[ELUTASÍTVA] Troy Davis Jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

TEK version

Újonc
2024. 06. 03.
4
0
V4 karakter
Conor Williams
LV karakter
Troy Davis
lvms-logo.png)

Jelentkezési formanyomtatvány új jelentkezők részére.​



In Character​



Személyes adatok és leírás.

Teljes neve: Troy Davis
Anyja neve: Anna Davis
Születési hely és idő: 1999.01.01, Las Venturas
Személyigazolvány száma: 444019JV
Jogosítvány száma(ha van): 196435SX
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
Las Venturas
Állampolgárság:
Amerikai

Magasság:
190cm
Testsúly:
61kg
Nem:

Férfi[]
Etnikum:
Amerikai


Képzettség.

Legmagasabb Iskolai végzettség:
Egyetem
Intézmény neve:
Eötvös Lóránd Egészségügyi Egyetem
Végzettség megszerzésének ideje:
2010.05.10


Munkaviszony.

Előző munkahelye:
-
Munkaviszony kezdete és vége:
-
Munkaköri leírás:
-
Miért hagyta ott előző munkahelyét?
-



Out Of Character​



Neved: Szilárd
Életkorod: 15
Mióta játszol különböző Roleplay szervereken?

6 éve
Voltál-e már valamelyik frakció tagja a szerveren? Ha igen, meddig voltál tag, és miért hagytad ott? Ha még nem voltál frakcióban miért nem?

Nem
Voltál már egészségügyi frakció tagja?

Máshol igen
Milyen tapasztalatod van egészségügyi RP-vel kapcsolatban?

Egész jó és szakmába nyúló
Miért gondolod, hogy érdemes lenne veled dolgozni?
Azért mert szerintem egy nagyon rendes, tanulékony és vicces ember vagyok. Tudok csapatban dolgozni és problémákat megoldani.
Csatolj UCP képet a kitiltásokról, adminjailekről, és névváltásokról.
Mesélj magadról pár mondatban.
Sziasztok az én nevem Szilárd. Jelenleg 15,5 éves vagyok és nagyon szeretek játszani. Nem olyan rég csatlakoztam a See MTA világába egyik barátom jóvoltából. Hobbiként kisvasutazni szoktam.
Mutasd be az általad alakított karaktert pár mondatban.

Engem Troy Davisnek hívnak. Egy távoli városból érkeztem Las Venturas városába. Sajnos a házunk leégett ahol éltünk és a családból csak én éltem túl az esetet. Ezért költöztem ide. Itt elég sok célom van. Köztük szerepel az is, hogy egy jó munkát találjak, autót vegyek és egy szép nagy házat. Igazából kedves és jó kedvű ember vagyok aki szeret új barátokat szerezni.


Egészségügyi kérdések​



Írja le milyen szemmel nem látható sérülésekre gyanakszik egy nagy erejű autóütközésnél.
-Agyrászkódás
-Gerinctörés

Írja le vázlatpontokban a nyomókötés felhelyezésének menetét alkarra.
-Felveszek egy steril gumikesztyűt
-Előveszek egy mull lapot, és kettő darab kötszert
-A mull lapot belenyomom a sérülésbe majd rárakom az egyik kötszert felteker állapotába
-A másik kötszert felkötöm jó erősen a másik kötszerre
Írja le röviden, vázlatpontokban a laikus újraélesztés menetét.

-Megbizonyosodok arról, hogy a helyszín biztonságos e az én részemre, hogy megkezdjem az újraélesztést
-Odamegyek a földön fekvő emberhez és elkezdem rázni a vállát óvatosan és szólongatom jó hangosan: "Jónapot! Hall engem?"
-Ha erre nem reagál akkor azonnal elkezdem megnézni, hogy lélegzik e. Ezt a 3-as érzékeléssel teszem meg: hallom, látom, érzem.
-Ha nem lélegzik akkor ráparancsolok egy másik járókelőre, hogy: "Azonnal hívjon mentőt megkezdett újraélesztéshez".
-Eközben én elkezdem a melkaskompresszíót alkalmazni a mentők kiérkezéséig.
-Ha a mentésirányító azt mondja, hogy hozzunk defibrillátort akkor egy másik járókelőt elküldöm a legközelebbi eszközhöz.
Egy motorbaleset szemtanúja, a sérült segítségére siet. A motor mellett egy középkorú férfi fekszik a hátán, védőfelszerelésben, eszméleténél van, erősen beverte a lábát, amely enyhén vérzik, mit tenne ebben az esetben?
Ebben az esetben azonnal mentőt hívok és megállítok egy autóst, hogy adjon nekem egy elsősegély ládát. Ha ez megtörtént akkor leveszem a motoros fejéről a sisakot, hogy tudjon lélegezni. Ezután gumikesztyűt húzok és megnézem a lábán a sérüléseket és a vrző helyet lefertőtlenítem és leragasztom. Amint ezekkel megvagyok megvárom a mentők kiérkezését a sérült mellett.


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM, HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: éééé.hh.nn.
Aláírás: Aláírás helye
 

Angel_LV

Pötyögtető
2019. 05. 08.
453
585
26
Zalaegerszeg
V4 karakter
Adriana Crescenzo
LV karakter
Selena Parks
lvms-logo.png

fejlec.png

Tisztelt jelentkező,

A Las Venturas Medical Services Human Resource and Finanace Department megkapta és feldolgozta a jelentkezési formanyomtatványt.
A jelentkezés kiértékelése a Directorate jóváhagyásával megtörtént. A
jelentkezését elutasítottuk, nem felelt meg a kritériumoknak.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.