[Elutasítva] Thomas Ernesto

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Thosiro

Újonc
2020. 05. 29.
1
1
LV karakter
Thomas Ernesto
w6Ne5V1.png

APPLICATION FORM

════════════════▏IN CHARACTER▕════════════════

Teljes név:
<Thomas Ernesto>
Születési hely, idő:
<Orosz ország 2001.02.02.>
Telefonszám:
<38761129559>
Állampolgárság(ok):
<Amerikai Orosz>
Előző munkahelye:
<Tanulmányok>
Betöltött pozíció:
<Tanuló>
Mettől-meddig dolgozott ott:
<7-19 éves koromig>
Miért hagyta ott előző munkahelyét?
<Még nem dolgoztam>
Milyen végzettséggel rendelkezik?
<Érettségi>

════════════════▏OUT OF CHARACTER▕════════════════

Neved:
<Rádics Tamás>
Életkorod:
<19>
Mesélj magadról pár mondatban:
<Érettségi utolsó évében vagyok végzett szakma után emelett dolgozom suli időben hétvégente éjszakás műszakban amikor nem tanulok és dolgozok akkor szoktál általában kockulni mivel ezzel pihenem fáradalmaimat :). Halottam van FB/Messenger csoport kinek hogyan tetszik társas ember vagyok szóval ez nemfog zavarni!>
Mióta játszol az SGS szerverein?
<2017-ben kezdtem el aztán volt 2018 elejétől egy elég nagy kihagyásom igazából mostanáig>
Jelenlegi játszott perced (jelentkezési lap megírásakor, UCP képpel csatolva):
<7700 valamennyi https://imgur.com/a/ChDe8h7 >
Adminjailek illetve kitiltásaid száma (UCP képpel csatolva):
<Tudtommal 0>
Névváltási kérelmeid (UCP képpel csatolva):
<Tudtommal 0>
Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?
<Szeretem az orvosi RP-ket>
Voltál-e már egészségügyi frakció tagja az SGS szerveren? Hol, mikor, meddig?
<See szervereken még nem voltam viszont máshol már igen nemtudom kilehet-e írni szóval nemteszem>

Voltál-e már e frakció tagja? Ha igen, mikor és meddig?
<See LV-n még nem voltam>

Milyen karaktert építenél ki az LVMS-ben? (Terjedelmes, részletes választ várunk!)
<Kopasz mogorva arcú ennek ellenére nyugodt értelmes természetű. Társaságban jól meg állja helyét humoros, tisztelet teljes viszont ha ezt nemkapja meg vissza felé eléggé mérges arcot tud felvenni és utána nem tiszteli az adott illetőt. Szereti az RP szituációkat igenhosszas RP szálat tud indítani amikor van hozzá hangulata és nem fáradt. Nem szereti a mellébeszélést az ember legyen nyílt és igazmondó ha arról van szó (muszály) akkor vezető jellem!>


════════════════▏SZITUÁCIÓS KÉRDÉSEK▕════════════════

Törés ellátása?
<Ez attól függ hogy zárt vagy nyílt törés. Zárt törés esetén beviszi az illetőt a korházba megröngenezi és a röngen képek alapján helyre igazítja ha netán elcsúsztak a csontok egymástól és sínbe teszi vagy begipszeli! Nyílt törés esetén úgyszint a korházba viszi vissza igazítja a csontot a helyére össze varrja a felszakadt húst illetve bőr rétegeket és úgyszint sínbe vagy gipszbe teszi a lábát! (mankó mindkettő mellé)>
Vérzés típusok?
<Artériás, hajszál eres, vénás>
A fájdalom csillapítására alkalmas gyógyszerek típusok szerint:
<Fejfájás: Advil Ultra Forte, Flector. Izom fájdalmakra: flector krém, Keleti zűt(thai Balzsam)>
Egy orvos, és egy mentős feladata közötti különbség:
<Az orvos bent a korházban végzi el feladatai, munkakörét a mentős pedig autóban illetve az utcán végzi el munkakörét és viszi be a beteget az orvosokhoz.>
Három szabadon választott orvosi eszköz (műtőben, mentőautóban) jellemzése:
<Orvosi szike: felnyitni az adott test részt bőr, izomzat, hús. Fecskendő: folyékony fájdalom csillapító beadására alkalmas. Pulzus számlaló: mütét közben ha altatva van az alany nyomon tudjuk követni szív verrését.>
Mennyire érzed magad megfelelőnek e feladat teljesítésére?
<Hát ez gyakorlatban fog kiderülni úgy érzem viszont képesnek látom magam de majd a felettesek megmondják ezt hiszen tőlük tanul az ember.>
Átlagban mekkora FPS számmal rendelkezel a szerveren?
<Egyenlőre a gépen nem a legbrutálisabb viszont korházben 15 fps-em van meg igaz nem sok de boldogulok vele.>
Elfogadod a frakciószabályzat összes pontját?
<Természetesen igen hiszen azért írom ezt a jelentkezést!>
 
  • Tetszik
Reactions: szmate2003

Azure

Think different
2019. 01. 12.
509
410
V4 karakter
Zakhar Vasilievich
LV karakter
Zakhar Vasilievich
Túl fiatal karakter, sok hibát tapasztaltam.
Képek lemaradtak, szerintem még korai lenne.
 
  • Tetszik
Reactions: Dzoli

Dzoli

keep movin' on
2019. 07. 14.
737
1 568
21
Veszprém
V4 karakter
🔱 Javion Prat
w6Ne5V1.png

fejlec.png


Tisztelt Thomas Ernesto,

Sajnálattal értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services vezetőségi tagjai döntést hoztak a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elutasítottuk, nem felelt meg az elvárásoknak.

Személyes megjegyzés: Rengeteg hiba fellelhető a lapodban, következő ciklusban próbáld újra.

Deputy Dircetor Milomir Lorens Folke
Las Venturas Medical Services
 
  • Tetszik
Reactions: SutiLV és Azure
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.