[ELUTASÍTVA]Thomas Kramarov

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Engii

Aktív fórumozó
2023. 04. 03.
240
13
Debrecen
V4 karakter
Zachary Frost
LV karakter
Thomas Febel
V2 karakter
Thomas Febel
w6Ne5V1.png

fejlec.png

IC rész.

fejlec.png

Személyes Adatok



Vezetéknév:< Thomas>

Középső név:< - >

Keresztnév:< Kramarov >

Születési hely és idő:< Bone County Hospital 1995.03.04 >

Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:< Bone County Carl Street 17/A >

Állampolgárság(ok): <>

Nem:


Férfi [ x ]

Nő [ ]

Végzettség


Legmagasabb iskolai végzettség:
< Főiskola >

Intézmény neve, ahol tanulmányi eredmények megszerezte:
< Las Venturas Medical College >

Foglalkoztatottság



Előző munkahelye:
< Nagyker futár, fényezőműhely >
Munkaviszony kezdete és vége:
< 2023.03.28. - 2023.04.05. >
Munkaköri leírás:
< Alapanyagok szállítása a nagyker futárnál, fényezőműhelynél pedig autók kijabvítása, festése. >
Miért távozott előző munkahelyéről:

< Nem volt valami vonzó munka és a fizetés se volt a leg korrektebb. >

fejlec.png

OOC rész.

fejlec.png
Neved:< Biró Milán >
Életkorod:< 16 >
Mióta Játszol a See Game System szerverein?
< Már 3 éve és nem rég kezdtem el LV-ni. >

Mesélj magadról:
< Biró Milán-nak hívnak egy 16 éves srác vagyok aki szeret partira járni. Jelenleg OMSZ-hoz tanulok (Országos Mentőszolgálat, nemhiába választottam ezt a frakciót minden szerveren ez az első ahová jövök.) és eddig egészen
simán mentek a dolgok. Főbb tanulmányaim a Földrajz, Biológia, Kémia, Matematika. Hobbim ahogy korábban említettem
szoktam partikba járni ami saját illetve itthon segédkezek kertészkedek, van egy mezőgazdasági cégünk illetve édesanyám
Mentőállomás vezető Mentőtiszt és Ügyeletosztályvezető Főorvos. Bővebben ennyit tudok mondani az én kis zárt
életemről és családomról, ja és 1 testvéremet is megemlítem aki 7 éves most kezdi majd Szeptemberben az általánost. >

Mesélj a karakteredről:
< Thomas Kramarov vagyok egy 28 éves srác aki sokat fényezőzött. Úgy döntöttem szakmát váltok és választom a
mentős életet ugyanis szerintem egész jó. Nincs túl nagy vagyonom van egy Volkswagen Passat B6 van benne 2 verseny.
Hobbizásból szoktam tesómmal farmozni, mindekttőnknek ebből van meg a napi kenyere. >
Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott és miért hagytad ott? Ha nem voltál még frakcióban miért nem?
< LV-n még nem voltam FK tagja V3-on voltam NAV-ban, Taxi-ban és OMSZ-ban. >
Milyen tapasztalataid vannak egészségügyi RP-vel kapcsolatban? Voltál már egészségügyi frakció tagja?
< Egészen jó az egészségügyi tudásom, voltam is már komoly szerveren OMSZ leadere/alleadere illetve
minden szerveren ezt a frakciót választom ugyanis ez vonz a legjobban és IRL a családom
is erre a legális szervezetre épül. >
Mi motivált hogy hozzánk jelentkezz?
< Minden szerveren az OMSZ szerepköre vonz, IRL is ezt a szakmát választottam és a családom is
erre épül. Ez a szervezet áll legközelebb a szívemhez és ez érdekel/tet a legjobban semmi más. >
Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről és a szerveren eltöltött perceidről:
< >
< >


fejlec.png

Egészségügyi kérdések.

fejlec.png



Milyen gyógyszerbeviteli utakat ismer? Soroljon fel minél többet.
< Bőrön ható vagy bőrön felszívódó gyógyszerbeadási módok:
Hintőpor, Oldat, Tinktúra, Krém, Kenőcs, Tapasz

Bélrendszerben felszívódó:

Szájon át adagolt:
-Folyékony
-Gyógyteák (főzet, forrázat)
-Kanalas orvosságok
-Szilárd
-Por, granulátum
-Kapszula, mikrokapszula
-Tabletta


Végbélben át adagolt:
-Kúp
-Klizma
>
Írja le röviden, vázlatpontokban a laikus újraélesztés menetét.
< Egy kicsit hosszúra írtam ugyanis sok lépése van ezért feltöltöttem Pastebin-re erről csatolok egy linket.
https://pastebin.com/GLDZi8Dr (1-2 dolog amit netről néztem csak, de nem az egész onnan van azért én sem tudok mindent hiába mentősnek tanulok. >
Egy autóbaleset szemtanúja, a sérült segítségére siet. A járműben egy középkorú férfi ül, öve nem volt bekötve ennek hatására erősen beverte a fejét, amely homlokánál enyhén vérzik és dagadt, eszméletét elvesztette, mit tenne ebben az esetben?
< Először is a vérző sebbel foglalkoznék hogy a sérült ne vérezzen el.
Vérzés ellátásának menete:
Előveszünk az elősegély dobozunkból először is egy vattapamacsot, ezzel letöröljük a felesleges vért,
majd kitisztítjuk a sérült felületet. Ezután előveszünk ismét egy vattapamacsot és betadint a betadinból csepegtetünk kicsit a pamacsra majd lefertőtlenítjük a sebet. Ezután előveszünk egy mull lapot majd azt addig nyújtjuk míg a sérült felületre nem illeszkedik. Előveszünk egy ollót és kötszert 3-szor szorítókötéssel körbetekerjük a sérült sebet majd az ollóval levágjuk
a felesleges kötszert és eltesszük későbbre. Előveszünk egy sebtapaszt és letapasszuk a kötszert hogy ne váljon fel.

Dagadás ellátása:
Ez iszonyat egyszerű, semmi bonyolult dolga nincs minthogy a dagadt felületre egy kis jégzselét helyezünk hogy
lemenjen a dagadás.

Eszmélet vesztés orvosolása:
Egy eszméletvesztett sérültet látva, elsőnek megkell állapítani, hogy életben van-e, illetve, hogy eszméletlen vagy ájult.

-Az eszméletvesztett ember megrázása, megszólangatása.
-Ha nem reagál a légzés vizsgálata.
-Szabad légutak biztosítása a fej hátra hajtásával, a nyelv szájüregből kivételével.
-Sérülések ellátása, stabilizálás.
-Sérült beszállítása a Kórházba, közben folyamatos monitorozás, állapotának figyelése.
-Sérülések kórházi ellátása.
-Repülősóval vagy adrenalinnal való felkeltés. >


BÁRMILYEN KRITIKÁTOK VAN A LAPPAL SZÍVESEN FOGADOM!
A LAP KELTÉVEL AUTOMATIKUSAN ELFOGADOM A SZERVER SZABÁLYZATOT!
Kelt: 2023.04.08.
Aláírás Thomas Kramarov
 

TuTu

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 201
2 042
LV karakter
Lexia Vasilievich
w6Ne5V1.png

fejlec.png

Tisztelt Thomas Kramarov,

Sajnálattal értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services High Command döntést hozott a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elutasítottuk, nem felelt meg az elvárásoknak.

Személyes megjegyzés: Nem megfelelő formátum.
 
  • Tetszik
Reactions: Tetsu és Angel_LV
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.