[ELUTASÍTVA] Yamato Hatamura Jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Yamato

Újonc
2021. 05. 12.
35
99
Szlovákia?
V4 karakter
Betöltés...❌
LV karakter
👻Diego Gomez👻
V2 karakter
Betöltés...❌
w6Ne5V1.png
fejlec.png

IC rész.

fejlec.png

Személyes Adatok



Vezetéknév:<Hatamura>
Középső név:<->
Keresztnév:<Yamato>
Születési hely és idő:<1986/05/11/ California>
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
<Nincs bejelentet lakcim,Las Venturas>
Állampolgárság(ok):
<Usa állampolgárság>
Nem:

Férfi [x]
Nő [-]

Végzettség


Legmagasabb iskolai végzettség:
<Egyetem,Egézségügyi>
Intézmény neve, ahol tanulmányi eredmények megszerezte:
<University Sains Malaysia>

Foglalkoztatottság



Előző munkahelye:
<Nagyker.futár>
Munkaviszony kezdete és vége:
<2021/05/18 2021/06/08>
Munkaköri leírás:
<Futár pozició>
Miért távozott előző munkahelyéről:
<Kevés fizetés>

fejlec.png

OOC rész.

fejlec.png
Neved:<Dávid Rácz>
Életkorod:<15 éves vagyok>
Mióta Játszol a See Game System szerverein?
<4éve játszom a See Game System szerverein.>

Mesélj magadról:
<Sziasztok! Dávidnak Hivnak 15 éves vagyok Szlovákiában lakom.Szabadidőmben legtöbször játszani szoktam, És Elég sokat játszom a Seemta v3 Las venturas szerverén, és persze néha néha más játékokat is szoktam játszani az Mta n kivül , Legtöbször haverokal szoktam játszani akik szintén Rp znek, Sokat szoktam focizni, biciglizni , zenézni , szaladgálni haverokal és már 4 éve RP zek és minddig is vagy a rendvédelem vagy az egészségügy érdekelt a legjobban.Szinte minden érdekel, de az egészségügy különösen mivel ezzel segíthetek az embereknek. Nagyjából enyit tudtam mondani magamról remélem ez a pár mondat is tetszet.>
Mesélj a karakteredről:
<Egy elég kedves, együtt érző ember. Nem olyan rég érkezett a városba, de már elég sok helyet ismer. Szeretne egy jó közösséghez tartozni, de eddigi próbálkozásai sikertelenül végződtek Szeret az emberekkel ismerkedni, szeret újakat tanulni, és kihívásokkal szembe nézni és néha tud egy kicsit makacs is lenni.Van egy lány testvére aki 2 évvel kisseb tőle És nagyon szereti, Sosem voltak anyagi gondjai, jól bánt a nőkkel és az embertársaival. Gyerekkorában mentős szeretett volna lenni, amit úgy néz ki hamarosan be is tud váltani. Szeretne a közeljövőben feleséghez menni és gyereket vállalni.RP ben sem hívnám magam kezdőnek, orvos RP ben meg már tapasztaltabb vagyok.>
Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott és miért hagytad ott? Ha nem voltál még frakcióban miért nem?
<Még nem voltam frakcióban , illetve Nem engedte eddig se időm se a munkám hogy frakcióba tudjak jelentkezni.>
Milyen tapasztalataid vannak egészségügyi RP-vel kapcsolatban? Voltál már egészségügyi frakció tagja?
<Hát Frakcióban nem voltam mint mentős, Tapasztalatom van egy pici mivel egyik haverom Mentős és sokat mesél róla, De sok Fk-ban lévő embereket szedtem fel és sok dicséretet kaptam , illetve nagyon sokan mondták hogy jelentkezem mentősnek ,de ezzel nem vagyok profi Rp mentős ,És még szerintem sokat kell fejlődnöm illetve Ha bekerülök sok mindent kell még megtanulnom.>
Mi motivált hogy hozzánk jelentkezz?
<Azért szeretnék orvos lenni, hiszen szeretnék új ismerősökre lelni, szeretném itt kipróbálni magam hogy alkalmas vagyok-e itt egy frakció tagjaként, illetve komoly céljaim vannak a frakción belül is.Szeretek RP-ni , Már régóta szeretnék Mentős lenni illetve Szeretnék embereken segiteni , szerintem jó kis csapat és közzöség lennék ezért is szeretnék bekerülni.>
Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről és a szerveren eltöltött perceidről:

fejlec.png

Egészségügyi kérdések.

fejlec.png


Soroljon fel párat az ön által ismert fájdalomcsillapítók közül.
<Algo Flex Forte Dolo , Cataflam Dolo Rapid, Nurofen Plus,AlgoPyrin, Advil Ultra Forte>
Ön szerint milyen sérülés számít életet veszélyeztető súlyos sérülésnek?
<Bersővérzés ,Leszakad Végtagok,Nyilt törések. Égési Sérülések>
Egy motoros segítségére siet aki a kanyarban kicsúszott. A sérült a bal könyökét fájlalja, nagyon nehezen mozgatja. Mit fog tenni ebben az esetben?
<Szirénázva Kimegyek a helyszinre ,körül Tekintek hogy esetleg más megsérülte , Rákérdezek érez-e máshol iis fájdalmat,ha nem akkor mondom neki óvatosan mozgassa meg a könyökét ha nagyon nehezen mozog akkor törésre gyanakszom,viszont ezesetben mindenképp kell egy röntgent csinálni emiatt be kell szállítanom a korházba.Még a mentőkocsiba tevés előtt stabilizálom a sérült kezét,Ha ténylegesen törés érte a könyökét akkor a legegyszerübb mótszerel járok el. Szóval begipszelem a kezét.>



JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: éééé.hh.nn.
Aláírás: Yamato Hatamura
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: KristófLV

2cq

Barangoló
2020. 11. 02.
100
46
Dubaj Al Safa 8 B St.
www.netflix.com
V4 karakter
Cai Jang Lee
LV karakter
Izaak Kayden
V2 karakter
Izaak Lavery
Hali lapodat átolvasva tartózkodom,rengeteg helyesírási hibát lehet vélni lapodba és mondataid is egy tömkelege.A ,-ket pedig nem kell minden 3. szó után használni csak egy tipp.
 

Wexen

end of watch
SzerverAdmin
LV
2019. 03. 24.
1 187
1 459
V4 karakter
Gregory D Watson
LV karakter
Garrett Cantrell
V2 karakter
Gregory R Rodriguez
Szia,

Redline: Mindig is ki akartam próbálni a szerelői szerepet a városban
LVMS: Azért szeretnék orvos lenni... ...szeretném itt is kipróbálni magam

Helyesírási hibákat kérlek javítsd, kicsit érthetetlen néhol.

A saját válaszaidra, saját szavaidra vagyunk kíváncsiak. - A másolás felesleges volt

ÖSSZEGEZVE:
Véleményem szerint számodra mindegy, hogy melyik frakcióban tartózkodsz: lásd:s legaláb nem érezném magam Unalmas Fk-nak - Redlineba miért jelentkeztél ha számodora unalmas? Helyesírási hibák tömkelege van a lapodban és az imitálás is felesleges. a sok vessző felesleges. Perceidet nem láttuk, a képek vágottak.

Sajnálatos módon nem tudom támogatni
 

Yamato

Újonc
2021. 05. 12.
35
99
Szlovákia?
V4 karakter
Betöltés...❌
LV karakter
👻Diego Gomez👻
V2 karakter
Betöltés...❌
Szia,

Redline: Mindig is ki akartam próbálni a szerelői szerepet a városban
LVMS: Azért szeretnék orvos lenni... ...szeretném itt is kipróbálni magam

Helyesírási hibákat kérlek javítsd, kicsit érthetetlen néhol.

A saját válaszaidra, saját szavaidra vagyunk kíváncsiak. - A másolás felesleges volt

ÖSSZEGEZVE:
Véleményem szerint számodra mindegy, hogy melyik frakcióban tartózkodsz: lásd:s legaláb nem érezném magam Unalmas Fk-nak - Redlineba miért jelentkeztél ha számodora unalmas? Helyesírási hibák tömkelege van a lapodban és az imitálás is felesleges. a sok vessző felesleges. Perceidet nem láttuk, a képek vágottak.

Sajnálatos módon nem tudom támogatni
Szia javitotam a lapomon és a játszot percem pedig 9600 a recovery miadt
 

COPY

Egy levédett ember
2019. 01. 24.
356
262
Kaposvár
LV karakter
Martinez Conway
w6Ne5V1.png

fejlec.png


Tisztelt Yamato Hatamura,

Sajnálattal értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services vezetőségi tagjai döntést hoztak a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elutasítottuk, nem felelt meg az elvárásoknak.
 
  • Tetszik
Reactions: Paki
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.