[Elutasítva] Steave Jason - Jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

stivibro

Újonc
2023. 07. 13.
2
1
LV karakter
Steave Jason
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Steave Jason >

Születési helye, ideje:
< Las Venturas Hospital, 2000.07.04 >

Édesanyja lánykori neve:
< Jessica Luisa >

Jelenlegi lakcíme:
< nincs lakásom >

Hány éve él a városban?:
< Nagyjából egy éve költöztünk ide az egyik barátommal, jobb élet reményébe. >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Azért szeretnék önöknél dolgozni, mert szeretem az autókat és azoknak működését figyelni, illetve mint a családomban, szeretnék énis Autószerelő területen dolgozni. Szeretnék új emberekkel megismerkedni és egy nagyon szuper közösségben dolgozni. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Sokszor néztem Apámat miközben dolgozott és segítettem is neki és innen rutinom is van hozzá, illetve jól tudok csapatban dolgozni, barátoktól csak jót hallottam az önök cégéről. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Nem dolgoztam még szerelőként,de gyorsan mindent meg tudok tanulni bármiről is legyen szó. Minden álmom válna valóra ha egyszer autószerelőként tudnék dolgozni. Régen Édesapámmal szerelgettünk pár autót. >

Előző munkahelye(i):
< Régebben 1 évet autófényezőként dolgoztam. >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Rendelkezem >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Steave Jason >


dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 8272 perc. (Változik!) >

Eddigi frakcióid:
< Nem volt még. >

Jelenlegi frakciód:
< Nincs. >

Mióta RP-zel?:
< 4, lassan 5 éve. >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Mindig is szerettem volna részese lenni egy szerelő frakciónak, a munkámmal a csapatot segíteni. Egy barátom volt szerelő és ő mesélte,hogy nagyon jó hangulat és összetartás van a csapatban. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Kedves, normális, türelmes személyiség vagyok, minden munkát amit kiadok a kezem közül abba 100%ot fektetek bele. Szeretek csapatban dolgozni és a lakosoknak segíteni. Ha egy frakciót választok, azt hosszú távra tervezem. Mondhatok bármit,de csak akkor fogjátok tényleg tapasztalni, ha megkapnám a lehetőséget és a frakció részese lehetnék. Sok időt töltenék el a szereléssel. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Igen voltam, az egyik farmnév miatt, ezért elnézést kérek, de nem sikerült megbeszélnem az Adminnal a dolgot. >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Voltál-e már szerelő?:
< Nem, még nem voltam. >

Mennyi idős vagy?:
< 17 éves vagyok. >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< Lassan 1 éve. >

Használsz-e TS3-at?:
< Igen, használok. >

Használsz Facebook fiókot?:
< Igen, napi szintű rendszerességgel. >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< 4-5 órát, hétvégente akár 8 órát is. >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Délután. >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< 1. lehetőség (13-14 órától szoliba tudnék álni a hét minden napján) >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Dominiknak hívnak, 17 éves vagyok, Németországban élek Édesapámmal és Nevelőanyukámmal. Hobbim a biciklizés és a számítógépezés, illetve fél évet tanultam Rendszergazda szakon 2 évvel ezelőtt Magyarországon. Jelenlegi elfoglaltságom csak a SeeMTA. Pékként tanulok/dolgozok München 150es körzetébe a legnagyobb cégnél. Szeretek viccelődni, ha az akivel ezt csinálom érti is. Szeretek másoknak/másokon segíteni. Szeretem megbeszélni, ha valakivel valamilyen félreértés, probléma adódik. Nyitott vagyok mindenre és nem ítélek el senkit akármilyen szokása is legyen. Hétvégén sokat tudok aktív lenni akár hajnalokig. Nagyon kedves, normális, elhatározott, nyugodt személyiségnek tartom magam. Köszönöm, hogy elolvastátok a lapomat!>
 
Utoljára szerkesztve:

Zolcsi

Fórum betyár
2019. 01. 10.
1 029
702
21
Szombathely
V4 karakter
Kyle Martinez
LV karakter
Kyle Martinez
V2 karakter
Joey Wayne
Nem lett rossz lap viszont a ban meg a jail nem nagyon tetszik nekem. Ez így nálam nem nyerő sajna.
 

stivibro

Újonc
2023. 07. 13.
2
1
LV karakter
Steave Jason
Nem lett rossz lap viszont a ban meg a jail nem nagyon tetszik nekem. Ez így nálam nem nyerő sajna.
Tudom volt egy két kihágásom, de mindent megszeretnék tenni, hogy ezúttal tiszta lappal indítsak.
A bannom nem most volt és figyelmeztetés képpen kaptam fél évet. Már lassan háromnegyed éve volt ez. Szerintem ez az idő pont elég ahhoz, hogy az ember tanuljon a hibáiból..
 
  • Tetszik
Reactions: jozsaerik910

Jack

Pötyögtető
Veterán Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
524
373
22
Gyöngyös
V4 karakter
Jack D Alvarez
LV karakter
Jack D Alvarez
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png

Sajnálattal értesítünk, hogy a lapod nem nyerte el a vezetőség tetszését!
Személyes megjegyzés:
Jó lett volna, hiába majdnem egy éve a ban, akkor sem tetszik és nem meggyőző.​
 
  • Dühítő
Reactions: stivibro
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.