[ELUTASÍTVA] Weston Black jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

KindSouls

Zöldfülű
2021. 05. 26.
212
306
👀
V4 karakter
Alex Frewen
LV karakter
Austin Bailey
V2 karakter
-
w6Ne5V1.png
fejlec.png

IC rész.

fejlec.png

Személyes Adatok



Vezetéknév:<Black>
Középső név:<->
Keresztnév:<Weston>
Születési hely és idő:<Las Venturas Central Hospital, 1981.04.07>
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
<Las Venturas, Bread Street 11.>
Állampolgárság(ok):
<Amerikai>
Nem:

Férfi [X]
Nő [ ]

Végzettség


Legmagasabb iskolai végzettség:
<College>
Intézmény neve, ahol tanulmányi eredmények megszerezte:
<North Iowa Area Community College>

Foglalkoztatottság



Előző munkahelye:
<Urma Trans Kft.>
Munkaviszony kezdete és vége:
<2021.05.23 - 2021.06.18.>
Munkaköri leírás:
<Árúszállítás>
Miért távozott előző munkahelyéről:
<Elégedetlenségből>

fejlec.png

OOC rész.

fejlec.png
Neved:<Armandnak hívnak.>
Életkorod:<17 éves vagyok.>
Mióta Játszol a See Game System szerverein?
<2015-2016 között kezdtem el játszani.>

Mesélj magadról:
<Németországban élek és jelenleg villanyszerelő szakiskolába járok. Hobbim igazából a számítógépezés azon belül is zömében a SeeMTA-n ütöm el az időmet.>
Mesélj a karakteredről:
<Weston Black egy 40 éves nevedában született amerikai állampolgár aki kis korában sokat érdeklődött az egészségügy iránt, azonban a rossz anyagi háttér miatt, csak 2019-ben tudta elkezdeni a tanulmányait, majd 2021-re be is fejezte. A karakterem ezelőtt autó mosodában, árúfeltöltőként, majd az utóbbi időkben árúszállítóként dolgozott és kevés tapasztalattal rendelkezik még egészségügyi téren, hiszen most végezte el a tanulmányait. >
Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott és miért hagytad ott? Ha nem voltál még frakcióban miért nem?
<V2-n még nagyon régen rendőrségben voltam sokáig, szerelő társaságnál is tévenykedtem egy pár hónapig és mentős is voltam egy pár hónapot szintúgy. V3-mon tevénykedtem szintén a rendőrség frakcióban azonban mostanában áttértem inkább LV-re és itt még nem voltam frakcióban. Távozásom okai: V2-n azért léptem ki a rendőrségtől, mert kezdett nagyon monoton és unalmas lenni számomra, szerelő társaságnál viszont nem tudtam azon a héten a heti aktivitást tartani, mentő frakciótól azért léptem ki, mert új leader volt és már nagyon átláthatatlan volt az egész. LV-n azért nem voltam még frakcióban, mivel még nem próbálkoztam eddig a vagyon szerzésre törekedtem civilként.>
Milyen tapasztalataid vannak egészségügyi RP-vel kapcsolatban? Voltál már egészségügyi frakció tagja?
<Nem sok tapasztalatom van, de a könnyebb sérüléseket tudom, hogy hogyan kell ellátni és gyorsan tanulok! Igen még nagyon régen V2-n voltam egészségügyi frakció tagja, de azóta a tudásom kissé rozsdásodott.>
Mi motivált hogy hozzánk jelentkezz?
<Volt párszor alkalmam RP-zni mentősökkel a szerveren és megjött a kedvem, hogy én is RP-zhessek, hiszen több lehetőség van RP-re mint civilként.>
Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről és a szerveren eltöltött perceidről:

fejlec.png

Egészségügyi kérdések.

fejlec.png


Soroljon fel párat az ön által ismert fájdalomcsillapítók közül.
<Morfium, Algoflex, Algopyrin, >
Ön szerint milyen sérülés számít életet veszélyeztető súlyos sérülésnek?
<Nyak terüléten csont törés avagy altéria szakadás.>
Egy motoros segítségére siet aki a kanyarban kicsúszott. A sérült a bal könyökét fájlalja, nagyon nehezen mozgatja. Mit fog tenni ebben az esetben?
<Amint kiérkeztem az illetőnek a feje alá valamit teszek, hogy ha esetleg hányna ne fulladjon meg, majd óvatosan leveszem a sisakot róla. A sérültet a kórházba szállítanám további kivizsgálásra, ahol röntgen felvételt készítettnék az illető könyökéről, hogy eltört-e vagy sem.>


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2021.06.18.
Aláírás: Weston Black
 
Utoljára szerkesztve:

Wexen

end of watch
SzerverAdmin
LV
2019. 03. 24.
1 187
1 459
V4 karakter
Gregory D Watson
LV karakter
Garrett Cantrell
V2 karakter
Gregory R Rodriguez
Szia

Advanced Emergency Medical Technician: Ez egy rang a frakcióban, nem értem hogyan jött ide.

Adminjailek: az a 300 perces nonrp-s jail nem túl fényes.

Névváltás: "Ahhoz, hogy bekerülhessek f3-ba": Ezt nem teljesen értem.

Érdekes..
 

KindSouls

Zöldfülű
2021. 05. 26.
212
306
👀
V4 karakter
Alex Frewen
LV karakter
Austin Bailey
V2 karakter
-
Hali. Valóban félre néztem valamit az Advanced Emergency Medical Technician-nal kapcsolatosan. Az egy tanfolyam, legalábbis én ahol rákerestem az amerikai iskolákra ott azt írják. A kérdés viszont úgy szólt, hogy az intézményt kell megnevezni rendesen félre néztem. Adminjail valóban nem teszi szebbé az UCP-m, de ez még nagyon a játékom elején volt és hosszú játék szüneteltetés után hibázam ami miatt volt is némi félre értés amiért ezt kaptam. Névváltás oka még egy-két nappal ezelőtt még igaz lett volna, mert alakulóba volt egy jelentkezésem illegális frakcióba ahová kellett a névváltás, de sajnos akkor derült ki, hogy nem mehetek mikor már megkaptam a névváltásom és igazából hagyni is szeretném a fenébe ezt a dolgot, inkább legálisan szeretnék a jövőben tevénykedni. Remélem így valamennyire átláthatóbbak a dolgok. Az észre vételedet viszont köszönöm az Advanced Emergency Medical Technician-nal kapcsolatosan, félre néztem és baromságot írtam be!
 

TheMelvin

Zöldfülű
2019. 03. 01.
174
216
20
Budapest
V4 karakter
⛔
LV karakter
Troylen Beasley
V2 karakter
⛔
w6Ne5V1.png

fejlec.png


Tisztelt Weston Black,

Sajnálattal értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services vezetőségi tagjai döntést hoztak a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elutasítottuk, nem felelt meg az elvárásoknak.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.