[ELUTASÍTVA] Tarol Vojtyla

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

INITIAL D MAN

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 11. 18.
397
308
21
❤️富士山日本❤️
V4 karakter
~Loys Valentino~
LV karakter
~Emir Sezin~
V2 karakter
~Kiss Virág~
w6Ne5V1.png
fejlec.png

I. SZEKCIÓ - SZEMÉLYES ADATOK (INCHARACTER)
I./I./I. VEZETÉKNÉV: Tarol
I./I./II. KÖZÉPSŐ NÉV: -
I./I./III. KERESZTNÉV: Vojtyla
I./II./I. SZÜLETÉSI IDŐ: 1971/04/11
I./II./II. SZÜLETÉSI HELY: Las Venturas Medical Clinic
I./III. SZEMÉLYI AZONOSÍTÓ SZÁM: 100567423
I./IV. POSTÁZÁSI CÍM: elqabrados North.st 8/B
I./V. ÁLLAMPOLGÁRSÁGA: Amerikai (USA)
I./VI. TELEFONSZÁM: 38-76-11-47-020
I./VII. NEME: férfi.
fejlec.png

II. SZEKCIÓ - MUNKATAPASZTALAT (INCHARACTER)
Előző munkahelyei,
II./I./I. CÉG NEVE: Redline Auto Service
II./I./II. BETÖLTÖTT POZÍCIÓ MEGNEVEZÉSE: veterán szerlő
II./I./III. MUNKAVISZONY KEZDETE, VÉGE: 2019/Március/11 - 2020/szeptember/7
Jelölje be azokat az állításokat, melyek igazak. (X-eléssel jelölje, több is lehetséges)
[X] Előző munkahely elhagyása egy jobban jövedelmező reményében!
[-] Elbocsátás, nem megfelelő munkateljesítmény, munkamorál, nem megfelelő magatartás miatt.
[-] Gyors munkahely váltás, egészen rövid időn belül.
fejlec.png

III. SZEKCIÓ - VÉGZETTSÉG (INCHARACTER)
Jelölje be azokat az állításokat, melyek igazak. (X-eléssel jelölje, több is lehetséges)
[-] Rendelkezem egy középiskolai végzettséggel.
[X] Rendelkezem egyetemi diplomával.
MILYEN DIPLOMÁVAL RENDELKEZIK: Las Venturas jogi karon végeztem
fejlec.png

IV. SZEKCIÓ - KÉRDÉSEK (INCHARACTER)
IV./I./I.[X] Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel?
IV./I./I.[-] Vonták már be valaha vezetői engedélyét? Ha igen, miért? Fejtse ki!
IV./II.[X] Rendelkezik érvényes személy igazolvánnyal?
IV./II.[X] Volt valaha Ön ellen indítva bűnügyi eljárás, szabálysértési eljárás? Ha igen, miért? Fejtese ki!
KIFEJTÉS: Igen egyszer BR (bűnrészesség) miatt bevittek egy napra a barátom melett ültem akit pedig REM-RUM-vittek börtönbe.
IV./IV.[-] Állítottak meg már magánál bármilyen fizikai vagy pszichológiai problémát? Ha igen, mit és mikor? Fejtse ki!
KIFEJTÉS: Nem még soha.
fejlec.png

V. SZEKCIÓ - OOC KÉRDÉSEK (OUT OF CHARACTER)
V./I. ÉLETKOR:17 17 éves vagyok.
V./II. NEVED/BECENEVED: Lőrincz Bálint. becenév egyszerűen Bálint
V./III. MESÉLJ MAGADRÓL PÁR MONDATBAN (MINIMUM 150 KARAKTER!): Lőrincz Bálint vagyok 17éves tanuló jelenleg gimnáziumba járok. Sok tervem van az életbe autószerelőnek szeretnék majd tanulni. Nemrég megszereztem a jogasítványomat is. Egy energikus elhivatott ember vagyok akinek be nem áll a szája ha jó társaságban van. Gyorsan beletanulok dolgokba és élménnyel próbálom azt is csinálni amihez éppen nincs kedvem. Sportolok heti rendszerességgel úszok, tollasozok és kondizom. Társasági ember vagyok ha nincs kivel beszélgetnem keresek valakit akivel lehet szeretek ismernedni és új helyzetekbe kerülni!
V./IV. MIÉRT SZERETNÉL HOZZÁNK CSATLAKOZNI: Mivel vonz a mentős élet. barátom Michael W Coney megfordult önöknél és jókat mondott önökről illetve érdekelne a frakció! Hosszab időre jönnék önökhöz mert tetszik a frakció és állítólag amit hallottam a csapat is jó!
V./V. MILYEN KARAKTERT ALKOTNÁL AZ LVMS KÖREIBEN: Egy energikus segítőkész könnyen tanuló karaktert.
V./VI. MIÓTA JÁTSZOL SGS SZERVEREKEN: 3éve.
V./VII. VOLT-E MÁR EGÉSZSÉGÜGYI FRAKCIÓ TAGJA: Még soha ezért is szeretnék!
V./VIII. UCP-RŐL CSATOLJ EGY KÉPET(FONTOS! LÁTSZÓDJANAK A KITILTÁSAID, ADMINJAILJAID ILLETVE A NÉVVÁLTÁSAID.): https://imgur.com/a/upaZ8uh https://imgur.com/a/2sNvo4I https://imgur.com/a/9sPL11E
V./IX. ÁTLAGBAN MEKKORA FPS SZÁMMAL RENDELKEZEL A SZERVEREN: fix 55-61 fps-el. Nagyon erős számítógépem van van!
V./X. ISMERT VÉRZÉSTÍPUSOK: belső vérzés, viszeres (vénás), hajszáleres, artériás vérzés
V./XI. TÖRÉS PRECÍZ ELLÁTÁSA: stabil oldalfekvésbe helyezése a betegnek utánna elkötni a törés feleletti részt. majd megvárom ameddig kiérnek az esetkocsival a mentősök.
V./XII. EGY ORVOS ÉS EGY MENTŐS FELADATAI KÖZÖTT LÉVŐ KÜLÖNBSÉG BEMUTATÁSA SZÖVEGESEN: A mentős a beteget csak a helyszínen megfelelően ellátja hohy a korházig épségesen eljuthasson az esetkocsival a korházba. Az orvos pedig a beteg sérüléseit látja el (pl: csonttörés, belső vérzés, nyílt seb..) és utánna "kezeli"a beteget a mentős pedig csak helyszínen látja el és beviszi a korházba.
V./XIII. HÁROM (SZABADON) VÁLASZTOTT ORVOSI ESZKÖZ DEFINIÁLÁSA: szike, csipesz, sztetoszkóp
V./XIV. MENNYIRE ÉRZED MAGAD MEGFELELŐNEK E FELADAT VÉGREHAJTÁSÁRA: 9 / 10
V./XV. ELFOGADOD E A FRAKCIÓSZABÁLYZAT MINDEN PONTJÁT: természetesen!
V./XVI. MENNYI IDŐT FORDÍTOTTÁL A LAP MEGÍRÁSÁRA: 1óra körül:) nem számoltam pontosan.
[/quote][/quote]
 
Utoljára szerkesztve:

Dzoli

keep movin' on
2019. 07. 14.
738
1 571
20
Veszprém
V4 karakter
🔱 Javion Prat
w6Ne5V1.png
Tisztelt Tarol Vojtyla!
Sajnálattal értesítjük Önt, hogy a cégünk vezetőségi tagjai döntést hoztak a
jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elutasítottuk, mivel nem felelt meg az elvárásoknak.
c51b9ae05b0af392d2202b92e3a3d00e.png
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.