[ELUTASÍTVA] Yamato Hatamura jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Yamato

Újonc
2021. 05. 12.
35
99
Szlovákia?
V4 karakter
Betöltés...❌
LV karakter
👻Diego Gomez👻
V2 karakter
Betöltés...❌
w6Ne5V1.png
fejlec.png

IC rész.

fejlec.png

Személyes Adatok



Vezetéknév:<Hatamura>
Középső név:<Yamato>
Keresztnév:<->
Születési hely és idő:<Las Venturas 1986.November.5>
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
<Whitman.st.29>
Állampolgárság(ok):
<Japán>
Nem:

Férfi [x]
Nő [ ]

Végzettség


Legmagasabb iskolai végzettség:
<Egyetem>
Intézmény neve, ahol tanulmányi eredmények megszerezte:
<Tohoko University>

Foglalkoztatottság



Előző munkahelye:
<Nagyker.Futár>
Munkaviszony kezdete és vége:
<2020.06.15,-2021.05.10>
Munkaköri leírás:
<Áruszálitás>
Miért távozott előző munkahelyéről:
<Megszünt a cég>

fejlec.png

OOC rész.

fejlec.png
Neved:<Dávid>
Életkorod:<15>
Mióta Játszol a See Game System szerverein?
<2-3 éve>

Mesélj magadról:
<Dávidnak hivnak 15 éves vagyok az időmet a gép ellőt töltöm ,Szlovákiában lakom,Töbnyire időm haverokal töltöm, focizni,bicigli és beszélgetni szoktunk, Na meg ilyenek de igy mostanában többet gépelek,És sokat szoktam segiteni a családomnak, De ez természetes segitek amiben tudok.Nagyon régóta játszom az Mta-val de más játékokat is játszom és Sok rp-s játékot játszom hogy fejleszem az rp tudásom, de legtöbbször Mta-zok.Szeretek segiteni az embereken de ez a játékban is kimutató,Ja és rá adásként most jön a nyári szünet szóval már ezért is érdekelt ez a frakció mert ebbe sok időt belle tudok fektetni és másba is és mert sokal több időm lesz mint szokot, És mit ne mondjak engem nagyon érdekel ez a mentő szolgálat és már régóta fontolgatom hogy jelentkezem és hát most végre Eldöntötem hogy a Sok Rp tudásomal és sok biztatásokal jelentkeztem ebbe a frakcióba. Na de Enyit tudtam mondani magamról remélem tetszet ez a pár mondat is.>
Mesélj a karakteredről:
<Egy kedves ember aki segitőkéz és mindenki számithat rá ha probléma van , Szorgalmas vagyok minden feladatal megküzdöm>
Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott és miért hagytad ott? Ha nem voltál még frakcióban miért nem?
<Nem voltam>
Milyen tapasztalataid vannak egészségügyi RP-vel kapcsolatban? Voltál már egészségügyi frakció tagja?
<Még nem voltam de szeretnék.Hát van pár tapasztalat>
Mi motivált hogy hozzánk jelentkezz?
<Hát hogy segitsek a bajban jutotakon és engem ez Motivál ,és a sok haveroktól is a sok biztatás már nekem ez is nagyon inspirált szóval ezért is jelentkeztem hogy megpróbáljam mit tudok. na és úgy gondolom hogy a sok rp tudásomal gondoltam jelentkezhetek frakciókba is, és akarok még csiszolni az Rp tudásomon , de úgy gondolom hogy itt sok Rp tapasztalatot még nyerhetek >
Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről és a szerveren eltöltött perceidről:

fejlec.png

Egészségügyi kérdések.

fejlec.png


Soroljon fel párat az ön által ismert fájdalomcsillapítók közül.
<Advil,Nurofen,Cataflam,Aspirin,Algoflex>
Ön szerint milyen sérülés számít életet veszélyeztető súlyos sérülésnek?
<Belső vérzés ,Csont törések,Bőr égések.>
Egy motoros segítségére siet aki a kanyarban kicsúszott. A sérült a bal könyökét fájlalja, nagyon nehezen mozgatja. Mit fog tenni ebben az esetben?
<Ki érek a megadot helyszinre ,Majd megnézzem hol található a sérülés és ha megvan akkor átvizsgálom a sebet ,megmozgatom a könyökét,majd átvizsgálom az egész testét hogy érte e még esetleg sérülés de ha nem találok rajta, akkor elkezdem bekenni krémel a kezét majd bekötöm és teszek rá tapasztot lenne jöjön a kötés, és hogy ne vérezen el a keze , beviszem a kórházba és még a rögen allat is kivizsgálom és ha minden rendben akkor megtudtam amidt tudtam tenni.>


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: éééé.hh.nn.
Aláírás: Aláírás helye
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: STEVO és Morpeus

secretdavid

Újonc
2021. 03. 27.
14
4
www.evosystem.hu
V4 karakter
Joseph Lee
LV karakter
Joseph Watts
V2 karakter
---
Szia! Szép lap lett a helyesírásod egy kicsit rossz de ettől függetlenül nagyon szép lap lett! Sok sikert!
 

Yamato

Újonc
2021. 05. 12.
35
99
Szlovákia?
V4 karakter
Betöltés...❌
LV karakter
👻Diego Gomez👻
V2 karakter
Betöltés...❌
Értem nagyon szépen köszönöm igen cseppet rosz lett a helyes irás bevalom de azon lehet javitani
 
  • Tetszik
Reactions: secretdavid

TheMelvin

Zöldfülű
2019. 03. 01.
174
216
20
Budapest
V4 karakter
⛔
LV karakter
Troylen Beasley
V2 karakter
⛔
w6Ne5V1.png

fejlec.png


Tisztelt Jonathon Cooley,

Sajnálattal értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services vezetőségi tagjai döntést hoztak a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elutasítottuk, nem felelt meg az elvárásoknak.
 
  • Tetszik
Reactions: Bonki
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.