[Elutasítva]Umar Moustafa - Jelentkezés

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

sitback

Újonc
Támogató
2023. 05. 12.
16
6
New York csatornái, Leendő Tini Nindzsa Teknőc
LV karakter
Umar Moustafa
Red-Line-Auto-szoba-kislog.png



Teljes neve:

Umar Moustafa

Születési helye, ideje:

1999.12.16

Édesanyja leánykori neve:

Kashmir Arwa

Jelenlegi lakcíme:

San Fiero, Washington Avenue, ap. 14/a

Hány éve él a városban?

Lassan másfél éve élek már itt.

Miért szeretne nálunk dolgozni?

Amióta az eszemet tudom mindig is imádtam az autókat. Nem csak bámulni, hanem szerelni. Serdülő korom óta foglalkozok autószereléssel, és szeretném kamatoztatni a tudásom.

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?

Azért érzem magam alkalmasnak, hiszen kiskorom óta belém van ivódva a biztos és pontos munka. Ennek következtében a szakmámat a lehető legprecízebben tudom elvégezni.

Dolgozott-e már valaha szerelőként?

Nagybátyámnak volt Badr-ban ez autó szervize, ahol önkéntesként tudtam eltanulni a szakma javát, szóval igen, volt alkalmam tapasztalatot gyűjteni.

Tervei a cégen belül, amennyiben sikeres felvételre kerül a sor?

Szeretnék hozzájárulni a családias hangulathoz, illetve huzamosabb ideig az önük cégénél tevékenykedni.

Tervek szerint előreláthatólag meddig dolgozna a cégnél?

Előreláthatólag több hónapot mondanék, de mint már mondtam, huzamosabb ideig tervezek önöknél lenni.

Előző munkahelye(i):

Magánvállalkozó voltam, amely különböző import árucikkekkel foglalkozott. Leginkább ebből tudtam eltartani magamat és családomat.

Előző munkahelye(i) távozási oka(i) amennyiben volt:

Szeretném magamat kipróbálni a szakmámban egy új környezetben.

Érvényes vezetői engedély kép formájában:

https://imgur.com/a/2L3CsFE









A jelentkező nyilatkozata:

Jelen aláírásommal kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek és valósak, továbbá elismerem, hogy elolvastam,megértettem a felvételi tájékoztatót és el is fogadom azokat!



Jelentkező Aláírása:


Umar Moustafa





Redline Auto Service 2023
Est.2017.



Red-Line-Auto-szoba-kislog.png




Játszott perceid:

9310

Eddigi frakcióid:

Nem voltam még frakcióban.

Eddigi frakcióid távozásainak okai.

-

Jelenlegi frakciód:

Nem vagyok frakcióban.

Mióta RP-zel?

Eredetileg GTA 5 RP-n kezdtem a kis "pályafutásom" és körülbelül 6 éve RP-zgetek különböző szervereken.

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?

Szeretnék egy családias közösségbe tartozni, illetve szeretném a játékosok játékát megkönnyebbíteni:)

Miért pont téged válasszunk?

(IRL) Munkámból kifolyólag eléggé csapatjátékos vagyok és volt már tapasztalatom (GTA5-ben) megtapasztalni, hogy milyen szerelőnek lenni. Szeretném itt is kipróbálni magam.

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, postimages.org VAGY imgur.com!)


Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, postimages.org VAGY imgur.com!)


Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, postimages.org VAGY imgur.com!)


Voltál-e már szerelő?

Gta 5-ben már voltam szerelő, még anno egy elég nagy szerveren (nem szeretném megnevezni, mert nem akarok szabályt sérteni:D)

Mennyi idős vagy?

18

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?

Idén nyáron kezdtem el játszani a szerveren.

Használsz-e TS3-at?

Igen, szoktam.

Használsz Facebook fiókot?

Igen, használok.

Használsz Discordot?

Igen, használok.

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?

Körülbelül 4 órát tudok naponta fent lenni (munka és fellépések végett)

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?

Leginkább délután (hétvége kivétel)

Pár mondat magadról ( 5-6 egybefüggő mondat. ):

Sziasztok! Barátaim Dante-nak hívnak mint online alias, mint élőben :D 18 éves vagyok, és még sulizok. Jelenleg végzős vagyok, és tanulás mellett melózok, illetve vezetek. Szabadidőmben leginkább edzeni, és zenélni szoktam. Tök jó nyelvérzékel van, és ebből kifolyólag januárban megyek C1-re (gondoltam megosztom). Nagyon beszédes vagyok (szóval soha sincs csend körülöttem) és nagyon társaság ember vagyok. Nagyjából ennyit tudtam hírtelen mondani :) Köszi, hogy elolvastátok!





Redline Auto Service 2023
Est.2017.
 

Joka

Globális Moderátor
Globális Moderátor
LV
2019. 01. 11.
479
337
31
LV karakter
Joseph Ortega
Red-Line-Auto-szoba-kislog.png


Sajnálattal értesítünk, hogy a lapod nem nyerte el a vezetőség tetszését!
Személyes megjegyzés: Örökbannod van TS-ről is.​

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.