​
[-] Egészségügy/Orvostudomány​

AZ OKTATÁSI INTÉZMÉNY ADATAI
B3. Az intézmény neve: Brighton College​
B4. A látogatás intervalluma: 01/05/2007 — 10/06/2020​

B5. Függesztették vagy bocsájtották el valaha iskolájából?
[-] Igen​
[x] Nem​
Amennyiben igen, részletezze azt: N / A​

III. — MUNKAHELYEK & TAPASZTALAT

C1. Előző munkaviszonyok
Cég/Ügynökség neve: Royal Mail​
Betöltött pozíció: Csomagkihordó​
Feladatköre: Csomagok felvétele, majd a kijelölt helyre való eljuttatásuk épségben.​
Alkalmazás intervalluma: 01/02/2021 — 01/06/2021​
Szerződésbontás indoka: Úgy gondolom, hogy mindenkinek olyan szakmát kell választania, amit nem feltétlenül munkának fog fel és élvezi is azt. Ezt a gondolatot vettem alapul és mivel nem találtam meg magamat a munkában, így felmondtam.​

Cég/Ügynökség neve: N / A​
Betöltött pozíció: N / A​
Feladatköre: N / A​
Alkalmazás intervalluma: N / A​
Szerződésbontás indoka: N / A​

C2. Részletezze ha volt próbaidő alatt felfüggesztve: N / A​
C3. Jelölje be a magára illő állításokat.
[-] A felfüggesztés vagy az elbocsátás elkerülése érdekében felmondott eddigi munkahelyéről​
[-] Fegyelem hiánya, vagy nem kielégítő munkateljesítmény, többszöri hiányzás, átlagon aluli teljesítés végett elbocsájtás.​
[-] Számos rövidtávú, belépőszintű állások különböző területeken, ágakon.​
[-] Előző munkahely elhagyása egy jobban fizető érdekében.​

C4. Ha katonai szolgálatot teljesített, kérjük, jelezze, melyik ágon.
[-] Hadsereg​
[-] Haditengerészet​
[-] Légierő​
[-] Tengerészgyalogság​
[-] Parti őrség​
[-] Nemzeti Gárda​

IV. — JÁRMŰVEL KAPCSOLATOS INFORMÁCIÓK

D1. Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel San Andreas államon belül?
[x] Igen​
[-] Nem​

D2. Volt valaha bevonva vezetői engedélye?
[-] Igen​
[x] Nem​
D2.1. Amennyiben igen; Adja meg, mikor, hol és milyen körülmények között: N / A​

D3. Az elmúlt hat hónapban kapott bármiféle közlekedési bírságot?
[-] Igen​
[x] Nem​

D4. Az elmúlt hat hónapban volt bármiféle közúti balesete?
[-] Igen​
[x] Nem​
D4.1. Amennyiben igen részletezze azt: N / A​

V. — ELŐÉLET

E1. Letartóztatták-e valaha, vagy vádolták-e már meg bűncselekmény elkövetésével?
[-] Igen​
[x] Nem​

E2. Volt-e tagja valaha olyan szervezett egyesületnek, amely jelenleg gyűlöletcsoportnak vagy belföldi terrorszervezetnek minősül?
[-] Igen​
[x] Nem​

E3. Jelenleg zajlik-e ön ellen bármiféle büntetőeljárás?
[-] Igen​
[x] Nem​

E4. Mikor vezetett utoljára alkohol vagy kábítószer hatása alatt?
[x] Soha​
[-] Az elmúlt 6 hónapban​
[-] Az elmúlt 12 hónapban​
[-] Több mint 12 hónappal ezelőtt​

E5. Használt valaha illegális tudatmódosító- vagy kábítószereket?
[-] Igen​
[x] Nem​
E5.1. Amennyiben a válasza igen, mikor használt utoljára? N / A​

VI. — TANÚSÍTVÁNY

A jelentkezésem elküldésével igazolom, hogy a kérvényben megadott válaszok mind a saját magam szellemi terméke, illetve teljesek, igazak, a legjobb tudásom és képességeim alapján lettek kitöltve. Tudatomban áll és elfogadom, hogy bármilyen hamis, megtévesztő, valamint elégtelen válasz vagy állítás elegendő indoknak bizonyulnak a jelentkezési ciklusból való kizárásra. Elfogadom, hogy a Recruit Training Academy program bármikor megszakítható előre meghatározott indok nélkül is. Vállalom a képzés nem teljesítése esetén a képzési díj megtérítését. Továbbá, nem ellenkezem, ha a későbbiek folyamán ujjlenyomatot, vagy DNS mintát vesz tőlem a Las Venturas Metropolitan Police Department vezetősége.​

OUT OF CHARACTER

F1. Neved: Bence​
F2. Életkorod: 15​
F3. Rövid, lényegretörő bemutatkozás: Bencének hívnak, jelenleg a gimnáziumba járok, aminek a 2. évét taposom, azaz csak fogom szeptembertől. Budapesten élek, viszont jelenleg egy Balaton parti apró faluban tengetem mindennapjaim. Szabadidőmben variábilis, hogy éppen mit csinálok. Ha tehetem, akkor a barátaimmal futok össze vagy éppen valamilyen online játékkal játszunk. Előfordul, hogy egyedül kell elütnöm az időt, ilyenkor sok minden szóba jöhet. Ilyen például a biciklizés vagy a programozás idézőjeles titkainak elsajátítása és persze minél több időt próbálok ráfordítani a szerverre is. Lassan 2 hónapja, hogy komi / pincér állásom van egy étteremben. Úgy gondolom ez számos szempontból hasznosnak bizonyul(t) nekem és releváns pontja az életemnek. Megtapasztalhattam, hogy a pénzért keményen dolgozni kell és értékelni kell, hogy nekem jutott munka és pénzt kereshetek, mivel sokaknak erre sincs lehetőségük. Momentán még nem tudom, hogy milyen irányba szeretnék haladni, de egyre jobban csábít a programozás és leginkább ekörül tudnám elképzelni az életem, amiért igyekszem tenni is.​

F4. Mióta játszol a SeeMTA Las Venturason, illetve milyen frakciókban voltál eddig? Nagyjából 3 éve játszom kihagyásokkal, ami idő alatt kerekítve 51 ezer percet sikerült eltöltenem a szerveren. Az utóbbi félévben feküdtem rá jobban a szerverre, ami alatt egyetlen ns frakcióban voltam, ez pedig a Renzo-TOW Co.​
F5. Milyen karaktert alkotnál az LVMPD tagjaként? Egy fiatal nő-t, aki nem is régen csöppent bele az itteni légkörbe. Saját maga tapasztalta meg, hogy ez korántsem olyan biztonságos hely és tele van potenciális veszélyekkel. Emiatt is döntött úgy, mivel neki nem segítettek mikor kellett, ő majd segíteni fog azokon, akik hasonló rossz helyzetbe kerültek mint valamikor ő. Mindig sokat foglalkozik a környezetével, igyekszik nem megbántani senkit és mindenkinek segíteni, akár egy-két apró kedves szóval is, ebből adódóan kissé naiv. Emellé kellő komolyság és precizitás társul, igyekszik kihozni magából a legtöbbet, ami szülei tisztességes neveléséből fakad. Édesapja halála óta megtanulta higgadtan kezelni az eseményeket és egyben körvonalazódott a fejében, hogy mit is szeretne kihozni a képességeiből, milyen munkát szeretne választani, ami a Police Officer lett, a már felsorolt indokok miatt.​
F5.1. Mivel lenne egyedibb a karaktered az átlagnál? Mindig is egy olyan személyiség volt, aki hozzáadni próbál a társadalomhoz és nem elvenni. Pont a segítőkészsége miatt már kis korában is érdekelte a rendőr hivatás, így igyekszik a gyerekkori álmát valósággá alakítani. Pont ezek miatt kitűnik különösen optimista és empátia dús karakterével a tömegből.​

F6. Fejtsd ki, hogy miben különbözik az Amerika rendvédelme Magyarországéhoz képest! Számottevő különbség található a két ország rendvédelme között. A legfontosabb különbség, hogy Amerikában a civilek számára is elérhetővé tették az éles lőfegyverek tartását, illetve indokolt esetben való használatukat. Ez önmagában nem lenne gond, ha ezt nem használnák ki és használnák illegális tettekre, ami miatt Amerikában a rendőrök felszereltségének növelése máris indokoltnak látszik, így minden rendőrnek jár egy golyóálló mellény. Sokkal szabadabban használhatják fegyverüket, a legkisebb gyanús vagy nem gyanús mozzanatra is azonnal fegyvert ránthatnak. Ha az illető kezében egy villa van, azt is fegyvernek számítják és ha megközelít egy rendőrt vele támadó jelleggel, lőhetnek. Felszerelésükhöz tartozik továbbá egy sokkoló, illetve egy maroklőfegyver. Leggyakoribb járőrautó típusok Amerikában a Ford, a Chevrolet illetve a Dodge, míg Magyarországon inkább a Skoda, Opel, Audi, Suzuki márkák a jellemzőbbek. Amerikában minden rendőrautó feltuningolt, ami például jobb teljesítményű motort illetve gumikat jelent, valamint felvannak szerelve egy gallytörővel, illetve egy a csomagtartóban tárolt gépkarabély-al, ami szintén megkövetelt, hisz szó szerint bárkinél lehet fegyver. Kocsival való járőrözés közben nem kapnak akkora szabadságot, csakis indokolt esetben állíthatnak félre valakit, majd közölniük kell az illetővel a félreállítást indokát is. Továbbá úgynevezett számkódokat használnak, amik jóval gyorsabbá teszik a kommunikálást vészhelyzet esetén.​

F7. Csatolj egy UCP-n készített képet a névváltásaidról (link):
https:confused:/imgur.com/a/Ii7MoAc
F8. Csatolj egy UCP-n készített képet az adminjaileidről és banjaidról (link):
https:confused:/imgur.com/a/83ncZkv Ez az a rész, amire nem vagyok büszke. Sajnos elkövettem egy-két hibát, de azóta igyekszem mindent tízszer átgondolni. Remélem adnak egy esélyt.
 
  • Tetszik
Reactions: Angel_LV és Burak

stan

túlélő
2019. 01. 10.
1 087
4 265
V4 karakter
Nate Preston
LV karakter
Neil Kroeger
qtwKJ4O.png

Ms Evans,

Tájékoztatjuk Önt arról, hogy a Recruit Training Academy megkapta a levelét. Jelentkezését az elkövetkezõ 72 órában felülvizsgálja egy
Employment Supervisor, amely döntésérõl itt értesítjük.
Köszönjük a türelmét.

RT6M3E2.png

Police Officer II Nasir Bean
Employment Officer, Recruit Training Academy, Professional Standards Division
Office of Human Resources, Las Venturas Metropolitan Police Department
 
  • Hűha
  • Tetszik
Reactions: Onderel és szabbb

stan

túlélő
2019. 01. 10.
1 087
4 265
V4 karakter
Nate Preston
LV karakter
Neil Kroeger
qtwKJ4O.png

Ms Evans,

Értesítjük Önt, hogy a jelentkezését felülvizsgálta egy, a Recruit Training Academy által megbízott Employment Supervisor. A jelentkezését alapos vizsgálatnak vetettük alá, melynek értelmében történt a kiértékelés.
Ennek eredményeként a jelentkezését és a múltját elégségesnek tekintjük, kérvénye el lett fogadva.

Az elkövetkező 72 órában további instrukciókat fog kapni jelentkezésével kapcsolatban, az akadémiai tanulmányok megkezdéséről. Bármilyen kérdés, hozzászólás vagy kétely esetén kérelmét továbbítsa a Professional Standards Division Command felé.
Sok sikert kívánunk.

p3iM7sq.png

Sergeant Ivan O'neill
Employment Supervisor, Recruit Training Academy, Professional Standards Division
Office of Human Resources, Las Venturas Metropolitan Police Department
 
  • Tetszik
Reactions: Onderel és Burak
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.