Emily Dorsey jelentkezése S.G.H adminsegédnek.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Wilszon

Újonc
2020. 11. 25.
18
59
LV karakter
Moises Berrocal
V2 karakter
Zora Vukji
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

[Hellóka! Farkas Gábor-nak hívnak, 15 éves vagyok, középiskolás. Igazából hobbym nincs, néha napján apukámmal szoktam menni horgászni, ha úgy adja ki az ideje, amikor tudok gépezek, játszok és tanulok, régebben több sportot is űztem, ilyen a foci, judo, ezeket versenyszerűen csináltam. Szerveren rettentően sokat vagyok fent, ez az online oktatásnak köszönhető. Nem mondanám magam valami jó tanulónak, de rossznak sem, olyan közepesnek gondolom magam. Személy szerint nem szeretem ezt az online oktatást, én az a fajta ember vagyok, aki inkább korán kell és megy be az iskola padjai mögé, ül le és tanul, mint aki reggeltől estig a számítógép előtt ül, és úgy próbál meg tanulni. Amikor nem a számító gép előtt ülök, akkor sokat vagyok a családommal, amikor jobb az idő, kint sütögetünk, összehívjuk a baráti társaságot, és szimplán csak beszélgetünk. Vannak állataink, három kiskutyánk, amik közül egy már nem is annyira kicsi. Az idősebb kutyánk, már a nyolcadik kutya évébe van. Mondhatni, hogy vele éltem a fél életemet.]

Mióta játszol a szerveren?

[2020-03-30 21:27:17]

Eddigi elért dolgok:

[Nagyon nem rendelkezek valami nagy vagyonnal, inkább baráti társaságot szereztem az elmúlt időbe, ezt annak a kettő frakciónak köszönhetem, amelynek eddig tagja voltam/vagyok, név szerint a Honvédelem és a Nemzeti Nyomozó Iroda]

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

[Egy segítőkész embernek gondolom magam, szeretek másoknak segíteni és tanítani. Kipróbálnám magamat SGH-nak, egy kellően megpróbáltató feladatnak gondolom számomra amivel szerintem megtudnék birkózni.]

Miért téged válasszunk?

[15 éves esztendőmhöz képest érettnek gondolom a felfogásomat. Segítőkész ember vagyok, akinek tudok segítek, legyen az IG, vagy a való életben. Viszonylag nem vagyok idegeskedő típus, nehéz felhúzni az agyamat, így szerintem normálisan eltudnék magyarázni mindent akárhányszor csak kell. Lassan 2 éve játszom RolePlay szervereken, így már úgymond "mindent" tudok, mit s hogyan kell elkezdeni. Nem gondolok másként egy kezdő játékosra, csak mert kezdő, ha nem ért valamit, nem szólom le, segítek neki.]

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

[Ha fent vagyok a szerveren, akkor tudnám intézni őket, végig.]

Naponta hány órát tudsz online lenni?

[Ha digitális oktatás van, akkor napi 8-9 órát online vagyok, néha többet is, ha visszatér a rend s nyugalom, akkor estefelé tudnék lenni 3-4 órát. ]

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

[Elmagyarázom neki, hogy ebben nem tudok neki segíteni, ha bugg miatt tört össze, akkor szólok adminnak.]

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

[Nos, úgy kezdeném, hogy elmondanám a helyeket, ahol vannak a szerelőműhelyek, azaz San fiero északi részén a Fix & Drive és Los Santos középső részén elhelyezkező See City Car Service található. Úgy kezdődik az egész, hogy sorba állunk, ahol megkell várni türelmesen, amíg egy szerelő beenged. Bent Fix & Drive-ba "box"-ok találhatóak, See City Car Service-ben pedig kisebb "szobácskák" találhatóak, a box-ba és a szobácskába lesz egy emelő, oda kell beállni. Ha a szerelő odaért, bemutatkozik, hogy milyen szerelést kérünk, azaz teljes, vagy részleges szerelést, részlegesbe mi mondjuk meg, hogy mit kell megszerelni, teljesbe pedig az egész autó meglesz szerelve, itt még van egy olyan opció is, hogy olaj csere, de azt csak akkor kell, mikor jelzi a rendszer, hogy a gépjármű olaja elhasználódott, és cserére szorul. A maximális ár, amit elkérhetnek a szerelők a szerelésért, az a 700.000 see forint. A szerelőnek úgy tudunk fizetni, hogy /pay [ID] és összeg. A szerelők a szerelésnél egy panelt látnak a megadott törött elemekről, ez által számolják ki az összeget is. Amint megszerelte a szerelő a kocsit, beszállsz, a kapuhoz állsz, odafut, és kienged. ]

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

[A legeslegelső helyszín az a városháza lenne, itt tudja az adott illető felvenni a kívánt munkahelyet, kiváltani a kellő iratokat. Következő hely az autókereskedés lenne, itt tudja a játékos a munka után megvenni a kívánt autót, amivel tud közeledni a városba eljutni A-ból B-be. Az utolsó helyszínek, a szerelőtelepek lennének, ha esetleg totálkár vagy simán megtört autója van a játékosnak, itt tudja megszereltetni őket.]

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

[Természetesen válaszolok, közbe figyelek az RP-re, ha betanításra kell menni, akkor megkérem a másik felet, hogy amint végeztem, folytassuk az adott RP-t, ha nélkülem nem kivitelezhető akkor próbálok segíteni és az RP-re is figyelmet fordítani.]

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

[Ha nincs elérhető admin a szerveren, lefotózom, továbbítom egy adminisztrátornak, ha van elérhető, várok egy kis időt, és ha nem reagálnak rá, akkor írok adminsegéd Chat-ra, hogy volt egy nem oda való NONRP-s hirdetés.]

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

[3 darab jail-om van: https://imgur.com/a/Cb35Te7]

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[Nem volt még kitiltásom: https://imgur.com/a/Cb35Te7]
 
Utoljára szerkesztve:

Kiko12

Aktív fórumozó
2019. 01. 14.
247
345
20
V4 karakter
Spenser Blake
LV karakter
Emelia Gardner
Szép lap lett, jó pár RP-t tudhatok a hátam mögött Emily-vel. - Szerintem megállná a helyét S.G.H.-nak.
 
  • Imádom
Reactions: Wilszon

PPLACI

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
265
295
22
Szombathely
V4 karakter
Alex Volkov
LV karakter
Marcus Mendoza
V2 karakter
Alex Vasiliev
Szia, egészen tartalmasra sikerült a lapod sok sikert támogatlak.
 
  • Tetszik
Reactions: Wilszon

Laliatya

Újonc
Támogató
2020. 12. 21.
45
32
20
Komló
V2 karakter
Yamaguchi Ichita
Szia Sumaher. Armyba ismertelek meg, nagyon segítőkész vagy és jófej. Nagyon sok tapasztalatod van rp terén, és aktív vagy. Remélem kapsz egy lehetőséget. Támogatm!
 
  • Tetszik
Reactions: Wilszon

crose

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 03. 26.
233
642
V2 karakter
yannis.catteau
Helló-helló, már egy ideje ismerlek, jól megfogalmazott lapot sikerült írnod, helyesírási készséged szerintem tökéletes, elég aktív, szabály követő személy vagy, szerintem tudnád vinni az SGH-t, egyértelműen támogatom, sok sikert!
 
  • Imádom
Reactions: Wilszon

DiazV2

Újonc
2020. 12. 16.
42
32
V4 karakter
-
LV karakter
-
V2 karakter
-
Hali! Egy ideje már ismerlek, ezért pontosan tisztában vagyok az olyas fajta tulajdonságaiddal, amelyek megfelelőek lennének eme pozícióra.
Elhatározottságoddal, aktivitásoddal, illetve a terhelhetőségeddel sincsen semmiféle probléma.
Eme lapot csak
támogatni tudom, hajrá! :)
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: Wilszon és crose

Pami

Pletykafészek
Very Important Person
2019. 01. 10.
892
1 130
Pécs
V2 karakter
Brandon W Harison
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELFOGADOM.
Várunk TeamSpeak 3 meghallgatáson.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
  • Tetszik
Reactions: crose
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.