[ELUTASÍTVA]Thomas D Roy jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

deepzy

Újonc
2020. 07. 14.
39
22
Miskolc
V4 karakter
Liam Tremblay
w6Ne5V1.png
fejlec.png

IC rész.

fejlec.png

Személyes Adatok



Vezetéknév:Thomas
Középső név:D
Keresztnév:Roy
Születési hely és idő:1993.05.23
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
-
Állampolgárság(ok):
Amerikai
Nem:

Férfi [x]
Nő [ ]

Végzettség


Legmagasabb iskolai végzettség:
<Egyetem>
Intézmény neve, ahol tanulmányi eredmények megszerezte:
<Las Venturas University>

Foglalkoztatottság



Előző munkahelye:
<Nagyker futár>
Munkaviszony kezdete és vége:
<2021-04-07 --> 2021-04-12>
Munkaköri leírás:
<Futár>
Miért távozott előző munkahelyéről:
<Kevés fizetés, nem megfelelő társaság>

fejlec.png

OOC rész.

fejlec.png
Neved:<Kasuba Dániel>
Életkorod:<15>
Mióta Játszol a See Game System szerverein?
<lassan 2 éve>

Mesélj magadról:
<Dani vagyok, (haverokank szelepsapka) lassan 10 éve igazolt sportoló vagyok, rendszeresen edzek, hobbim ebből adódóan a foci, és a biciklizés, régebben versenyszerűen úsztam, több szép eredményt elérve. Borsodban élek Miskolcon, és a megye egyik leghajtósabb/legerősebb sulijában vagyok 4-5-ös tanuló. >
Mesélj a karakteredről:
<Thomas egy belevaló és tanulni akaró fiatalember, aki azért költözött a városba, hogy egy új életet kezdjen, legfőbb hobbija az autók, és azoknak gyűjtése, jelenleg egy Dodge Polara '71-e van, melyet nagyon szeret, és elég hamar a szívéhez nőtt. Kedvenc elfoglaltsága volt gyerekként a sportolás.>
Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott és miért hagytad ott? Ha nem voltál még frakcióban miért nem?
<Más szervereken voltam egészségügyi dolgozó, leginkább a rossz közösség miatt, és a leader váltás miatt hagytam ott>
Milyen tapasztalataid vannak egészségügyi RP-vel kapcsolatban? Voltál már egészségügyi frakció tagja?
<Mindenképeen egy becsülendő frakció, amennyi dolgot és történést, helyzetet átélnek, és feldolgoznak, és mindent megtesznek annak érdekében hoy mások egészségesek legyenek. Igen voltam.>
Mi motivált hogy hozzánk jelentkezz?
<A munkaakarat, és a remek közösség.>
Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről:

fejlec.png

Egészségügyi kérdések.

fejlec.png


Soroljon fel párat az ön által ismert fájdalomcsillapítók közül.
<Paracetamol, Algoflex, Aspirinl>
Ön szerint milyen sérülés számít életet veszélyeztető súlyos sérülésnek?
<Nyílt törés, belső vérzés/sérülés, gerinc és nyak sérülés>
Egy motoros segítségére siet aki a kanyarban kicsúszott. A sérült a bal könyökét fájlalja, nagyon nehezen mozgatja. Mit fog tenni ebben az esetben?
<Megbizonyosodom róla hogy biztonságos-e a terep és a környék, ezután odamegyek a sérülthöz, akiről megállapítom hogy eszméleténél van-e vagy van-e pulzusa, ha eszméleténél van, megkérdezem, hol fáj, ha aztmondja nem fáj semmilye, rögzítem a karját, hogy ne mozogjon és ne érje más sérülés, ezekután odavezetem a mentőkocsihoz, besegítem a kocsiba, ezekután a kórházban röntgen eredményeiből indulva ha nincs törés csak zúzódás vagy csak ütődés felírok neki egy fájdalomcsillapító kenőcsöt vagy gyógyszert, ezekután meg megírom a csekket.>


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2021.04.12.
Aláírás: Thomas D Roy
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Imádom
Reactions: dawehhh

tomeszLV

Írnok deák
2020. 06. 10.
574
1 176
Eger
LV karakter
Sebastian Nordammer
Korrekt lap, kifejtetted a lényeget. Szerintem a karaktertöri egész jó. TÁMOGATOM!!!
 
  • Tetszik
Reactions: deepzy

dawehhh

Újonc
2020. 04. 03.
24
125
V4 karakter
Loriana Hollister.
LV karakter
Tycen Walsh.
Csak frakció tag írhat az adott frakció jelentkezési lapjaihoz, jelentéséhez, kötelező egy szónál hosszabb hozzászólás. @gellért
+1
 
  • Tetszik
Reactions: vigar és deepzy

JaydenLV

⚡🎸⚡
2020. 05. 12.
1 088
1 925
Szeged
gtasaguesser.com
V4 karakter
Evelyn Lowrey
LV karakter
Jayden Lowrey
w6Ne5V1.png

fejlec.png


Tisztelt Thomas D Roy,

Sajnálattal értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services vezetőségi tagjai döntést hoztak a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elutasítottuk, nem felelt meg az elvárásoknak.





Jayden Lowrey
Las Venturas Medical Services
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.