[ELUTASÍTVA]Skott Brodway

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

TajtosG

Újonc
2022. 03. 23.
23
8
V4 karakter
Jacob Jerry
LV karakter
SKott Brodway
w6Ne5V1.png
fejlec.png

IC rész.

fejlec.png

Személyes Adatok



Vezetéknév:<Brodway>
Középső név:<->
Keresztnév:<Skott>
Születési hely és idő:<1980.03.05>
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
<->
Állampolgárság(ok):
<Félig Magyar félig Délameriaki(Brazíl)>
Nem:

Férfi [ X ]
Nő [ ]

Végzettség


Legmagasabb iskolai végzettség:
<Emelt érettségi>
Intézmény neve, ahol tanulmányi eredmények megszerezte:
<Medicaal School USA>

Foglalkoztatottság



Előző munkahelye:
<Nagykereskedelmi futár>
Munkaviszony kezdete és vége:
<2021.05.01-2023.03.20>
Munkaköri leírás:
<Csomagkokat kellett kiszálítani A pontból B pontba,Adtak munkakocsit a benzint is fizették általában,normális volt mindenki ott >
Miért távozott előző munkahelyéről:
<2 év alatt rájöttem hogy valamit kellene kezdenem az életemmel, és ezért mivel most látom hogy hirdették a felvételt ezért szeretnék jelentkezni inkább ide mivel ehhez a szakmához ( Mentős) van végzettségem>

fejlec.png

OOC rész.

fejlec.png
Neved:<Tajti Gergő>
Életkorod:<16>
Mióta Játszol a See Game System szerverein?
<2021 márciusa óta>

Mesélj magadról:
<Gerinek hívnak, Nemrég lettem 16 éves, Pécs mellett lakok 4 éves korom óta,Pécsen tanulok Asztalosnak a Simonyi Károly Szakképzőben, 10.osztályos vagyok,Suli mellett Apukámnak a cégében dolgozok már lassan 1 éve,hangszerekkel foglalkozik és ezért értek is hozzájuk viszonylag,Haverokkal szoktam lenni még sokat,meg esténként 2-3 órára mindig leülünk seemtazni,de sokszor napközben is nyomjuk. Kedves vagyok általában mindenkivel, segítőkész és tisztességes. Nemrég fejeztem be a kreszt 50cc-s motorra szóval motorozni is szeretek meg szoktam sokat.>
Mesélj a karakteredről:
<Skott Brodwaynak hívják,Előző neve Skott Geff volt csak névváltást kértem mert haverommal családot alapítottunk és igy rp-sebb, általában fémdetektorozik,Farmokkal foglalkozik de saajnos néha a megszegte a szabályokat (Sok adminjilem volt sajnos de már megtanultam viselkedni és 3 hónapja nem volt semmi szankcióm) Szeretne valami csapathoz tartozni ami az embereket segíti ezért jelentkezek pont mentősnek, 2 barátja van a városban és sokat vnnk együtt>
Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott és miért hagytad ott? Ha nem voltál még frakcióban miért nem?
<Nem voltam frakcióban még soha mivel nem éreztem magm biztosnk hogy tudnák e eleget teljesíteni de mivel mostmár biztos vagyok benne ezért jelentkezek most ide.>
Milyen tapasztalataid vannak egészségügyi RP-vel kapcsolatban? Voltál már egészségügyi frakció tagja?
<Nem voltam még egészségügyi frakcióban, Részletesen le kell rp-zni mindent, ha olyan bajavan a betegnek hogy pl kiugrott a jobb lába akkor nem viszik be kórházba de ha mondjuk leált a szive és ujra kell éleszteni rp-sen akkor illik bevinni utánna kivizsgálni, rádiózni kell mindent, és amiket még nem tudok azokt nagyon hamar megtanulnám.tapasztaltatim meg csak annyi van benne hogy áltlában mindig én voltam a beteg akit elláttak én pedig csak nagyon ritkán animból felszedtem embereket akik a kocsujukban ragadtak vagy romlott gyógyszert vettek be.>
Mi motivált hogy hozzánk jelentkezz?
<Már nagyon szeretnék egy frakció tagja lenni,normális emberekkel együtt dolgozni és ha esetleg egyedül lennék akkor se unatkozzak a szerveren és pl más mentősökkel dolgozzhassak.>
Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről és a szerveren eltöltött perceidről:

fejlec.png

Egészségügyi kérdések.

fejlec.png


Milyen gyógyszerbeviteli utakat ismer? Soroljon fel minél többet.
<Intracutan, intravénás ,FEcskendős, tűs, szájon keresztül>
Írja le röviden, vázlatpontokban a laikus újraélesztés menetét.
<elősször felmérjük terepet hogy nincs e veszélyfórás pl ég az autó és akármikor felrobbanhat, A beteg ellenőrzése megnézzük hogy van e légkeringés, 3-mas modszert használunk azaz a fejünket odatesszük az órrához és nézzük a beteg mellkasát,igy érezzük hogy ha jön ki levegő az órrán, látjuk hogy dobog e a szive és a kezünkel érezzük hogy van e vérkeringés.ha nincs akkor 30x mellkompressziót alkalmazunk majd befújunk levegőt az órrán vagy a száján,ha nincs életre utaaló jel ujra és ujra csináljuk.>
Egy autóbaleset szemtanúja, a sérült segítségére siet. A járműben egy középkorú férfi ül, öve nem volt bekötve ennek hatására erősen beverte a fejét, amely homlokánál enyhén vérzik és dagadt, eszméletét elvesztette, mit tenne ebben az esetben?
<Elősször is egyből hívnám a mentőket,Segítséget hívnák körülöttemről majd az embert aki a kocsiban ül szépen lassan kiemelném a kocsiból és lefektetném a földre,megnézném hogy van e pulzusa,látom hogy van akkor hoznák gézt a kocsiból és fertőtlenítőt majd körbetekerném a fejét vele aaddig ameddig aaa mentősök a helyszínre nem érnek hogy ne veszítsen a beteg sok vért.>


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
(ELfogadom)
Kelt: 2023.03.22.
Aláírás: Aláírás helye
 

TajtosG

Újonc
2022. 03. 23.
23
8
V4 karakter
Jacob Jerry
LV karakter
SKott Brodway
20700 Percem van a szerveren, Nem engedte feltölteni imgurra a képet
 

TuTu

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 201
2 042
LV karakter
Lexia Vasilievich
w6Ne5V1.png

fejlec.png

Tisztelt Skott Brodway,

Sajnálattal értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services High Command döntést hozott a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elutasítottuk, nem felelt meg az elvárásoknak.



tutu-alairas.png

 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: Tetsu és step.
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.