[ELUTASÍTVA] Thomas Cage Jelentkezési Lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Figuraimre

Újonc
2021. 01. 16.
22
9
V4 karakter
-
LV karakter
Thomas Cage
See-Ring-Service.webp

Jelentkezési formanyomtatvány


IC RÉSZ
Jelentkező neve: Thomas Cage
Születési hely, idő: Los Angeles 1990.06.11
Telefonszám: +38-76-698-3414
Előző munkahelye(i):

Munkahely megnevezése(Vesszővel elválasztva): Las Venturas Medical Service

Távozás oka: Alul képzettség
Miért érdeklődik a munkahely iránt?
Sok autóval rendelkezem,ezáltal,szeretek a gépjárművekkel foglalkozni.
Miért önt válasszuk? Miben különbözik a többiektől?
Édesapám Rally Versenyző volt,és rengetegszer segítettem,neki az autó szerelésében.Költésghatékony megoldásokat is tudok,s nem utolsó sorban 13 éves korom óta foglalkozom autókkal
Önéletrajz (6-8 mondat):
Thomas Cage 1990.06.11.-én Születtem Los Angelesben.Édesapám Johnatan Cage volt aki Versenyzőként dolgozott.FŐbb tanulmányaim voltak,a Karosszéria lakatos szakma,ileltve az Autó műszerész szakma is.2001-ben letettem az Emelt érettségit,majd ezután az U.S Army-hoz csatlakoztam,ahol a 212-es Műszaki ezredben voltam Őrmester.Emelett sikerült letennem egy Egészségügyi alapvizsgát is ahol a műszaki ezred Felcsere ként is dolgoztam.2 év szolgálat után haza érkeztem,majd egy Gyárban kezdtem dolgozni.A kevés fizetés miatt,alkalmi munkákból kelett élnem.
Tisztában van vele, hogy jelentkezésével elfogadja cégünk szabályait, működési pontjait? Igen/Nem




OOC RÉSZ
Neved, életkorod, Account Id-d: Imre,26,22356
Játszott perceid: 9626
Mikor és hány órát tudnál naponta a frakcióra szánni? (Hétköznap/Hétvégén):

Hétköznap (15:00-21:00 között): Hétköznap:Napi 6-7 óra ha dolgozom Ha itthon vagyok egész nap/Hétvége:Egész nap

Hétköznap (12:00-15:00 között): Igen

Hétvégén (10:00-14:00 között): Igen

Hétvégén (14:00-22:00 között): Igen
Adminjailek (Kép az UCP-ről): Kitiltások (Kép az UCP-ről): Korábbi neveid (Kép az UCP-ről): Voltál-e már a szerveren frakcióban? Ha igen, mi volt a távozásod oka?
Frakció megnevezése(Vesszővel elválasztva): Voltam,LVMS-ben

Távozás oka: Nem éreztem megfelelőnek magamat a feladatra
Rendelkezel Discord, valamint TeamSpeak 3 alkalmazásokkal, működőképes mikrofonnal?
Discord alkalmazás: Igen/Nem

TeamSpeak 3 alkalmazás: Igen/Nem

Működőképes mikrofon: Igen/Nem
Mesélj magadról (5-6 mondat):
Imreének hívnak 26 éves vagyok Élettársammal ki lassan feleségem lakom együtt..Rednvédelmi munkával foglalkoztam de kb 3 éve tovább haladtam inkább egy jobban fizető állás felé..Szeretek elektronikai dolgokkal foglalkozni,meg persze RP-zni,valahogy nem növöm ki...Hobbim a Horgászat,kockulás.Pozitívum a részemre,hogy szót tudok érteni az emberekkel,és ki tudok jönni szinte mindenkivel köszönhetően a tanulmányaimnak...De sajnos ha olyan az illető elég hamar elküldöm ha teljesen oktondi..​
Igazolod, hogy az OOC részben tett válaszok a valóságnak megfelelnek? Igen/Nem
 
Utoljára szerkesztve:

Parker

Írnok deák
FőAdmin
LV
2019. 01. 18.
586
1 087
22
V4 karakter
Jimmy Hyland
LV karakter
Cash Artmenson
See-Ring-Service.webp

Tisztelt Jelentkező!

Vezetőségünk átnézte az ön jelentkezését, mely alapján az ön jelentkezésének új státusza: ELUTASÍTVA

Személyes megjegyzés: Nemrég léptél ki LVMS-ből ahol 1 hétig sem sikerült lenned, így egyelőre nem tudunk bizalmat fektetni beléd.


SeeRing Service

Cash Artmenson
Cégvezető
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.