[Elutasítva] Stefan Gomez jelentkezés Redline Auto Service-be

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Subri23

Újonc
2021. 04. 15.
9
0
LV karakter
Stefan Gomez
g6ihL4y.png




Teljes neve:

< Stefan Gomez >



Születési helye, ideje:

< Las Venturas, 1994.11.23 >



Édesanyja lánykori neve:

< Lara Parker >



Jelenlegi lakcíme:

< Las Venturas, Tara St. 5>



Hány éve él a városban?:

< 29 éve, amióta megszülettem. >



Miért szeretne nálunk dolgozni?:

< Mert Szeretnék egy rugalmas, és összetartó csapatban dolgozni, és az autók szerelése, mindig is érdekes volt számomra. >



Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:

< Mivel gyorsan tanulok, könnyen beilleszkedek, és alakítok ki új barátokat, és a munka számomra is egy hobbi egyben. >



Dolgozott-e már valaha szerelőként?:

< Még nem >



Előző munkahelye(i):

< Nagyker futár és Autófényező műhely. >



Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:

< Igen. >



A jelentkező nyilatkozata:



Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a

szervezet szerződési feltételének minden pontját.



Jelentkező Aláírása:


< Stefan Gomez >


dmbg9Hw.png




Játszott perceid:

< 18600 >



Eddigi frakcióid:

< Még nem voltam. >



Jelenlegi frakciód:

< Jelenleg nincs. >



Mióta RP-zel?:

< 2021 tavasz óta. >



Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:

< Szeretném ezt a vonalat is kipróbálni a szerveren, a tudásomat bővíteni ezáltal. Ezek melett szeretnék megismerkedni új emberekkel, akikkel a jövőben mélyebb barátságot ápolhatok majd. Ezek melett jókat hallottam a frakcióról, két barátom is a frakció tagja akik elmondása miatt nagyon megtetszett ez a frakció nekem. >



Miért pont téged válasszunk?:

< Régóta játszok a szerveren, ezáltal sok tapasztalatom van már a dolgokkal kapcsolatban. Szeretem az új kihívásokat, tele vagyok ambícióval.A szabadidőm miatt a frakció még beleférne az életembe. A rámbízott feladatokat megcsinálom pontosan, időre. Szerintem nem okoznék csalódásokat a vezetőségnek. >



Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)

< >



Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)

< >



Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)

< >



Voltál-e már szerelő?:

< Még nem. >



Mennyi idős vagy?:

< 18 éves vagyok. >



Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:

< 2021 április óta. >



Használsz-e TS3-at?:

< Igen >



Használsz Facebook fiókot?:

< Igen >



Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:

< Napi négy órát. >



Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:

< Délután. >



Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:

< Az első opciót tudom teljesíteni. >



Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):

< Helló. Máténak hívnak, sokat szoktam sportolni és ritkán horgászni is.Barátkozó ember vagyok.Haverokkal szoktam hétvégente bulizni és focimeccsekre járni. Szeretem nyomkodni a billentyűt. Feketeerdőn lakok, ami Győr-Moson-Sopron megyében található. 11.osztályos vagyok és informatikát tanulok Mosonmagyaróváron. Az a tervem hogy, szerezzek egy második szakmát és a testvérem mellé beszállok a saját vállalkozásba. >
 

Kon

Kritikus
SzuperAdmin
LV
2019. 01. 10.
4 242
5 194
LV karakter
Edward Paul
Túlságosan szellős a lapod, nem követi a mintát. Javítsd!
 

Kon

Kritikus
SzuperAdmin
LV
2019. 01. 10.
4 242
5 194
LV karakter
Edward Paul
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png

Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2023.05.31. 17:00 - Redline Váró.
Személyes megjegyzés: A fenti kérésemnek nem sikerült eleget tenned, de mivel a lap rendben van így megkapod az esélyedet.​

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és a fent megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a tagfelvételt.​
 

Kon

Kritikus
SzuperAdmin
LV
2019. 01. 10.
4 242
5 194
LV karakter
Edward Paul
Nem került be a frakcióba.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.