Emma Cutteridge jelentkezése a See City Car Service-be.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Benii

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 10.
158
1 236
🇩🇪
www.instagram.com
V4 karakter
Denis Jafet🍀
Jelentkezési Lap

IG NEVED: Emma Cutteridge
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 8918
IC SZINT: 14.

KOROD: 16.
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás): Katt

EDDIGI FRAKCIÓID: -
TÁVOZÁSAID OKA: -
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: -
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: -
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: -

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 3-4óra általában.
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 5-6óra, ha minden úgy alakúl.
RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Természetesen, igen.
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK ÉS MESSENGER ACCOUNTTAL: Természetesen, igen.

PÁR MONDAT MAGADRÓL:
Benjaminnak hívnak, 16éves vagyok. Jelenleg Nyíregyházán lakom. Eletronika szakon tanulok, jelenleg 10. osztályos vagyok, szabadidőmben Robotprogramozással foglalkozok. Körülbelül 10 éves korom óta hobbi szinten motorozok, emiatt 3éve letettem az AM típusú jogosítványt. Általában a közeli ismerőseimmel szoktam utcán, illetve terepen motorozni, mióta jogosítvánnyal rendelkezem próbálom magamtól szervizelni a motoromat, próbálom elsajátítani a motorszerelés rejtelmeit. Régebben játék CD-ket illetve, posztereket gyűjtögettem leginkább a kedvenc játékaimról illetve karaktereimről , amiből sikerült 1-1 ritkább darabot is megszereznem amik máig a polcomon vannak! Egy nagyon segítőkész és nyugodt személyiségnek gondolom magam, ha probléma van próbálok segíteni annak akinek kell!

MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI?
Nemrégiben kezdtem el játszani a szerveren, szeretném az IC karakteremet itt elkezdeni, ezálltal pénzt keresni, mint mindenki más, emellett megismerni új embereket. Több ismerősöm is a frakció tagja, tőlük nem hallottam rosszat róla.

EGYÉB MEGJEGYZÉS:
Köszönöm, hogy elolvastad a lapot.​
 
  • Imádom
Reactions: Zsombykah

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
23
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
xH1Z5HM.png




Tisztelt Jelentkező!
Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: ELUTASÍTÁSRA került az áttekintés során.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.