Emir Luciano jelentkezése SGH-ra.

futaro

Újonc
Támogató
2023. 07. 09.
72
20
LV karakter
Emir Kozcuoglu
jelentkezes.png


Neved, életkorod, Account ID:
Viktor, 17, 31432

Jelenlegi játszott perced:
38 769 perc


Fénykép csatolása az UCP-ről, ahol látszódnak a korábbi szankcióid:
Link

Véleményed szerint mi az SGH feladata?
Az SGH feladata a játékosok kisebb szóbeli segítsége példa: Tippekel tanácsokal szánja meg a játékosokat. xy Meg kérdezi reportban hol kell váltani Horgász
engedélyt te pedig elmondod azt.


Miért pont téged válasszunk? Mennyi időt tudnál erre szánni?
Kellő odafigyeléssel és elszántságal állok a feladatokhoz igaz még nem voltam Admin segéd. de tőlem a maximumot kapnák
Megbízható személyiség vagyok szeretek csapatban dolgozni és általában aktiv vagyok mindenre.


Írj magadról 3 darab pozitív, illetve negatív tulajdonságot.
Pozitiív
-Megbizható
-Türelmes
-Segítőkész
Negatív
-Néha makacs
-ragaszkodó
-Akaratos.

Mutasd be részletesen a szerinted 3 legfontosabb helyszínt a szerveren:
Városháza:
Minden player általában oda megy Itt tudják elintézni az irataikat és akár ingatlan bejelntését is.
Valamint Személyi igazolvány, Horgász engedély, Vezetői engedély valamint egyéb dolgokat itt tudunk kiváltani
Amennyiben rendelkezünk ingatlannal azt itt tudjuk be jelenteni amely minden páratlan hónap 20.-ig lehet
Szerelőtelep(ek):
Ez egy nagy szerepet betöltő hely ugyanis ha kár keletkezne autónkban netalán totlkáros lenne akkor ide lehet hozni azt. hogy az itt dolgozó szerelők megjavitsák azt neked.
De műszaki vizsgáztatás céljábol is be lehet oda vinni az autót amelyet a vizsga után a városházán ki tudunk váltani.
SEECARDIUS Autóker:
A frissen szerzett jogosítványunkal már vezethetünk is egy autót,motort. az autókereskedésben dollárért tudunk vásrolni autókat valamint
prénium pontokért is vásárolhatunk magunknak autót motort egyaránt. A játékos szempontjábol egy autó nagy előrlépés egy autó,motor hiszen már
nem kell szaladnunk vagy éppen Taxist hívnia az adott játékosnak.
 
  • Tetszik
Reactions: Cortex