[ELUTASÍTVA]Sohn Dawson

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Tibihun01

Újonc
2020. 09. 19.
11
1
LV karakter
Sohn Dawson
w6Ne5V1.png
fejlec.png


IC rész.
Ebben a részben a karakteredhez szegezünk kérdéseket.
fejlec.png

I. Személyes Adatok
Jelentkező teljes neve:
<Sohn Dawson>
Születési hely és idő:
<London,1998.09.08>
Anyja leánykori neve:
<Liliy Morgan>
Tartózkodási hely:
<Las Venturas>
Állampolgárság(ok):
<Brit, Amerikai>
Neme:
<Férfi>
Elérhetőség:

<387612003385>

II. Munkaviszony
Előző munkahelye:
<Nagyker>

Betöltött pozíció:
<Futár>
Munkaviszony kezdete és vége:
<2020.09.13-2020.12.18>

Miért távozott előző munkahelyéről?
<Mert szeretném magam új helyeken is ki próbálni mint például a mentőszolgálatnál>

III. Tanulmányok
Legmagasabb iskolai végzettsége:
<Egyetemi diploma>
Intézmény neve, ahol tanulmányait megszerezte:
<London University>


IV. Általános kérdések(X-el jelölje az igaz állításokat):
Rendelkezem érvényes személyi igazolvánnyal.[x]

Rendelkezem érvényes vezetői engedéllyel.[x]
Vonták már be vezetői engedélyemet.[-]
Megállapítottak nálam bármilyen fizikai vagy pszichológiai problémát. [-]

fejlec.png


OOC rész.
Ebben a részben hozzád játékoshoz teszünk fel kérdéseket.
fejlec.png

Neved:
<Kiss Bálint Tibor>
Életkorod:
<14>
Mióta játszol az SGS szerverein?
<2020 Májusa óta>
Mesélj magadról néhány mondatban:
<Hali Bálint vagyok vagy Tibi, 2020 Májusa óta játszom seemta szervereken, Szeptembere óta itt az LV-n. Egyszer már jelentkeztem ide de mivel nem figyeltem a fórumot ezért ez a lehetőség el úszót de hát nem szabad feladni és próbálkozni kell. És hát egy pár szó rólam: Mint írtam 14 éves vagyok, egy kalandvágyó fiatal srác. Érdekel a bicikli és a motor, és egy nagy célt hamarosan el érek az életemben, hisz hamarosan el kezdhetem a kis motor jogosítványt. Egy megértő embernek tartom magam aki mindig meg hallgatja a másik embert és segít ahol tud. Magamat egy igen állat/ember barát típusnak mondanám magam, noha vannak hülye vicceim ha kell tudok komoly lenni. El ismerem picit visszahúzódó típus vagyok ha új embereket kell megismerni de ha úgy mond megnyíltam onnantól már minden rendben lesz. >
Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?
<Mivel több rp is érdekel például a mentős vagy a rendvédelem vagy a szerelő és rengeteg más rp stílus is vonz engem. És hát ki akarom magam próbálni>
Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott, és miért léptél ki?
<Még nem voltam frakcióba>
Miért érzed magad megfelelőnek?
<Mivel ha fent vagyok akkor erős eleme lehetek a csapatnak és tudok esetre menni, gyorsan tudnék oda érni és a legmagasabb rp tudásommal próbálnám meg megmenteni az életeket Véleményem szerint az rp-k világában az egyik legrészletesebb a mentős rp. Véleményem szerint ezt az rp stílust soha nem engedhetjük el hisz a való világban is szükség van a mentőkre így hát az rp-ben is. És úgy gondolom hogy a frakciók egy remek lehetőséget biztosítanak arra hogy az rp-ből remek,vicces, és akár "hősies" storyk szülessenek. >
Játszott perceid száma(Képpel bizonyítva):

<https://imgur.com/a/oAVBaml>
Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről:
<https://imgur.com/a/AiXrH4k https://imgur.com/a/Ky1gxrA https://imgur.com/a/liOtP9x >
fejlec.png


Egészségügyi kérdések.
Ebben a részben a egészségüggyel kapcsolatban teszünk fel neked kérdéseket.
fejlec.png

Sorolja fel a vérzés típusait:
<Hajszáleres, vénás, artériás>
Mi a különbség egy orvos és egy mentős feladata között?
<Míg a mentős a helyszínen illetve a mentőautóban ad kisebb el látást az orvos percízebben és már a kórházban ad el látást>
A karját leönti forró vízzel, rajta a bőr kivörösödik és felhólyagosodik. Mit fog tenni ebben az esetben?
<Elsősorban viszonylag megnyugszom,ezek után hideg víz alá teszem ez enyhíti a fájdalmat majd keresek egy konyha ruhát vagy hasonlót amit a kezemre kötök de mielőtt rá kötném keresek vagy jég borogatást vagy egy hűsítő hatású krémet és azzal be kenem a kezem. Ezek után pedig el megyek a legközelebbi orvoshoz vagy akár a kórházba.>


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2020.12.18.
Aláírás: Sohn Dawson
 
Utoljára szerkesztve:

MátéLV

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2020. 07. 13.
355
160
Nyíregyháza
www.google.hu
LV karakter
Alonzo M Inc
Szia, a lapod kissé rövid lett,az ooc bemutatkozásban szinte nem tudtam meg semmit rólad csak a nevedet.Azt tanácsolom alakíts még rajta.Tartózkodom

Így átszerkesztve átolvastam ismét, én adnék egy esélyt.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: moonrise

JaydenLV

⚡🎸⚡
2020. 05. 12.
1 088
1 925
Szeged
gtasaguesser.com
V4 karakter
Evelyn Lowrey
LV karakter
Jayden Lowrey
És úgy gondolom hogy a frakciók egy remek lehetőséget biztosítanak arra hogy az rp-ből remek,vicces, és akár "hősies" storyk szülessenek
Ez remek,de nem ez volt a kérdés, ezt inkább a "Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?" részhez írnám be. Jó lenne, ha egy kicsit megismerhetnénk téged az OOC részben. Esetleges változtatásokig Tartózkodom!

Így, hogy változtattál rajta, megfelelő lap lett. Egy próbát megérhet.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: moonrise és Doc

Rolando

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
98
19
V4 karakter
Rolando Gelbero
LV karakter
Damian Greenfield
Szia!
Számomra a lapod nem igazán tetszik, a “Mesélj magadról néhány mondatban” résznél rád vagyunk kíváncsiak, és nem pedig arra hogy milyen a mentős rp, sok a helyesírási hiba, nem függnek össze a mondatok! Nekem nem jött be a lapod!
Sok sikert!
 
  • Tetszik
Reactions: moonrise

moonrise

Lelkes fórumhasználó
2020. 01. 03.
341
1 120
waitzen.
LV karakter
neda.simic
V2 karakter
nara.umi
szia, valamiért úgy érzem hogy ezt a lapot nagyon összecsaptad, elkapkodtad, sajnos nagyon sok helyesírási hiba van benne, sajnálom, de ezt én így nem tudom támogatni.//telo
 

TuTu

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 201
2 042
LV karakter
Lexia Vasilievich
w6Ne5V1.png

fejlec.png


Tisztelt Sohn Dawson,

Örömmel értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services vezetőségi tagjai döntést hoztak a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elfogadtuk, megfelelt az elvárásoknak.

Személyes megjegyzés: Keress fel egy leadert TS3-on a mai napon(12.20) 14:00 és 16:00 között.Amennyiben nem megfelelő az időpont keress fel egy leadert privát üzenet formájában.

Wanda Vasilievich
Las Venturas Medical Services

 

JaydenLV

⚡🎸⚡
2020. 05. 12.
1 088
1 925
Szeged
gtasaguesser.com
V4 karakter
Evelyn Lowrey
LV karakter
Jayden Lowrey
w6Ne5V1.png

fejlec.png


Tisztelt Sohn Dawson,

Sajnálattal értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services vezetőségi tagjai döntést hoztak a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elutasítottuk, nem felelt meg az elvárásoknak.

Személyes megjegyzés: Nem jelent meg a meghallgatáson.
 
  • Tetszik
Reactions: Doc
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.