[ELUTASÍTVA] Tagfelvételi lapom.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Roland11

Újonc
2024. 04. 07.
2
0
V4 karakter
Martin D Jackson
LV karakter
Nincs
V2 karakter
Nincs
lvms-logo.png)

Jelentkezési formanyomtatvány új jelentkezők részére.​



In Character​



Személyes adatok és leírás.​

Teljes neve: Ronald Augutt
Anyja neve: Anna Peterson
Születési hely és idő: Las Venturas, 1999. 08. 21.
Személyigazolvány száma: 509582VK
Jogosítvány száma(ha van): Még nincs.
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:

Las Venturas, Bonie u. 17.
Állampolgárság:
Amerikai, Cubai.

Magasság:
176 cm.
Testsúly:
75 kg
Nem:
Férfi[x] Nő[-]
Etnikum:
Amerikai.

Képzettség.​

Legmagasabb Iskolai végzettség:
Egyetem.
Intézmény neve:
Las Venturas University.
Végzettség megszerzésének ideje:
2011. 03. 11.


Munkaviszony.​

Előző munkahelye:
Árúszállító depós voltam.
Munkaviszony kezdete és vége:
2013. 01. 11. - 2024. 05. 04.
Munkaköri leírás:
Árúszállítás.
Miért hagyta ott előző munkahelyét?
Sokáig és sokat dolgoztam ott. Meguntam.


Out Of Character​



Neved: <Roland>
Életkorod: <15>
Mióta játszol különböző Roleplay szervereken?
<4 éve>
Voltál-e már valamelyik frakció tagja a szerveren? Ha igen, meddig voltál tag, és miért hagytad ott? Ha még nem voltál frakcióban miért nem?
<nem.>
Voltál már egészségügyi frakció tagja?
<Másik szerveren leadere is voltam.>
Milyen tapasztalatod van egészségügyi RP-vel kapcsolatban?
<jó tapasztalataim vannak.>
Miért gondolod, hogy érdemes lenne veled dolgozni?
<Mert jól dolgozok csapatban és vannak céljaim, amit el szeretnék érni.>
Csatolj UCP képet a kitiltásokról, adminjailekről, és névváltásokról.
Spoiler: Mesélj magadról pár mondatban.

<Roland a nevem. Szeretek barátokkal lógni szabadidőmben, focizni és rollerezni. Sportszerűen focizok, 9 éve. 15 éves vagyok, és sok szerveren voltam mindenféle admin>
Mutasd be az általad alakított karaktert pár mondatban.
<Ronald Augutt a neve. Las Venturasban született. Szegény családból származik és nagyon rossz gyerekkora volt. Középiskola elvégzésével, egyetem mellett futárkodott, majd mikor befejezte az egyetemet, áruszállítónak ment pénzt keresni. Jól fizetett a munka, csak kicsit unalmas volt neki. Ezért úgy döntött, hogy az egészségügyet választja, munkája jeléül.>


Egészségügyi kérdések​



Írja le milyen szemmel nem látható sérülésekre gyanakszik egy nagy erejű autóütközésnél.
<mellkasi sérülések megállapítása, belső sérülések megállapítása, esetleges agyrázkódás megállapítása.>
Írja le vázlatpontokban a nyomókötés felhelyezésének menetét alkarra.
<1. Ellenőrzöm, hogy milyen sérülést szenvedett a sérült és a mértékét felmérem. 2. Akár lefertőtlenítem és gézlapot helyezek rá, majd bekötöm a sebet, nem rányomva a gézlapot teljesen erőből a sérült felületre. 3. Rögzítő kötést rakok rá, majd ellenőrzöm, hogy mindent jól csináltam-e.>
Írja le röviden, vázlatpontokban a laikus újraélesztés menetét.
<Megnézem, hogy esetleg még eszméleténél van-e vagy nem. Ezután a légutak ellenőrzése után, hátradöntöm a fejét, majd a mellkasára hajolok, és hallgatózok, hogy ver-e a szíve és vesz-e levegőt. Ha nincs pulzusa, sem szívverése elkezdem az újraillesztést. 30 nyomás, 2 belélegzéssel. Ezt folytatva, addig amíg nem indul be újra a szívverés.>
Egy motorbaleset szemtanúja, a sérült segítségére siet. A motor mellett egy középkorú férfi fekszik a hátán, védőfelszerelésben, eszméleténél van, erősen beverte a lábát, amely enyhén vérzik, mit tenne ebben az esetben?
<Először ellenőrzöm, hogy biztonságos-e a hely, ahol a baleset érte az áldozatot. Ezután a sérülthöz megyek ellenőrzöm, hogy eszméleténél van-e, majd a lábát szív magasságába teszem, majd gézlappal lefedem a sebet, viszont ha a vérzés súlyosabbra válna, alkalmazok nyomókötést.>

JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM, HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2024. 05. 04.
Aláírás: Ronald Augutt
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.