[ELUTASÍTVA] Tohny Silver

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Dagi.

Újonc
2020. 06. 29.
8
16
23
Székesfehérvár
LV karakter
Cooper Tohny
w6Ne5V1.png

APPLICATION FORM

════════════════▏IN CHARACTER▕════════════════

Teljes név:
<Johny Silver>
Születési hely, idő:
<1998.11.24>
Telefonszám:
<VÁLASZ>
Állampolgárság(ok):
<Amerikai állampolgárságú>
Előző munkahelye:
<->
Betöltött pozíció:
<->
Mettől-meddig dolgozott ott:
<->
Miért hagyta ott előző munkahelyét?
<->
Milyen végzettséggel rendelkezik?
<Mentőtiszt,Mentőápoló>

════════════════▏OUT OF CHARACTER▕════════════════

Neved:
<Tamási Ákos.>
Életkorod:
<18.>
Mesélj magadról pár mondatban:
<Szép Napot! Tamási Ákosnak hívnak 18 éves lennék.Jelenleg Rendezvénytechnikával és Hangtechnikával Budapesten élek.>
Mióta játszol az SGS szerverein?
<Régebben játszottam V2-ön aztán kihagyások voltak a Fivem-re mentem át,de most vissza tértem.>
Jelenlegi játszott perced (jelentkezési lap megírásakor, UCP képpel csatolva):
<https://imgur.com/a/R2YKp7I>
Adminjailek illetve kitiltásaid száma (UCP képpel csatolva):
<0 https://imgur.com/pq221An >
Névváltási kérelmeid (UCP képpel csatolva):
<0 https://imgur.com/8n5rjIv >
Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?
<Úgy gondolom van elég tapasztalatom,hogy életeket mentsek,és higgyék el bennem nem fognak csalódni.>
Voltál-e már egészségügyi frakció tagja az SGS szerveren? Hol, mikor, meddig?
<Nem voltam még aktív tagja.>

Voltál-e már e frakció tagja? Ha igen, mikor és meddig?
<Nem voltam még.>
Milyen karaktert építenél ki az LVMS-ben? (Terjedelmes, részletes választ várunk!)
<Igazából egy úgy mond testesebb alakú férfi karaktert akit úgy ismernek mint Dr.Dagi. Dagi életeket mentene sőt még a Pszichológusi diplomát is le tenné ha lenne rá igény. Amellett,hogy Pszichológus lenne a Kórház aktív dolgozójának mondaná magét.Értelmes oda figyelő szakemberré válna.

════════════════▏SZITUÁCIÓS KÉRDÉSEK▕════════════════

Törés ellátása?
<Nyílt törés:A nyílt törést úgy kezeljük,hogy kiérünk a helyszínre:
Először fertőtlenítjük a sebet majd rögzítjük az adott végtagot egy vákuumos végtagrögzitővel ,a vérzést el állítjuk majd elszállítjuk a kórházba és ott folytatjuk a vizsgálást röntgen. Ha ez megtörtént akkor a nyílt törés lekezeljük ha csavarozni kell akkor csavarozzuk,majd ezt követően össze varjuk a sebet,és gipszeljük.>

Vérzés típusok?
< A hajszáleres, más néven kapillárisvérzés gyenge intenzitású, nem ritkán csupán kisebb cseppekben jelentkezik a sérült bőrfelületen. Ellátásának kulcseleme a fedőkötés alkalmazása. >
< A vénás (visszeres, gyűjtőeres) vérzés intenzitása már lehet erősebb, a vér színe rendszerint sötétpiros. Ellátásának kulcseleme a direkt nyomás, illetve a nyomókötés alkalmazása. >
< Artériás (ütőeres, verőeres) vérzés tipikus jellemzője az élénkpiros, lüktető sugárban távozó vérzés. Ellátásának kulcseleme a direkt nyomás, illetve a nyomókötés alkalmazása. A korábban elterjedt artériás nyomópont elnyomása már NEM javasolt! >

A fájdalom csillapítására alkalmas gyógyszerek típusok szerint:

< A ziconotid, amelyet a tengeri nyúl mérgéből vonnak ki, megakadályozza, hogy a fájdalominger belépjen a gerincvelőbe. A szer jelenleg a klinikai kipróbálás fázisánál tart. >
< Az ABT-594 jelű hatóanyag, amelyet egy dél-amerikai esőerdőkben élő, parányi béka bőrében termelődő toxinból fejlesztettek ki, nem engedi, hogy a gerincvelő és az agy feldolgozza a fájdalomüzeneteket. Klinikai kipróbálása folyamatban van, engedélyezése azonban még éveket várathat magára.>
< A morphidex nevű szer, amely az idegrendszerben gátolja a fájdalomingerek továbbterjedését. Klinikai kipróbálása lezajlott, de gyógyszerként még nincs forgalomban. A vizsgálatok azt mutatták, hogy a morphidex kétszer olyan hatékony, mint a morfium, de nincsenek olyan mértékű mellékhatásai >

>
Egy orvos, és egy mentős feladata közötti különbség:
< Az orvos a beteg emberek gyógyításával, a betegségek megelőzésével hivatásszerűen foglalkozó szakember, aki az orvostudományi egyetemet sikeresen elvégezte, ott diplomát szerzett. >
< A mentőszolgálat az életmentést és a betegszállítást végző intézmények tevékenysége. Magyarországon az embermentést, mint kötelezettséget Mária Terézia magyar királynő törvényben írta elő. >

Három szabadon választott orvosi eszköz (műtőben, mentőautóban) jellemzése:
< Hőmérő = Test hőmérsékletét vizsgáljuk vele. >
< Izolációs takaró=Ezüst oldalával kifelé fordítva a felmelegedés ellen,arany oldalával kifelé fordítva a kihűlés ellen véd, így a test védhető a gyors hőveszteségtől > < Vérnyomásmérő >

Mennyire érzed magad megfelelőnek e feladat teljesítésére?
<Én úgy gondolom el tudom látni a feladatot.>
Átlagban mekkora FPS számmal rendelkezel a szerveren?
<60-30Fps között szoktam lenni.>
Elfogadod a frakciószabályzat összes pontját?
<Igen elfogadom,és tudomásul vettem.>
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: szmate2003

szmate2003

Zöldfülű
Támogató
2020. 03. 08.
190
241
Szombathely
V4 karakter
Boris Rawlings
LV karakter
Josh Rawlings
V2 karakter
Josh Rawlings
Szia.
A lapodat úgy érzem kicsit összecsaptad.Néhány helyen rövidek a válaszok,illetve kihagytál egy szituációs kérdést.
Viszont ezeken kívűl szép lap lett,úgyhogy ha még kiegészíted én támogatom! :giggle:
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: Dagi. és Doc

Dzoli

keep movin' on
2019. 07. 14.
738
1 571
20
Veszprém
V4 karakter
🔱 Javion Prat
w6Ne5V1.png

fejlec.png


Tisztelt Tohny Silver ,

Sajnálattal értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services vezetőségi tagjai döntést hoztak a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elutasítottuk, nem felelt meg az elvárásoknak.

Személyes megjegyzés: Mégsem sikerült javítani.

Milomir Lorens Folke
Las Venturas Medical Services

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.