[Elutasítva] Wladislav Andrew Jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2021. 02. 20.
19
7
V4 karakter
Norman Hodge
LV karakter
Wladislav Andrew
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Wladislav Andrew >

Születési helye, ideje:
< Las venturas, 1980.03.12 >

Édesanyja lánykori neve:
<Aurelio Amelia >

Jelenlegi lakcíme:
< - >

Hány éve él a városban?:
< 23 >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Azért mivel mindig is érdekelt engem ez az autószerelős téma, előző lakhelyemen is autószerelő voltam 6 évig. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Mivel megbízható vagyok, túlterhelni is lehet, és értek az autókhoz. Ideköltözésem során megismerkedtem mégtöbb autóval és értek is hozzájuk. Mivel autószerelő voltam, így ez a cég lenne nekem a legjobb. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Igen. Más városban dolgoztam 6 évig autószerelőként. >

Előző munkahelye(i):
< Áruszállító, postás >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Igen>

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Wladislav Andrew >

dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 5794 >

Eddigi frakcióid:
< - >

Jelenlegi frakciód:
< - >

Mióta RP-zel?:
< 3-4 éve RP-zem >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Azért mivel elég könnyen beletudok rázódni a dologba, és érdekel is engem az autószerelés >

Miért pont téged válasszunk?:
< Mivel teljes mértékben megbízható vagyok, odatudok figyelni azokra a dolgokra amik engem nagyon érdekelnek. Ragaszkodom a megbeszélt dolgokhoz, és odafigyelek arra amit mondanak nekem a frakció társaim. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Voltál-e már szerelő?:
< Ezen a szerveren még nem voltam>

Mennyi idős vagy?:
< 15 >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
<2 éve >

Használsz-e TS3-at?:
< Nem, de ha bármilyen téma miatt felkell mennem akkor természetesen felmegyek, és tudom is azt használni. >

Használsz Facebook fiókot?:
< Igen >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< Változó, hétköznap 2 óra környékén, viszont hétvégén 3-4 órát is tudnék a frakcióval tölteni >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Délután, mivel délelőtt iskolám van utána pedig edzésem. >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< az 1.-2. között lennék. Kb: 17:00- 19:00-ig hétköznap. Hétvégén Kb: 13:00-19:00-ig >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Sziasztok, Kristófnak hívnak, 15 éves vagyok. Szabadidőmben kosarazok, a szerveren játszok. A sporttal kapcsolatban vannak céljaim: Válogatott szintű sportoló szeretnék lenni. Iskolában 4-5-ös tanuló vagyok. Tisztelettudó, értelmes srác vagyok. A tisztességet megadom mindenkinek mivel szerintem mindannyian megérdemlik,még azok is akik a szívemhez nem állnak valami közel. Természetesen nekem is vannak pozitív s negatív tulajdonságaim. Pozitív: Tisztelettudó, értelmes vagyok. A tőlem elvárt dolgokat 100%-osan tudom nyújtani. Negatív: Nem annyira tudok csendbe maradni, mivel szeretek beszélni, szeretek megismerkedni másokkal, csak egy idő után mindenkit zavar, s kiközösítenek miatta. >
 

Salvatore

Modern Verne
SModerátor
LV
2019. 01. 10.
1 321
1 374
LV karakter
Leon Seanetti
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png

Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2023.05.31. 17:00 - Redline Váró.
Személyes megjegyzés: Várunk a TS meghallgatáson.​

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és a fent megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a tagfelvételt.​
 

Kon

Kritikus
SzuperAdmin
LV
2019. 01. 10.
4 242
5 194
LV karakter
Edward Paul
Nem került be a frakcióba.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.