Emily Poppy jelentkezése SGH-nak.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

csongi78

Barangoló
Támogató
2019. 06. 19.
97
29
twitch.tv
V4 karakter
Ana Amari
V2 karakter
Emily Poppy


VoK0rJX.png

~ [ JELENTKEZÉSI LAP ] ~


Néhány fontos dolog magadról:

Csongornak hívnak, jelenleg 15 éves vagyok. Somogy megyében élek, azonbelül Toponáron. Amennyiben van szabadidőm SeeMTA-n játszok, itthon vagyok sokat, vagy kimegyek és BMX-ezek. Nagyon régóta játszok az MTA szerverein, SeeMTA v2n 2019-ban kezdtem el játszani de csak 2020ban kezdtem el aktívan, azóta rengeteg havert szereztem akikkel máig tartom a kapcsolatot. Szerintem elértem azt az RP szintet amikor kimondhatom 2-3 év után hogy "tudok" RPzni.

Mióta játszol a szerveren?

2019ben regisztráltam először de meghalt a laptopom ezért 2020ban kezdtem újra.

Eddig elért eredményeid a szerveren:

Pénzi úton nagyon nem értem el semmit. Baráti úton viszont sok dolgot elértem már. Voltam ORFKban és ennyi igazából.

Voltál már legális, illegális, esetleg mindkét frakció tagja?

ORFKban voltam.

Voltál már Ideiglenes Adminsegéd?

Nem, még nem.

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Szeretek segíteni a játékosoknak, ha még Adminsegéd sem voltam. Ha egy kezdő belémjött akkor is segítettem neki, esetleg elmondtam neki pár dolgot. Engem nagyon régóta érdekel az Adminsegéd (Esetleg) Adminisztrátori poszt, illetve szeretnék segíteni a Játékosok betanításánál, esetleg egy feladat megoldásánál. Az adminok munkáját segíteném amennyiben olyanra is megkérnek.

Mi motivál abban, hogy SGH legyél?

Hamar tudnék válaszolni mindenkinek egy adott helyzetben! Helyesen, és gyorsan is írok! Türelmes. Egy adott helyzetben nem azonnal válaszolnék hanem átgondolnám mit írok, ezzel elkerülve azt hogy rossz dolgot válaszoljak a kérdésére.

Mennyi időt töltesz a szerveren?

Napi 4-5óra általában


Mit tennél SGH-ként ha;

- egy játékos akivel találkozol szabálytalankodik?
Szólnák neki ooc és elmondanám mivel szabálytalankodik ha nem értené.

- event helyszínen valaki verekedést kezdeményez?
Szólnák adminchat-en hogy xy nevű ember verekedést kezdett az event helyszínén.

- privát üzenetben olyan dologra kérnek amihez adminisztrátor szükséges?
Elmondom neki hogy én ebben nem tudok segíteni és írom neki hogy egy admint keressen fel ezzel akár a szerveren akár tsen ha olyan.

- látsz egy helytelen / szabálysértő hirdetést?
Szólók adminnak hogy xy helytelenül hirdet.

- egy játékos ütközéskor /do Megremeg -et használ?
Szólók neki ooc hogy hosszabban és szebben próbálja meg leRPzni az ütközést.

- egy barátodtól (indokolatlanul) több millió see forintot kapnál?
Mondom neki hogy ez szabálysértés és visszaadom neki.

- egy játékostól privát üzenetben olyan kérdést kapnál amire nem tudod a választ?
Egy tapasztaltabb admintól megkérdezem.

- privát üzenetben pénzt kérnének tőled?
Elmondom hol a városháza és hogy ott tud munkát felvenni.

- rp szituáció közben van szüksége egy adminnak rád betanításhoz?
Szólók neki hogy RP van és amint vége megyek betanításra



Mik azok az általad fontosnak tartott helszínek, amiket egy kezdő játékosnak biztosan bemutatnál?

Városháza, autókereskedés, bank, pláza és benzinkutak.

Válassz ki egy szabadidős tevékenységet a szerveren és írd le, hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak:

Horgászat az egyik legjobb szabadidő elfoglaltság. A plázába elmész és veszel botot orsót damilt és horgot majd veszel hozzá csalit amiből többet kell venni. Déli határnál engedély nélkül horgászhatsz. Inventoryban össze dobot a botot majd utána azt kezedbe veszed és rányomsz a csalira az inventoryban és onnantól írni fogja a rendszer mit kell csinálnod.

Válassz ki egy munkát a szerveren és írd le, hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak:

Olajszállító munka egész könnyű és jól is keres. A telephelyen felveszed a munkajárművet, utána bele mész a zöld cpbe majd a térképen mutatni fogja hova kell vinned az olajat. Ha leszállítottad akkor vissza mész telephelyre és fel is veheted a következő fuvart.

Írd le hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a Farmot VAGY a Méhészetet:

Farm munka egész könnyű, térképen oda mész az egyik farm ikonhoz és keresel egy üreset majd kibérled azt. Ezután ha megnézed a térképet a mólónál találsz egy piacot és ott tudsz venni kannát és magokat. A farmban először felkapálod a földet majd kiásod azt és meglocsolód ezután elülteted a magokat benne és 12óránként kell locsolni azt. 2nap után pedig felszeded és vissza mész a piacra és ott a megfelelő árusnál leadod azt.


Voltál már jailben? [UCP-s képet csatolj]

[Igen voltam. https://imgur.com/jqPJeJ6]

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[Nem voltam. https://imgur.com/oOS7IYC]

 
  • Tetszik
Reactions: oliiveeer

Browniee

🍪Süti forever🍪
Támogató
2019. 09. 18.
591
892
Mátraszentimre
V4 karakter
Chloe Armelle
LV karakter
Laura Brown
V2 karakter
Camilla Roberts
Szia! Elég rövidkére sikereredett a lapod, illetve látható benne néhány elírás is. Szerintem gyűjts még tapasztalatot, mielőtt SGH lapot írnál. Ezek alapján nem támogatom a jelentkezésedet.
 
  • Tetszik
Reactions: d4cky és PaTKa01

oliiveeer

Újonc
Támogató
2021. 10. 14.
70
207
19
Toponár
LV karakter
Rozana Vulaj
Átolvastam a lapodat, és szerintem minden rendben van rajta, nem hagytál ki véleményem szerint semmit. Régóta ismerlek már, és szerintem megállnád a helyed ebben a feladatkörben is. Támogatom!
 

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
Szia Csongor,

sajnos a lapod most elutasításra kerül, mivel kevésnek bizonyult a játszott perceid száma és jelenleg is ~1 hónapja inaktív vagy szerveren.
Később ha aktív leszel és szerzel még tapasztalatot / játékpercet akkor jelentkezz újra, nem lesz akadálya.
 
  • Tetszik
Reactions: csongi78
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.