[ELUTASÍTVA]Yamato Hatamura Jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Yamato

Újonc
2021. 05. 12.
35
99
Szlovákia?
V4 karakter
Betöltés...❌
LV karakter
👻Diego Gomez👻
V2 karakter
Betöltés...❌
w6Ne5V1.png
fejlec.png

IC rész.

fejlec.png

Személyes Adatok



Vezetéknév:<Hatamura>
Középső név:<->
Keresztnév:<Yamato>
Születési hely és idő:<1986/05/11-California>
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
<Nincs Bejelentet lakcim,Las venturas>
Állampolgárság(ok):
<Usa Állampolgárságok>
Nem:

Férfi [x]
Nő [-]

Végzettség


Legmagasabb iskolai végzettség:
<Egyetem, Egyézségügyi>
Intézmény neve, ahol tanulmányi eredmények megszerezte:
<University Sains Malaysia.>

Foglalkoztatottság



Előző munkahelye:
<Nagyker.Futár>
Munkaviszony kezdete és vége:
<2021/05/18 2021/06/08>
Munkaköri leírás:
<Futár pozició>
Miért távozott előző munkahelyéről:
<Terhelő volt , És inkább feladtam>

fejlec.png

OOC rész.

fejlec.png
Neved:<Dávid>
Életkorod:<15>
Mióta Játszol a See Game System szerverein?
<4-3 éve>

Mesélj magadról:
<Dávidnak Hivnak 15 éves vagyok Szlovákiában lakom,Szabadidőmben legtöbször játszani szoktam, És Elég sokat játszom a Seemta v3 Las venturas szerverén, és persze néha-néha más játékokat is szoktam játszani az Mta-n kivül , Legtöbször haverokal szoktam játszani akik szintén Rp-znek, Sokat szoktam foglalkozni ezzel az orvosival mert Annak szeretnék kitanulni ,Nagyjából enyit tudtam mondani magamról remélem ez a pár mondat is tetszet >
Mesélj a karakteredről:
<Egy nyugodt Ember vagyok aki szeret közösségben lenni illetve barátkozni , Van egy kis testvérem akit nagyon szeretek és illetve van egy Hölgy is aki a szivemben éll és az aszonyom és családot szeretnék vele ki alapitani ,illetve volt egy Nagyapám aki mindig azt mondta nekem hogy Mindig annak tanuljak ki és annak menyek dolgozni aminek szeretnék , és kiskorom tól fogva eldöntötem hogy kitanulok orvosnak , és hogy az álmomat nem adom fel , Nem vagyok gazdag de nem is vagyok szegény de tudom hogy megtudom csinálni, nagyon szeretek kocsikázni illetve beszélgetni néha-néha túl sokat is,Szeretek embereken segiteni, De vannak dolgok amiket énsem szeretek példa Erőszakot , és Verekedést, Szeretek kirándulni , és Szeretek Hajókázni. Na de enyit tudtam mesélni magamról,szerintem bőven elégg a lényeg, az egyébb részletek már nem oly fontosak Remélem tetszet ez a pár mondat is Köszönöm a figyelmet !>
Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott és miért hagytad ott? Ha nem voltál még frakcióban miért nem?
<Nem voltam még Frakcióban , Nem mertem jelentkezni Frakcióba illetve nem volt meg az rp tudásom és Nem volt elég időm>
Milyen tapasztalataid vannak egészségügyi RP-vel kapcsolatban? Voltál már egészségügyi frakció tagja?
<Hát Frakcióban nem voltam mint mentős, De sok Fk-ban lévő embereket szedtem fel és sok dicséretet kaptam , illetve nagyon sokan mondták hogy jelentkezem mentősnek ,de ezzel nem vagyok profi Rp mentős ,És még szerintem sokat kell fejlődnöm illetve Ha bekerülök sok mindent kell még megtanulnom >
Mi motivált hogy hozzánk jelentkezz?
<Szeretek RP-ni , Már régóta szeretnék Mentős lenni illetve Szeretnék embereken segiteni ,És legaláb nem érezném magam Unalmas Fk-nak , szerintem jó kis csapat és közzöség lennék ezért is szeretnék bekerülni>
Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről és a szerveren eltöltött perceidről:

fejlec.png

Egészségügyi kérdések.

fejlec.png


Soroljon fel párat az ön által ismert fájdalomcsillapítók közül.
<Algo Flex Forte Dolo , Cataflam Dolo Rapid, Nurofen Plus,AlgoPyrin, Advil Ultra Forte>
Ön szerint milyen sérülés számít életet veszélyeztető súlyos sérülésnek?
<Csont törések , Bersővérzés ,Leszakad Végtagok,Nyilt törések>
Egy motoros segítségére siet aki a kanyarban kicsúszott. A sérült a bal könyökét fájlalja, nagyon nehezen mozgatja. Mit fog tenni ebben az esetben?
<Kimegyek a helyszinre ,körül Tekintek hogy esetleg más megsérült e , Kiveszem Az elsősegély Ládát, Megvizsgálom a könyökét, Megnézem hogy esetleg érte e még más sérülés és hogy tudoke segiteni rajta , Majd ezután Beviszem a sérültet a kórházba és rögen allat megnézem hogy érte e esetleg törés vagy repedés a könyökén-testén Ezután elvégzem a dolgom és Megtetem Amit Tudtam>


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: éééé.hh.nn.
Aláírás: Aláírás helye
 

Wexen

end of watch
SzerverAdmin
LV
2019. 03. 24.
1 187
1 459
V4 karakter
Gregory D Watson
LV karakter
Garrett Cantrell
V2 karakter
Gregory R Rodriguez
Szia, nincs különösebb baj a lapoddal, viszont a helyesírásra kérlek figyelj oda.
Sok sikert
 

Wexen

end of watch
SzerverAdmin
LV
2019. 03. 24.
1 187
1 459
V4 karakter
Gregory D Watson
LV karakter
Garrett Cantrell
V2 karakter
Gregory R Rodriguez
Erre kiváló például egy lightshot / xbox game bar
 

TheMelvin

Zöldfülű
2019. 03. 01.
174
216
20
Budapest
V4 karakter
⛔
LV karakter
Troylen Beasley
V2 karakter
⛔
w6Ne5V1.png

fejlec.png


Tisztelt Yamato Hatamura,

Sajnálattal értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services vezetőségi tagjai döntést hoztak a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elutasítottuk, nem felelt meg az elvárásoknak.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.