Emilen Tucker visszaszerelési kérelme. [ HELYETTE ]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Gabix2000

Újonc
2021. 07. 16.
2
0
LV karakter
Drake D Hiddleston
tiAsvMD.png


Q24882U.png

IC RÉSZ
Q24882U.png

1. Név
  • Vezeték: Tucker
    Középső: -
    Kereszt: Emilen

2. Édesanyja leánykori neve:
  • Név: Barbara Graver

3. Születési adatok:
  • Dátum: 1993.04.26.
    Hely: Nevada, Las Vegas
    Nem: FÉRFI

4. Súly és magasság:
  • Súly: 78 kg.
    Magasság: 186 cm.

5. Állampolgárság:
  • Magyarországi állampolgár: IGEN
    HA NEM: Magyarországi állampolgárságra jelentkezett: -
    Jelenlegi állampolgársága: Magyar

6. Lakhely:
  • Bejelentett lakhely: Los Santos, Uppenhouf st. / 16.

7. Leszerelésének dátuma:
  • 2020.02.03.

8. Leszerelésének indoka:
  • Családi problémákra való kiemelt fókuszálás.

9. Miért szeretne visszaszerelni?:
  • Sikerült minden leszereléssel kapcsolatos gondomat megoldanom, és szeretném kitanult szakmámat, hivatásomat folytatni.

10. Leszereléskori rendfokozata:
  • r. Főnyomozó

11. Elfogadja, hogy visszaszerelése alacsonyabb rendfokozatra történik?:
  • IGEN

Q24882U.png


OOC RÉSZ

Q24882U.png

1. Név
  • Vezeték: Oláh
    Középső: -
    Kereszt: Roland

2. Születési adatok:
  • Dátum: 2006.02.13.
    Hely: Szentendre
    Életkor: 15
    Nem:FÉRFI

3. Legmagasabb elvégzett tanulmányod:
  • Iskola (Általános, Középiskola, Egyetem, Főiskola):
    Végzettség (Ha nincs akkor "Általános"): Általános

4. Mióta játszol az SGS szerverein (V3,LV,V2,SAS):
  • 2019 eleje óta játszok.

5. Hány játszott perccel rendelkezel:
  • A V2 szerverén 5957 percem van.

6. Milyen karaktert alkotnál a frakcióban:
  • Szeretném a karakteremet egy nem megszokott módon alakítani. Tervezem, hogy minél inkább arra törekedjen ami előreviszi saját magát, valamint a munkahelyét. Egy olyan karaktert szeretnék aki, bár tudjuk róla, hogy afró-amerikai pont emiatt mindenkivel egységesen és igazságosan, korrekten fog bánni. Jó készségeihez mérve, a karakterem kihallgatásokon, elbeszéléseken, meetingeken vagy akár egyéb máson jól megfogja állni a helyét, mert kommunikációs képzettségét, nem a különböző nyelveket megtanulására kapta, hanem arra, hogy marketinges módon bárkit-bármire rá tud beszélni. Karakterem eddig nagyobb bizniszekben, luxusházakat eladásában játszott közre, amelyeket mindet magas áron sikeresen el is adtak. A házak eladása után a nyomozói akadémiára került, ahol szakmája egyenesen hivatássá vált. Azóta lelkesen ás hűségesen űzi szakmáját, emiatt is tér vissza az állományba. Szeretné ezt a képzettségét tovább fokozni egy olyan módra, hogy hatást gyakoroljon az emberekre.

7. Milyen terveid vannak a frakcióban:
  • Mivel tsen beszéltem, ig néven Joshua Sway-el leaderrel, vele beszéltem meg a visszaszerelést. Ebből kifolyólag, szeretném a régi teljesítményemet hozni a jelenlegi frakció közösségbe is. Ez alatt értem a folyamatos élményképek gyártását, mellyel a frakció színvonalát növeljük és még ezer más dologgal bővíteném a frakció körét, mint régen. Igaz a játszott percem nem éppen a legtöbb, azonban a megfelelő kellő tapasztalat megvan! A referenciákat, vagy a múltamat átbeszélhetjük akár tsen is, bár ezt már átbeszéltem Joshua Sway-el.

8. Csatolj képet a névváltásaidról, jailjeidről, kitiltásaidról, előző neveidről és játszott percedről.:
 
Utoljára szerkesztve:

exito

🙂
2020. 08. 13.
342
2 012
London
V4 karakter
Dario Staletti
V2 karakter
Roman Sagdiyev
KNICIZ6.png

Tisztelt Jelentkező. A vezetőség átolvasta a lapját, és bírálásra került. Az Ön lapját elfogadtuk. Keressen fel minél hamarabb egy akadémiai oktatót és egyeztessen egy időpontot!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.