[ELUTASÍTVA]Thomas Jhonson

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Zrinyi Mark

Fórum betyár
2019. 02. 24.
1 070
67
19
V4 karakter
Mark Hansen
LV karakter
Thomas Jhonson
V2 karakter
Mark Lavery
w6Ne5V1.png
fejlec.png


IC rész.
Ebben a részben a karakteredhez szegezünk kérdéseket.
fejlec.png

I. Személyes Adatok
Jelentkező teljes neve:
<Thomas Jhonson>
Születési hely és idő:
<Los Santos kórház 1988/07/21-kén>
Anyja leánykori neve:
<Femei Elena>
Tartózkodási hely:
<Liggett St. >
Állampolgárság(ok):
<Amerikai>
Neme:
<Férfi>
Elérhetőség:

<->

II. Munkaviszony
Előző munkahelye:
<Las Venturas Posta központ>

Betöltött pozíció:
<Postás>
Munkaviszony kezdete és vége:
<2017/02/19-2020/12/20>

Miért távozott előző munkahelyéről?
<Mert ugy döntötem ,hogy van elégg tapasztalatom és váltani szeretnék..>

III. Tanulmányok
Legmagasabb iskolai végzettsége:
<Főiskola>
Intézmény neve, ahol tanulmányait megszerezte:
<Las Venturas Főiskola és Gimnázium>


IV. Általános kérdések(X-el jelölje az igaz állításokat):
Rendelkezem érvényes személyi igazolvánnyal.[x]

Rendelkezem érvényes vezetői engedéllyel.[x]
Vonták már be vezetői engedélyemet.[-]
Megállapítottak nálam bármilyen fizikai vagy pszichológiai problémát. [-]

fejlec.png


OOC rész.
Ebben a részben hozzád játékoshoz teszünk fel kérdéseket.
fejlec.png

Neved:
<Zrinyi Márk>
Életkorod:
<15 éves vagyok>
Mióta játszol az SGS szerverein?
<2017/02/19-től folyamatosan.>
Mesélj magadról néhány mondatban:
< Zrínyi Márk-nak hivnak,Somogy megyében lakok egy kis faluban,15 éves vagyok 2005/07/21-kén születem,Mind a három Seemta szerveren játszotam és játszok is,Mezőgazdasági gépésznek tanulok,Szeretek embereknek segiteni 5 évig tanultam elsösegély ellátás ez alatt az idő alatt több versenyen is részt vedtem,Nem fogadom el maga mellett az olyan embereket aki bántanak mást az legyen fizikai és szóval való bántást,Ha nem seemta-zok akkor nagy szeretek flimeket,szorozatokat nézzni. Van ketö fajta betegségem Diszlexia,Diszgráfia ezek a helyesírást és a helyes hangos olvasást befolyásolják. >
Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?

<Mert szeretnék egy jó közzöségbe és nekem megfelelő csapatban együtt müködve segiteni a város lakok életétt.És szeretnék jelenleni a várós lakók életében. >
Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott, és miért léptél ki?
<Nem ezzen a szerveren hanem a Seemta v2-ön voltam Mentőorvos. >
Miért érzed magad megfelelőnek?

< Fentebb emlitetem ,hogy voltam már mentős és nagyon jol éreztem magamat ,hogy tudok segiteni a város lakókon és újra át akkarom érezni azt az örömet , és mert tudok csapatba dolgozni és sok időt tudnék tölteni fent a szerveren.>
Játszott perceid száma(Képpel bizonyítva):

<https://imgur.com/a/W2pW1kx>
Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről:
<https://imgur.com/a/xlW8T9k>
fejlec.png


Egészségügyi kérdések.
Ebben a részben a egészségüggyel kapcsolatban teszünk fel neked kérdéseket.
fejlec.png

Sorolja fel a vérzés típusait:
<Vénás,Artériás,Hajszáleres>
Mi a különbség egy orvos és egy mentős feladata között?
<
Mentös:
Egy mentősnek sok mindenre kell oda figyelni mert neki ki kell érni biztonságosan és persze minél gyorsaban a riasztás helyszínére amikor oda ért/értek a sérülthez meg kell állapitani ,hogy be kell-e szállitani a beteget kórházba vagy helyszíni ellátás útán a beteg állapota nem fog romlani és fel fog tudni épülni némi pihenésel ha be kell szállitani a kórházba akkor még be nem érnek adigg a beteg állapotátol függ ,hogy elégg nekik a fájdalom csilapito inyekcio ,hogy stabil álapotot meg tudják tartani, van amikor rosszabb esetben nagy a vérzés/út közben lévő légzés meg állás/ ez esetben a mentőgépjárműben kell el végezni egy újra élesztést,seb bezárása (varásal), ilyenkor el kell végezni ,hogy a beteg stabil állapotban érkezem meg a kórházba.A mentösök feladat az ,hogy még a sebesült el jutt a kórházba adigg stabil állapotba tartják.
Orvosok:
Az orvosok feladata sokban eltér a mentősökhőz képest mert egy ovros nem megyek ki a riasztás helyszinére ,ő a kórházban van és ott bent mütéteket végezel/végeznek ez által nagyon nyugotnak és pontosnak kell lenni mert egy élet mulik rajtuk ,hogy mütét közben a legjobb tudásuk szerint végezék el.
>

A karját leönti forró vízzel, rajta a bőr kivörösödik és felhólyagosodik. Mit fog tenni ebben az esetben?
<Azonnal hideg folyó viz alá kell tenni a sérült felületet ezt 10-15 percig kell ott tartani útána ezt a felületet égési zselével kell le fedni vagy égési kötszerel. Ha egy nagyobb felületen lévő égési sérüléskor azonnal mentőt vagy kórházba kell menni mert testünk felületének a 10%-nál többet égetünk meg akkor "ún sokk" lép fel amely az állapot jelentős romlásával jár. Fontos ,hogy ilyenkor sok a folyadékvesztést és kisebb mértékben a keringési rendszert is befolyásolhatja. >


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2020/12/23
Aláírás: Thomas Jhonson
 

Doc

Cardioplegia ?
2019. 01. 11.
824
1 113
OMSZ Központi Rohamcsoport
V4 karakter
Nyikolaj Vasilievich
LV karakter
Bert Cantrell
w6Ne5V1.png

fejlec.png


Tisztelt Thomas Jhonson,

Sajnálattal értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services vezetőségi tagjai döntést hoztak a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elutasítottuk, nem felelt meg az elvárásoknak.


Lisa Vasilievich
Las Venturas Medical Services

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.