[ELUTASÍTVA] Victor Gray jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Ervin28HUN

Újonc
2020. 06. 12.
31
24
V4 karakter
-
LV karakter
Victor Bradford
V2 karakter
Ervin Jager
lvms-logo.png)

Jelentkezési formanyomtatvány új jelentkezők részére.​



In Character​



Személyes adatok és leírás.

Teljes neve: Victor Gray
Anyja neve: Jessia H Smith
Születési hely és idő: Las Venturas, 28.12.1996
Személyigazolvány száma: 700531RT
Jogosítvány száma(ha van): 205334DX
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
Las Venturas street 3/A
Állampolgárság:
USA állampolgár

Magasság:
6"feet 11"inches
Testsúly:
165lbs
Nem:

Férfi[X] Nő[]
Etnikum:
Afro Amerikai


Képzettség.

Legmagasabb Iskolai végzettség:
Collage
Intézmény neve:
College of Las Venturas
Végzettség megszerzésének ideje:
07.06.2022


Munkaviszony.

Előző munkahelye:
-
Munkaviszony kezdete és vége:
-
Munkaköri leírás:
-
Miért hagyta ott előző munkahelyét?
-



Out Of Character​



Neved: <Ervin>
Életkorod: <16>
Mióta játszol különböző Roleplay szervereken?

<6éve>
Voltál-e már valamelyik frakció tagja a szerveren? Ha igen, meddig voltál tag, és miért hagytad ott? Ha még nem voltál frakcióban miért nem?

<Voltam 1x SASD, sajnos akadémia közbe jött egy fontos dolog, ezért nem folythattam tovább.>
Voltál már egészségügyi frakció tagja?

<Más szerveren voltam>
Milyen tapasztalatod van egészségügyi RP-vel kapcsolatban?

<Van egy kisebb egészségügyi tapasztalatom>
Miért gondolod, hogy érdemes lenne veled dolgozni?
<mert aktív és gyorsan tanuló vagyok, van valamennyi tapasztalatom egészségügyi RP-ben, és szeretek új embereket megismerni, illetve csapatban dolgozni>
Csatolj UCP képet a kitiltásokról, adminjailekről, és névváltásokról.
Mesélj magadról pár mondatban.
<Ervin vagyok 16 éves vagyok jelenleg. 6 éve rpzek, 4 éve rpzek komolyabban arra gondolok, hogy frakciókba lépek be, és tagja vagyok.
2 éve horgászok, a horgászat lett a második életem. To(j)ás-nak szoktak becézni, valamikor Juniornak.
Kedvenc hobbim a horgászat, íjászat. Kedvenc sportom a kosarazás, foci, úszás. Könnyen szoktam barátkozni.
Szeretek számítógépzni, inkább az rp világát szeretem.>
Mutasd be az általad alakított karaktert pár mondatban.

<Ervin Jager 1996. December 28.-én született . Ervin számára nagyon fontos a csapatmunka. Iskolákban mindig is könnyen be tudott illeszkedni.
Tiszteli az idős embereket, megbecsülte mindig is a tanácsukat. Parancs követő tisztelet tudó Ervin, ezért az iskolában
is szerették a tanárok. Ervin egy türelemes ember, és kiváló tanuló volt az iskolában. Kedvenc hobby a horgászat,
gyerek korában sokat járt ki horgászni. A horgászat annyira tetszett Ervinnek ,hogy verseny szinten űzte, szépen
fokozatosan haladt fel, és egy idő után nagyon jól ment neki a versenyzés. Horgászat előtt egy pár sportot is űzött,
mint például: íjászat, úszás, lövész sport. 4évesen anyukája beíratta úszni Ervint, amit 5évig űzött. Lövészetet, illetve
az íjászatot 3évig űzte. kiválóan úszik, de van egy fóbiája, ha bemegy a tengerbe és nem lát le rendesen, akkor
nagyobb testű ragadozó halakat lát.>


Egészségügyi kérdések​



Írja le milyen szemmel nem látható sérülésekre gyanakszik egy nagy erejű autóütközésnél.
<Intravénás, orális, nyelv alatti, orron keresztül, anális (kúp)>
Írja le vázlatpontokban a nyomókötés felhelyezésének menetét alkarra.
<1. A sérült nyugalomba helyezése 2. Ruházat eltávolítása a seb körül 3. A sérült karjának szív fölé való helyezése 4. A seb fertőtlenítése, majd a seb mull-lappal való lefedése, ragasztása 5. A leragasztott mull-lap pólyával való körbetekerése 6. Kötés rögzítése tapasszal, kapoccsal, esetleg csomókötéssel>
Írja le röviden, vázlatpontokban a laikus újraélesztés menetét.

<1. A sérült megszólítása 2. Segítségkérés (a környezetből) és a mentők értesítése 3. A sérült megrázása a vállainál 4. Szabad légút biztosítása (áll hátraszegése) 5. Pulzus és légzés ellenőrzése 6. Újraélesztés megkezdése: 30 mellkompresszióval, majd 2 befújás 7. Légzés ellenőrzése 8. Az utolsó 2 lépés ismétlése a sikeres újraélesztésig vagy a mentők érkezéséig>
Egy motorbaleset szemtanúja, a sérült segítségére siet. A motor mellett egy középkorú férfi fekszik a hátán, védőfelszerelésben, eszméleténél van, erősen beverte a lábát, amely enyhén vérzik, mit tenne ebben az esetben?
<Biztosra megyek, hogy biztonságos a helyszín megközelítése. Értesítem a mentőket és várok a kiérkezésükre. Ebben az esetben nem nyúlhatok a sérülthöz a feltehető gerinc sérülés miatt. A mentősök nyakrögzítő és egyfajta merevítő mellény felhelyezésével fogják kiemelni a sérültet.>


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM, HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2024.05.07.
Aláírás: Victor Gray
 

Angel_LV

Pötyögtető
2019. 05. 08.
453
585
26
Zalaegerszeg
V4 karakter
Adriana Crescenzo
LV karakter
Selena Parks
lvms-logo.png

fejlec.png

Tisztelt jelentkező,

A Las Venturas Medical Services Human Resource and Finanace Department megkapta és feldolgozta a jelentkezési formanyomtatványt.
A jelentkezés kiértékelése a Directorate jóváhagyásával megtörtént. A
jelentkezését elutasítottuk, nem felelt meg a kritériumoknak.

Egyébb megjegyzés: Másolt lap egy régebbi jelenkezési lapból, amelyen más volt a karaktered, illetve a Sheriff Department-be felvételed elutasították, nem pedig te hagytad ott. Újra jelenekezés nem javasolt!
 
  • Tetszik
Reactions: Péter99 és Doc
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.