Emilia Maywurm -> Croxo

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

lacika011111

Újonc
2020. 03. 29.
20
11
V2 karakter
Emilia Maywurm
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Emilia Maywurm >

Panaszolt fél admin neve:
< Croxo >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Croxo odaszalatt a csomagtartómhoz, miközben kés volt a torkához fogva, kicsomizta, felült a motorjára, majd elszaladt. Odahivtam Atticust, aki berakott engem jailbe OOC stilus miatt, ami a videón látszik, bár én nem gondolom annak, mert szerintem nem minősitettem vele senkit. >

Bizonyítékok:
<
[2021-03-20 20:08:39] [Output] : Amanda Maywurm mondja: Csukd le
[2021-03-20 20:08:41] [Output] : Amanda Maywurm mondja: Vagy meghalsz
[2021-03-20 20:08:59] [Output] : *Talál egy kést. ((Noah Flynn))
[2021-03-20 20:09:11] [Output] : *** Noah Flynn belenyúl a kocsiba a k ezvéel és kievszi a kést.
[2021-03-20 20:09:14] [Output] : *** Noah Flynn kivett egy tárgyat a jármű csomagtartójából. (Kés)
[2021-03-20 20:09:40] [Output] : *** Noah Flynn szakad a röhögéstől
>

Megjegyzés:
< Atticus mielőtt jailbe rakott, azért még egy ilyet kaptam: https://imgur.com/a/SQDnYX0 nem tudom, szerintem ez azért elég flegma, és bármelyik játékos agyát fel lehet vele húzni, nem értem miért kellett. >

Az ig neved elavult, a frissítésére 12 órád van. - Esli
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Atticus

2019. 04. 27.
310
983
LV karakter
Ronald Westlake
Sziasztok!
Mivel megemlítésre kerültem, így szeretnék reflektálni a leírtakra.
Odahivtam Atticust, aki berakott engem jailbe OOC stilus miatt, ami a videón látszik, bár én nem gondolom annak, mert szerintem nem minősitettem vele senkit.​
A videóban általad leírtak azt gondolom nem az OOC chatre valóak.
A továbbiakban fokozottan figyelj arra, hogy mit és hogyan írsz le, ugyanis a szavaknak súlya van.
Atticus mielőtt jailbe rakott, azért még egy ilyet kaptam: https://imgur.com/a/SQDnYX0 nem tudom, szerintem ez azért elég flegma, és bármelyik játékos agyát fel lehet vele húzni, nem értem miért kellett.​
Nem gondolom ezt egy provokatív megnyilvánulásnak. Ha téged rosszul érintett, akkor szeretném ezúton az elnézésedet kérni.
Nem állt szándékomban téged ezzel felhúzni.
További hozzáfűzni valóm nincs, várom a bírálatot.
 

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
Szia!

"Croxo odaszalatt a csomagtartómhoz, miközben kés volt a torkához fogva, kicsomizta, felült a motorjára, majd elszaladt. "
Ezt nem nagyon értem miközben ilyen nem történt és még a videón se látszik ilyen dolog.
"Odahivtam Atticust, aki berakott engem jailbe OOC stilus miatt, ami a videón látszik, bár én nem gondolom annak, mert szerintem nem minősitettem vele senkit."
OOC stílus miatt kaptad a szankciót ahogy mondod.Nem minősítettél senkit,de normálisan nem tudtál megnyilvánulni.

Miért nem külditek el a teljes videót amin minden látszik?
Mert szerintem azon a videón elég sok minden látszana onnantól,hogy a haverod ég(mivel belement a tűzbe) és bekap közbe egy gyógyszert,hogy nehogy animba essen és odáig,hogy elkezd szúrni.


A karakteremnek nincs hátul szeme + rp szerint a csomagtartót néztem akkor át + ahogy látom nem a torkomhoz volt a kés fogva(rp-t se láttam,hogy a torkomnál lenne a kés) hanem csak a levegőbe fel volt emelve mögöttem.


Várom a bírálatot.
 

lacika011111

Újonc
2020. 03. 29.
20
11
V2 karakter
Emilia Maywurm
Ezt nem nagyon értem miközben ilyen nem történt és még a videón se látszik ilyen dolog.
Nos, ott vannak a logok, az mindent elmond, nem értem, hogy ez most hazugság akar lenni?

Miért nem külditek el a teljes videót amin minden látszik?
Mert szerintem azon a videón elég sok minden látszana onnantól,hogy a haverod ég(mivel belement a tűzbe) és bekap közbe egy gyógyszert,hogy nehogy animba essen és odáig,hogy elkezd szúrni.
Megkapta ő is a maga büntetését érte.

A karakteremnek nincs hátul szeme + rp szerint a csomagtartót néztem akkor át + ahogy látom nem a torkomhoz volt a kés fogva(rp-t se láttam,hogy a torkomnál lenne a kés) hanem csak a levegőbe fel volt emelve mögöttem.

Meg lett mondva, hogy csukd be a csomagtartót, vagy pedig meghalsz, de te nem zavartattad magad, hanem csomagtartóztál tovább.
 

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
"Meg lett mondva, hogy csukd be a csomagtartót, vagy pedig meghalsz, de te nem zavartattad magad, hanem csomagtartóztál tovább."
Szerinted,ha ezt mondja valaki nekem akkor félni fogok?


Értelmezd amit írtál:

"Croxo odaszalatt a csomagtartómhoz, miközben kés volt a torkához fogva, kicsomizta, felült a motorjára, majd elszaladt."
 

lacika011111

Újonc
2020. 03. 29.
20
11
V2 karakter
Emilia Maywurm
"Szerinted,ha ezt mondja valaki nekem akkor félni fogok?"
Nem ismerlek valóságban, de ha valaki kést tart rád, nem hiszem, hogy tovább csomagtartózol, ez a szerveren tudtommal PG-nek minősül

"Értelmezd amit írtál"
Lehet kissé összeszedetlenül fogalmaztam meg, de szerintem józan ésszel értetendő, hogy mire gondolok. Kiforgatod a szavaimat, csak nem értem hogy miért?
 
  • Vicces
Reactions: Huskys

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
"Lehet kissé összeszedetlenül fogalmaztam meg, de szerintem józan ésszel értetendő, hogy mire gondolok. Kiforgatod a szavaimat, csak nem értem hogy miért?"
Amit az szerkesztés előtt írtál az nem úgy történt.Nem forgattam ki a szavaidat csak jeleztem,hogy nem azt írtad le ami történt.

"Nem ismerlek valóságban, de ha valaki kést tart rád, nem hiszem, hogy tovább csomagtartózol, ez a szerveren tudtommal PG-nek minősül"
Már kifejtettem ezt a legelső hozzászólásomba.
 

Ego

Anya kiakadt, pikk pakk intézem az anyagiakat
Támogató
2020. 03. 01.
154
466
V2 karakter
ʟᴇᴏ ᴢᴇɴᴏ
  • Tetszik
Reactions: Croxo

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
A panaszt én fogom bírálni, az olvasása után!
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Én nem gondolnám azt hogy ez PG lett volna, mivel a késről semmi RP nem volt hogy a torkához lenne fogva, vagy bármi ilyesmi.


Jogtalan.

(Ha esetleg nem értesz egyet a panasz bírálásával TeamSpeak 3 szerveren elérsz!)
 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
  • Hűha
Reactions: exito és Croxo
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.