Emily Poppy jelentkezése a rendőrségbe.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

csongi78

Barangoló
Támogató
2019. 06. 19.
97
29
twitch.tv
V4 karakter
Ana Amari
V2 karakter
Emily Poppy
n8OxVzV.png

» JELENTKEZÉSI LAP «

A lap kitöltése előtt olvasd el a jelentkezési feltételeket, amit szintúgy a jelentkezések menüpontnál találsz.
A lap kitöltésénél figyelj oda a helyesírásra, illetve a feltételeknek való megfelelésére.
(Ha 200 szót kérünk akkor az minimum meg legyen.)
A lap kitöltésével még nem csatlakozol a Rendőrség köreibe, ezek után vár még rád egy TS meghallgatás és egy elméleti vizsga.
Fontos, hogy a jelentkezés címe a következő legyen:
[NÉV] Jelentkezése.


》IC《

Vezeték név:
<Emily>

Középső név:
<Nincs>

Kereszt név:
<Poppy>

Születési hely,dátum:
<Los Santos 1995/07/19>

Legmagasabb végzettsége:
<Szakközép>

Eddigi munkahelyei:
<Kamion/busz sofőr.>

Bejelentett lakcíme:
<Los Santos>

Elérhetősége:
(Telefonszám)

<283262>

Mesélj magadról:
(Legalább 100 szóból kell álljon.)

<Los Santosban születtem 1995/07/19edikién és itt is éltem az egész életem. Egyedül élek, nincs senkim. Szeretek a hegyekben túrázni és sétálgatni. Édesanyán és Édesapám is elhunyt 2020ban sajnos, testvéreim elköltöztek a városból és még az egyetlen barátom is itt hagyta ezt a várost. Azóta mindent egyedül csinálok itt a városban. Elkezdtem a méhészkedést is hobbyból a répa farmom mellett. De kiskorom óta szeretnék rendőr lenni mint édesapám volt, ezért mindent megteszek hogy az ő nevében harcoljak a bűn ellen ha sikerül jelentkeznem és fel is vesznek az állományba. Viszont édesanyámat is szeretném megtisztelni azzal hogy egyszer találok egy embert magam mellé és boldogok leszünk. Testvéreim szerették volna ha velük megyek és egy bandát alapítunk de nem mentem, ezért szeretnék megtanulni gitározni is. >



》OOC《


Teljes név:
<Korosecz Csongor>

Születési hely,dátum:
<Siófok 2006/07/19>

Legmagasabb végzettséged:
<általános>

Hány játszott perccel rendelkezel?
<11078>

Sportolsz valamit?
<Már nem>

Csatolj egy képet a névváltásaidról:
<https://imgur.com/gallery/EKh92XQ>

Csatolj egy képet az adminjailekről:

<https://imgur.com/gallery/4QrhtmW>

Csatolj egy képet az kitiltásaidról:
<https://imgur.com/gallery/WU3ERWL>

Milyen karaktert RP-znél nálunk?
(Legalább 50 szóból kell álljon.)
<Egy női rendőrt aki megpróbál segíteni mindenkinek legyen az rendőr kolléga vagy valaki akit megállítottam az utcán. Kedves de szigorú. Mindent megtesz annak érdekében hogy feljebb és feljebb jusson a ranglétrán akár csak az apja pár éve. Mindent elvégez amit kérnek tőle és beleadja a legtöbbet amit csak tud. Minden nap nagy izgalommal jelentkezi szolgálatra. >

Miért válasszunk téged?
(Érvelj, legyél kreatív!)
<Azért mert sok-sok rp-t tudnék hozni, és általában mindenkivel jól kijövök szóval ha arról van szó nem lesz rossz hangulat.>

Voltál már az én vezetésem alatt a rendőrségben?
(Ha igen, akkor a kilépés/kirúgás indokát is írd oda.)
<Nem voltam még.>

Mutatkozz be kérlek:
(Legalább 150 szóból kell álljon.)
<K. Csongor vagyok 2006/07/19én születtem Siófokon de Kaposvárra költöztünk, Toponári suliba jártam ami szörnyű volt. Most az 503ba (elmki) járok és villanyszerelőnek tanulok. Szabad időben a c#-et tanulom és persze játszok, sokszor streamelem is főleg az mta-t, barátnőmmel vagyok még sokat minden nap meg az egyetlen haverommal. Még amikor általánosba jártam akkor röplabdáztam és a csapatunk nagyon sok mindent elért pl: országos bajnokok vagyunk, és a diákolipmián 2. helyet értük el. Szóval én tudom mi az a csapatmunka és abból nem lesz nálam hiány ha bekerülök. Szeretek elmenni biciklizni ilyen elhagyatott utakon és zenét hallgatni közbe. Régebben csinálgattam zene szerűségeket de sajnos nem nagyon tanultam meg hogy mit hogyan kell ezért nem folytatom már. Hobbyból még van egy discord szerverem egy ismerősömmel és azt csinálgatjuk ketten, eddig 300ember van rajta és egy kisebb "community" kialakult már ott, mint egy baráti közösség. ezért remélem ha bekerülök itt is lesz egy ilyen élményem. >

@ORFK2021
 

Kontyi

Az év legális frakció leadere | 2023
2019. 05. 11.
1 143
611
V4 karakter
Andre Delon
LV karakter
Benett Blye
V2 karakter
Conrad B Hoffmann
Tisztelt Emily Poppy!
Az Országos Rendőr-főkapitányság megkapta jelentkezését, a vezetőség átolvasva úgy határozott hogy elfogadja a lapját. Kérjük jelenjen meg 2022.01.17 (17:00) időpontban a kapitányság előtt, ha nincs lakhelye, vagy esetleg nem 10 km-en belül lakik akkor az Országos Rendőr-főkapitányság biztosít magának egy kollégiumi szobát, ezt kérem a helyszínen jelezze. Hozza magával a személyes iratait is.

Kérem a kijelölt nap folyamán 2022.01.17 (17:00) jelenjen meg TeamSpeak 3 szerverünkön, a(z) 「ORFK 」: Váró szobában.

Ha nem alkalmas az időpont akkor jelezze kérem privát üzenet formájában!

____________________________________________________________________________________________________________________
Megjegyzés:
- Nincs.


OKAcZsZ.png
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.