[ELUTASÍTVA]Tarol Vojtyla

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

INITIAL D MAN

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 11. 18.
397
308
21
❤️富士山日本❤️
V4 karakter
~Loys Valentino~
LV karakter
~Emir Sezin~
V2 karakter
~Kiss Virág~
w6Ne5V1.png
fejlec.png


IC rész.
Ebben a részben a karakteredhez szegezünk kérdéseket.
fejlec.png

I. Személyes Adatok
Jelentkező teljes neve:
<Tarol Vojtyla>
Születési hely és idő:
<1971.11.18 Las Venturas Medical Clinic.>
Anyja leánykori neve:
<Shawn Marry>
Tartózkodási hely:
<Las Venturas>
Állampolgárság(ok):
<USA (amerika)>
Neme:
<Férfi>
Elérhetőség:

<Tel: 38761147020>

II. Munkaviszony
Előző munkahelye:
<Redline Auto Service>

Betöltött pozíció:
<Mesterszerelő>
Munkaviszony kezdete és vége:
<2020.6.8 - 2020.8.13>

Miért távozott előző munkahelyéről?
<Inaktív voltam egyéb okok miatt.(elbocsájtottak)>

III. Tanulmányok
Legmagasabb iskolai végzettsége:
<Szakgimnázium>
Intézmény neve, ahol tanulmányait megszerezte:
<Las Venturas Car mechanic highschool.>


IV. Általános kérdések(X-el jelölje az igaz állításokat):
Rendelkezem érvényes személyi igazolvánnyal.[X]

Rendelkezem érvényes vezetői engedéllyel.[X]
Vonták már be vezetői engedélyemet.[X]
Megállapítottak nálam bármilyen fizikai vagy pszichológiai problémát. [-]

fejlec.png


OOC rész.
Ebben a részben hozzád játékoshoz teszünk fel kérdéseket.
fejlec.png

NNeved:
<Lőrincz Bálint>
Életkorod:
<17.>
Mióta játszol az SGS szerverein?
<1és fél éve.>
Mesélj magadról néhány mondatban:
<Szeretek társaságban lenni mint online, mint az életben. Motivált és derűs személyiségem van, szeretem ha megmosolyogtathatom az embereket illetve gyorsan barátkozom. Segítőkészségemet általába nagyon szeretik bennem.>
Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?
<Nagyon szeretek RP-zni illetve szeretem ha annyit írnak nekem a játékosok a segítségem után hogy köszönöm! Nekem ez mindennél többet ér..>
Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott, és miért léptél ki?
<Redline auto service. kb 1-2 hónap Inaktív voltam mert elutaztunk és problémáim voltak ezért ki rúgtak. Remélem ez az itteni jelentkezési esélyeimre nem lesz hatással..>
Miért érzed magad megfelelőnek?
<Mivel elég jól RP-zem és jól tudok csapatban együttműködni!>
Játszott perceid száma(Képpel bizonyítva):

<https://imgur.com/a/rZnFIXZ>
Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről:
<https://imgur.com/a/q90WKUC>
fejlec.png


Egészségügyi kérdések.
Ebben a részben a egészségüggyel kapcsolatban teszünk fel neked kérdéseket.
fejlec.png

Sorolja fel a vérzés típusait:
<gyenge, erős vérzés, artériás vérzés, hajszál illetve belső vérzés.>
Mi a különbség egy orvos és egy mentős feladata között?
<A mentős csak szállítja a beteget illetve e helyszínen megfelelően ellátja és a kórházba szállítja. Az orvos pedig gyógyítja a beteget és elvégzi rajta minden vizsgálatokat.>
A karját leönti forró vízzel, rajta a bőr kivörösödik és felhólyagosodik. Mit fog tenni ebben az esetben?
<Legelőször hideg vizet eresztek rá ha nincs akkot jégzselét, majd amikor a fájfdalom enyhül vizes borogatást rakok rá vagy egy, a seb méretétől függő sebtapasszal vagy gézlappal letapasztom/leragasztom. Majd ügyelek hogy a seb hámosodás közben ne fakadjon fel.>


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2020.10.14.
Aláírás: Tarol Vojtyla
 
Utoljára szerkesztve:

Jagermeister

Pötyögtető
2019. 03. 12.
413
896
Budapest
LV karakter
Roxy Cage
V2 karakter
---
Szép lett a lapod. A kérdés csak az, hogy ha RAS-ból eltávolítottak inaktivitás okán, akkor mi az biztosítás arra, hogy Az L.V.M.S-ben aktív leszel?

EDIT. Azt hallottam rólad, hogy a RAS FK jump jailed leülése után, az utóbbi hónapban előfordult olyan eset, hogy te ugyanezzel a névvel, egy idős papskinben üldözött fél voltál. Emellett pedig szintén ezzel a névvel darálásban is részt vettél. Nem tartom túl RP-nek, hogy egy ilyen illegális háttérrel rendelkező karakter egy legális frakcióba jöjjön. Legalább egy nevet változathattál volna.

Én inkább nem kérnék ebből.
 
Utoljára szerkesztve:

INITIAL D MAN

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 11. 18.
397
308
21
❤️富士山日本❤️
V4 karakter
~Loys Valentino~
LV karakter
~Emir Sezin~
V2 karakter
~Kiss Virág~
Szervusz! Biztonság arra hogy akitív leszek az hogy már nem utazgatunk Édesapám munkaügyei miatt!
Mivel letelepedtünk ha szabad így mondani.
Ha az üldözött félnek számít hogy kölcsön adom a hummerem a barátomnak majd rem rumot tesz rá és engem visznek be.. többször is volt ilyen mivel ki adtam pár járművem és ez nem egyszer fordult elő..És egyébként fegyvert soha nem birtokoltam csak egyszer volt egy skines késem azzal sem öltem soha. Viszont menekülésre volt egyszer példa sajnos! (és ezzel a frakcióval szeretném úgymond újra elkezdeni az életemet a szerveren mert ezért a frakcióért érdemesnek tartom a játékot! De téged is teljesen megértelek ha ezt nem látod esélyesnek!
 
Utoljára szerkesztve:

Jagermeister

Pötyögtető
2019. 03. 12.
413
896
Budapest
LV karakter
Roxy Cage
V2 karakter
---
Elsősorban, ne haragudj meg ha egy már ismerősömnek több bizalmat szavazok mint egy ismeretlennek. Nincs azzal semmi baj, ha ilyeneket csináltál. DE! Nem véletlen lehet nevet váltani, ezzel is jelezve azt, 'újrakezded az életet'. Nekem ez így sajnos nem túl hiteles, de mint mondtam. Ez csak az én véleményem.
 

TuTu

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 201
2 042
LV karakter
Lexia Vasilievich
w6Ne5V1.png

fejlec.png


Tisztelt Tarol Vojtyla ,

Sajnálattal értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services vezetőségi tagjai döntést hoztak a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elutasítottuk, nem felelt meg az elvárásoknak.



Wanda Vasilievich
Las Venturas Medical Services

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.