Emerald Shop's Office ~ Zara Lueck | Marketing Manager

wcologne

Goodbye reality, hello Venturas!
Támogató
2019. 01. 11.
311
415
18
V4 karakter
Kwamin Klein
LV karakter
Zara Lueck
k-p-2023-10-18-183103254.png

=== IC ===
Teljes név:
[Zara Lueck]

Születési helye, ideje:
[Portland, Oregon, USA - December 19, 2003]
Anyja leánykori neve:
[Claudia Stein]
Jelentkező telefonszáma:
[+38-76-227-8952]

Jelentkező személyigazolvány másolata:

szem-ly.png

Jelentkező jogosítványának másolata:
vezet.png

Melyik szolgáltatásunkra szeretne jelentkezni:
[Marketing Manager | Árúkiszállító]
Van-e bármilyen tapasztalata a megjelölt munkával kapcsolatban?
[Igen / Nem]
Dolgozott már hasonló vállalatoknál? Ha igen, hol:
[Nem]
Tud-e csapatmunkában dolgozni?
[Igen / Nem]

Kérem jellemezze magát 10 mondatban:
[Zara vagyok, 20 éves marketing szakos hallgató. Nagyon fontos számomra, hogy mindig hiteles maradjak, ezért a smink helyett inkább a természetes énemet mutatom meg. Imádok kreatív projekteken dolgozni, és mindig keresem az új lehetőségeket, amik frissítőek és inspirálóak. Kirándulás közben szeretem felfedezni a rejtett helyeket és új élményeket gyűjteni. Nagy szenvedélyem a fenntarthatóság, és szeretném ezt az értéket a marketing világába is bevinni. Las Venturas dinamikus élete motivál, de hosszú távon olyan projekteken dolgoznék, amelyek valódi hatással vannak a közösségre. Kreatív kampányokban és innovatív megoldásokban érzem jól magam, és olyan csapatban szeretnék dolgozni, ahol az autentikus kommunikáció és a fenntarthatóság is fontos szerepet kap.]

=== OOC ===
Hány éves vagy?
[18 éves vagyok.]

UCP Előéletről a kép:

UCP.png

Mennyi játszott perced van a SeeMTA LV szerverén?
[87.000 játszott percem van.]

Használsz-e Discord alkalmazást?
[Ha szükséges.]

Írj magadról 3 - 3 jó és rossz tulajdonságot:
[Nyugodt és kitartó vagyok, amikor kihívásokkal szembesülök, mindig próbálom a helyzet pozitív oldalát látni. Emellett nagy lelkesedéssel dolgozom azon, hogy értékes és pozitív eredményeket érjek el. Szeretek új dolgokat felfedezni, és mindig nyitott vagyok az eltérő nézőpontokra. Ugyanakkor szükségem van impulzív környezetre, ami néha zűrzavart okozhat a stabilitást igénylő feladatokban. Előfordul, hogy irreális elvárásokat támasztok magammal és másokkal szemben, ami frusztrációhoz vezethet. Továbbá, némi önfegyelem fejlesztésére is szükségem van, hogy hatékonyabban tudjam kezelni a döntéseimet.]

Jelentkező aláírása:
Zara Lueck