[Elutasítva] Tyson Miller Jelentkezési lapja!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Tyson Miller

Zöldfülű
2022. 09. 15.
209
48
V4 karakter
Tomasso Luciano
LV karakter
Tyson Miller
V2 karakter
-
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Tyson Miller >

Születési helye, ideje:
< California, 1993.10.26 >

Édesanyja lánykori neve:
< Emma Small >

Jelenlegi lakcíme:
< Las Venturas, motel 49. >

Hány éve él a városban?:
< 1 éve körülbelül. >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Nem egy olyan emberként lennék jelen aki nem tudna semmit sem az autókról, van benne tapasztalatom így nem úgy állnék hozzá mint aki semmit nem tudna róluk. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:

< Úgy gondolom, sok tapasztalatom van benne mint szakképesítés terén , mikor megkaptam az autószerelői bizonyítványt azonnal megdicsértek hogy, kiváló autószerelő lesz belőlem. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Még nem volt részem. >

Előző munkahelye(i):
< Buszsofőr >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Természetesen >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Tyson Miller >

dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 1816 percem van, tudom kevés csak most nem régiben kezdtem újra mivel, eddig V3-on voltam elérhető sokat >

Eddigi frakcióid:
< Nem volt még >

Jelenlegi frakciód:
< Nincs >

Mióta RP-zel?:
< 6-7 éve. >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Azért is szeretnék szerelő lenni, mivel folyamatosan látnátok a munkámat streamelnék folyamatosan ezért is egyaránt szeretnék csatlakozni, illetve látnátok aktivitásomat hogy mennyire aktív vagyok, és ennék következtében a játszott perceim is feljebb mennének jóval. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Mivel, V3-on volt bár bene tapasztalatom, és mint említettem tudnátok követni hogyan is dolgozok és RP-zek egyaránt, illetve az IC karakterem tapasztalt benne szóval nem egy kezdőként állna ott a telephelyen!>

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Nem voltam még. https://kepkuldes.com/image/xTsZ5V >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Nem voltam: https://kepkuldes.com/image/xTcz2u >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Nem történt még, https://kepkuldes.com/image/xTs6H7 >

Voltál-e már szerelő?:
< V3-on igen, mint említettem >

Mennyi idős vagy?:
< 23 éves vagyok. >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:

< Szeptember óta, csak volt egy kihagyásom az egyetem miatt amit mostanság már befejeztem és fő állásban dolgozok. >

Használsz-e TS3-at?:
< Persze természetesen. >

Használsz Facebook fiókot?:
< Igen, szinte mindig elérhető vagyok. >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< Mivel, vállalkozó vagyok egyben streamelek egy olyan hétköznap 3-4 óra, hétvégén pedig 6-7 óra attól függ lehet több is hétvégén mikor akkor jóval szabadabb vagyok. >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Délután és estefelé hétköznap, hétvégén hol délelőtt hol délután illetve este felé is szoktam sokat lenni.>

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< Mindegyiket tudnám teljesíteni! >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Liebermann Krisztiánnak hívnak 23 éves vagyok. Pécsett lakok még szüleimmel, jelenleg Foodpandánál dolgozom és Egyéni vállalkozó is vagyok egyben.
Van egy kisebb cégem ami töltőkábelekkel és telefon kiegészítőkkel foglalkozik folyamatosan is rendelnek onnét szóval, én nagyon imádom hogy mint üzlet és biznisz nagyon jól megy.

2016-ban elkezdtem a kereskedelmet és el is végeztem 2019-ben és amint elvégeztem szerettem volna tovább tanulni pincérnek ami meg is történt csak, pontosan decemberben és január környékén jött a korona vírus ami következtében rengeteg vendéglátó hely bezárt és el kellett gondolkoznom abban hogy most mi legyen, tanuljak vagy menjek el fix munkahelyre dolgozni mert ha elvégzem a pincér azaz vendéglátói szakmát nem biztos eltudok vele helyezkedni.
Tehát úgy tettem hogy az iskolát otthagytam, és elmentem dolgozni kereskedelembe amit 1 és félévig csináltam mint 2021. szeptemberében felvettek sikeresen akkor még "Netpincér" névként futó futárszolgálathoz és sikeresen jól teljesítettem így felvettek és a kereskedelmi munkát október 15-én befejeztem, elkezdtem esti egyetemre járni hogy csak késő este kelljen nekem bejárkálni avagy napközbe sajnos nem én osztottam be , de viszont mivel foodpanda rugalmas volt így könnyen beosztható volt a dolog.

Nagyon sokat dolgoztam szinte az egyetem mellett szinte sokat kint volt éjjelesbe dolgozni mivel nálunk hajnali fél 2-ig van kiszállítás és bőven volt ilyenkor még rendelés az egyetemisták miatt.
Aztán, teltek múltak a napok és gondolkoztam azon hogy miért is járok egyetemre? Tény és való azért mert mégis csak szerettem volna egy tovább tanulást viszont én annyira megszerettem futárkodást hogy attól függetlenül elvégzem az egyetem az lesz a pályafutásom kezdete ameddig nem találok jobban, avagy egy idő után azt nem mondom hogy elég volt.

Mostanra egyetemet befejeztem és folytatom tovább az én kisebb vállalkozásomat.
A futárkodást amit szeretek csinálni és egykönnyen nem tudok abbahagyni,. És mivel az egyetemet befejeztem így több szabadidőm van streamelésre így ennek keretein belül is tudnék ugye aktív lenni szerelőként és tovább felvinni a játszott perceimet amivel, tudnék nektek teljesíteni!. >
 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
Reactions: Kav1cs és Opinum

Kav1cs

Barangoló
2020. 07. 02.
112
115
Vásárosnamény
LV karakter
Chloe Martinez
Hello Krisztián!
A lapodhoz nincs sok hozzáfűzni valóm, csak annyi, hogy nagyon szép válaszokat írtál!
Remélem találkozunk úgy, mint frakciótársak,
Természetesen: TÁMOGATOM!
 

Kingbtw

Barangoló
2019. 08. 21.
148
111
19
LV karakter
Jack Qwanter
Szia!
A játszott perced tényleg kevés, viszont jó hosszú lap lett és ha tényleg igaz az, hogy ennyit fent tudsz lenni akkor mindenképpen megérdemelsz egy esélyt!
TÁMOGATOM!
 

Szecsöl

Pötyögtető
2019. 01. 12.
525
208
22
LV karakter
Carlos Saitchel
Szia, ugyanazt tudnám mondani, ahogy fentebb említették. A játszod perced igaz elég kevés, de ha a lapodban leírtak alapján fent tudsz lenni, akkor mindenképpek adnék neked egy esélyt. TÁMOGATOM.
 

Zolcsi

Fórum betyár
2019. 01. 10.
1 029
702
21
Szombathely
V4 karakter
Kyle Martinez
LV karakter
Kyle Martinez
V2 karakter
Joey Wayne
Erre lehet mondani, hogy korrekt lap lett, ha tartod magad a leírtakhoz, akkor nem lesz gond.;)
 
  • Imádom
Reactions: Tyson Miller

Joka

Globális Moderátor
Globális Moderátor
LV
2019. 01. 11.
479
337
31
LV karakter
Joseph Ortega
Szia, nagyon szép lap lett.
Támogatom!
 
  • Imádom
Reactions: Tyson Miller

Kon

Kritikus
SzuperAdmin
LV
2019. 01. 10.
4 242
5 194
LV karakter
Edward Paul
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png

Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2023.02.18. 17:00 - Redline Váró.
Személyes megjegyzés: A kevés perc ellenére megkapod az esélyt, várunk szombaton!​

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és a fent megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a tagfelvételt.​
 

Jack

Pötyögtető
Veterán Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
524
373
22
Gyöngyös
V4 karakter
Jack D Alvarez
LV karakter
Jack D Alvarez
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png



Nem nyert felvételt.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.