[ELUTASÍTVA]Thomas Cage

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Figuraimre

Újonc
2021. 01. 16.
2
3
V4 karakter
-
LV karakter
Thomas Cage
w6Ne5V1.png
fejlec.png

IC rész.

fejlec.png

Személyes Adatok



Vezetéknév:<Cage>
Középső név:<->
Keresztnév:<Thomas>
Születési hely és idő:<San Francisco 1992.06.11>
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
<27 Las Venturas Lincoln street 1492>
Állampolgárság(ok):
<Amerikai>
Nem:

Férfi [X]
Nő [ ]

Végzettség


Legmagasabb iskolai végzettség:
<Főiskola>
Intézmény neve, ahol tanulmányi eredmények megszerezte:
<Yale University>

Foglalkoztatottság



Előző munkahelye:
<United States Air Force Medical Service>
Munkaviszony kezdete és vége:
<2012-2023>
Munkaköri leírás:
<Harcászati Mentőorvos>
Miért távozott előző munkahelyéről:
<Elértem a leszereléshez szükséges idő intervallumot,ezért jobbnak láttam,ha nyugalmasabb munkakört keresek.>

fejlec.png

OOC rész.

fejlec.png
Neved:<Imre>
Életkorod:<25>
Mióta Játszol a See Game System szerverein?
<3 éve>

Mesélj magadról:
<25 Éves vagyok Tatabányán élek,IRl el végeztem még a régi munka helyemen EÜ képestést ezért általában onnan mertek értelmet,az ilyen körökben.Szeretek játszani,makettezni,meg projektekkel foglalkozni.>
Mesélj a karakteredről:
<31 éves Amerikai férfit játszom,aki egy régi katonai veterán,szegényes családból származó,ám de ambciózus személy,aki bármilyen dologra képes időben a legjobb tudása szerint reagálni.Kicsit mogorva,de szókimondó személy.>
Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott és miért hagytad ott? Ha nem voltál még frakcióban miért nem?
<Évekkel ezelőtt játszottam olyan 4-5 éve kb és totál ki felejtettem a nevemet és a belépési adataimat is.>
Milyen tapasztalataid vannak egészségügyi RP-vel kapcsolatban? Voltál már egészségügyi frakció tagja?
<Voltam igen.Más Szervereken[NEM,mondok nevet] pl MTA,vagy SAMP,sok helyen kézzel fogható esetlerásokat,és ellátási segédletet rtam,amelyet használtak is az emberek a Jobb RP sznvonal növeléséhez.Mondjuk nálam nem csak egy /me felfúja Compressorral a sérültet,és már repdes az örömtől,hanem ha súlyosabb a sérülés szeretem bele ásni magamat a műtét,vagy akár a részletesebb kivizsgálások világába.>
Mi motivált hogy hozzánk jelentkezz?
<Szerintem egy Rp nem csak arról szól,hogy megyek aztán lövöldözök..Az Rp-k 95%-át maga a Chat-ben való /Me-/do-k illetve párbeszéd adják..Ettől lesz valósággteljesebb a szerver világa.>
Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről és a szerveren eltöltött perceidről:

fejlec.png

Egészségügyi kérdések.

fejlec.png


Milyen gyógyszerbeviteli utakat ismer? Soroljon fel minél többet.
<Szájüregen át történő,Intra Vénás,Transzfúziós,Végbélen át történő bevitel.>
Írja le röviden, vázlatpontokban a laikus újraélesztés menetét.
<1.Azonnal értesteni a mentő szolgálatot.2:Személy életfunkcióinak felmérése[Pulzus,csuklón,vagy nyaki verőér,Ha nem érzem,de nem vagyok biztos benne,akkor a mellkasát figyelve,vagy az orrához közel hajolva a légzést hallgatva.(De ha halk a légzése és nem hallom még mindig variállhatok ha van nálam tükör és oda tartom az orrához,és párásodik akkor van légzése) Majd a fejét hátra hajtva egyenes vonalba hozva a légcsövét,az orron 2x befújást alkalmazva,majd a Mellkason 32x Kompresszió nyomást alklamazunk,és ezt egészen addig kell csinálni mig eszméletéhez nem tér,vagy a Mentők ki nem érkeznek.>
Egy autóbaleset szemtanúja, a sérült segítségére siet. A járműben egy középkorú férfi ül, öve nem volt bekötve ennek hatására erősen beverte a fejét, amely homlokánál enyhén vérzik és dagadt, eszméletét elvesztette, mit tenne ebben az esetben?
<Mentőket értesiteném,illetve a Rendvédelmi szerveket,majd a járművemmel elállnám keresztbe a roncs mögötti részt,ezzel is védve magamat,illetve a személy további sérülésének veszélyét,ha esetleg valaki figyelmetlen lenne..Mivel ilyenkor az Illető Potenciális Gerinc sérült TILOS csak kivenni a járműből!Megfelelő fogással úgynevezett tálca fogással kell kivennem,majd óvatosan a hátára fektetnem,nagyon lassan és precizen.Ha ezzel meg vagyok életjeleit ellenőrzöm,majd a járműben lévő elsősegély ládából kivenném a Steril kötszert,illetve Lidocain fertőtlenitőt,vagy esetleges Betadin fertőtlenitőt.A sebet le fertőtlenitem,majd megfelelő kötéssel rögzitem.Próbálom magához tériteni,és ha sikerül,alap kérdéseket teszek fel:pl mi a neve,hány ujjamat nyújtottam ki stb..Ugyan is ilyenkor fenn állhat a közép,illetve felső fokú agyrázkódás veszélye.>


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2023.03.06.
Aláírás: Thomas Cage
 
  • Tetszik
Reactions: Angel_LV

TuTu

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 201
2 042
LV karakter
Lexia Vasilievich
w6Ne5V1.png

fejlec.png

Tisztelt Thomas Cage,

Sajnálattal értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services High Command döntést hozott a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elutasítottuk, nem felelt meg az elvárásoknak.

Személyes megjegyzés: A jelentkezésilap tele van elgépeléssel és helyesírási hibákkal, hiányzik sok helyen a szövegkohézió. A frakcióban és "más szervereken" lévő múltad számunkra ismert. Továbbiakban a jelentkezést nem javasoljuk.


tutu-alairas.png

 
  • Tetszik
Reactions: Tetsu és Doc
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.