[ELUTASÍTVA] Simon Wattson

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

renatox

Újonc
2023. 11. 08.
3
0
LV karakter
Simon Wattson
lvms-logo.png)

Jelentkezési formanyomtatvány új jelentkezők részére.​


In Character​


Személyes adatok és leírás.

Teljes neve: Simon Wattson
Anyja neve: Erika Wattson
Születési hely és idő: Las Venturas 2003.08.12
Személyigazolvány száma: 571300PY
Jogosítvány száma(ha van): [B]722641GN[/B]
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely: Bay Side
Állampolgárság: Amerikai
Magasság: 182cm
Testsúly: 93kg
Nem:
Férfi[] Férfi Nő[]
Etnikum: Angol

Képzettség.

Legmagasabb Iskolai végzettség: Érettségi.
Intézmény neve: Woodland Hills, Kalifornia
Végzettség megszerzésének ideje: 2021.06

Munkaviszony.

Előző munkahelye: Urma Trans
Munkaviszony kezdete és vége: 2021.07-2023.11.02
Munkaköri leírás: élelmiszer iparban való futárszolgálat.
Miért hagyta ott előző munkahelyét? Nem éreztem már az izgalmat benne,folytonos, ugyan azokat az ördögi köröket jártam át napi szinten sokszor,a kollégák is lekezelő,bunkók voltak.


Out Of Character​


Neved: <Pisti>
Életkorod: <18>
Mióta játszol különböző Roleplay szervereken?
<7.éve lesz lassan.>
Voltál-e már valamelyik frakció tagja a szerveren? Ha igen, meddig voltál tag, és miért hagytad ott? Ha még nem voltál frakcióban miért nem?

<Nem voltam meg a See-Game szerverén frakcióban,nem gondoltam volna eddig hogy alkalmas vagyok rá,a tanulás miatt.>
Voltál már egészségügyi frakció tagja?

<A See-Game szerverén még sosem de máshol igen>
Milyen tapasztalatod van egészségügyi RP-vel kapcsolatban?

<Rendőrnek tanulok,illettve lassan 1 éve jogosítványom van,és meg van a kötelező elsősegély vizsgám.>
Miért gondolod hogy érdemes lenne veled dolgozni?
<Értelmes,gyors,vicces vagyok illettve tudom a szavak színonímáit is használni így az RP-t kicsit felsőbb fokra tudom terelni.>
Csatolj UCP képet a kitiltásokról, adminjailekről, és névváltásokról.
Mesélj magadról pár mondatban.
<Pisti vagyok mint ahogy ezt említettem,szeretek egy RP közösségbe tartozni..Évek óta játszom az MTA nevezetű játékkal a SeeMTA V3 szerverén is megtalálható voltam,csak számítógép válltás miatt elfelejtettem a bejelentkezési adataim.. 3 Éve Szentesen tanulok a Zsoldos Ferenc Szak-és Technikumi suliban Rendészet és Közbiztonság szakon..Édesapukám rendőr kutyás egységgel,és szeretek az állatokkal, jelen esetben kutyákkal foglalkozni itthon is illettve kóbor kutyák befogása,etetése,elláttásával is.>
Mutasd be az általad alakított karaktert pár mondatban.

<Simon Murrore,egy elég szegény családi körülmények közt nevelkedett fel ahol a szeme láttára hullot szét az egész családja..Édes Apja Alfons De Carlo a kábítószer hatása alá keveredett így sokszor a pénzért lelki illettve testi sértést követett el élettársán Erikan és kisebb fián Simon on.Van egy testvére Alfons aki már réges rég kikeveredett a családból és Los Santos-ban tengeti minden napjait..Ezért úgy gondolta Simon hogy elkezd tanúlni ne kövesse az édesapja hibáját és a saját családjának meg tudjon teremteni mindent és idős beteg édeanyukájának biztosítson egy körülménynek megfelelő lakhelyet,ezért jutott arra a döntésre hogy le teszi az éretségit és keres valami megbízható munkahelyet hosszútávra amit szivesen csinál..Elkezdett járni edzőterembe a folyamatos sulis évei alatti bántamazásokra mint lelkilek mint testileg,sérelmezték a testsúllya,és archibái miatt.Potya Biztonsági őrként is szolgált már szórakozó helyeken is,és nem fél semmitől sem ennek látján..Kapott annyi fájdalmat már az élettől hogy semmivel sem lehet megfenyegetni,nagy a tűrési képessége,és kerüli a balhékat.>

Egészségügyi kérdések​


Írja le milyen gyógyszerbeviteli utakat ismer.
<Fájdalom csillapító: Napi 3x1 étkezés után!Reggel-Délben-Lefekvés előtt.>

Írja le vázlatpontokban a nyomókötés felhelyezésének menetét alkarra.
<Adott az alkaron egy vágott nyilt seb,mindenek előtt kesztyűt huzok majd a sebet és a kezemet lefertőtlenítem,gézlapot helyezek a sérült felületre,majd 2 oda 2 vissza kötési módszerrel kötöm le a sértett területet.>
Írja le röviden, vázlatpontokban a laikus újraélesztés menetét.

<Stabíl hátfekvést alkalmazok a sérültnél,majd megnézem a pulzust és az életjeleket,ha nem ad semmi féle életjelet elkezdem az újraélesztést.Az újraélesztést 30 mellkas kompresszióval,majd 5-6 mély befújással csinálom orrot befogva szájon át való lélegeztetéssel.>
Egy autóbaleset szemtanúja, a sérült segítségére siet. A járműben egy középkorú férfi ül, öve nem volt bekötve ennek hatására erősen beverte a fejét, amely homlokánál enyhén vérzik és dagadt, eszméletét elvesztette, mit tenne ebben az esetben?
<Elsősorban kisegítem a férfit a gépjárműből majd csuklón nézek pulzust,ha van pulzus akkor a szájon át való lélegeztetésbe kezdek,amíg az adott mentő egység nem érkezik a helyszínre.Ha nincs pulzus elkezdem a laikus újraélesztést.>

JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: éééé.hh.nn. Aláírás: Aláírás helye
 

Doc

Cardioplegia ?
2019. 01. 11.
824
1 114
OMSZ Központi Rohamcsoport
V4 karakter
Nyikolaj Vasilievich
LV karakter
Bert Cantrell
lvms-logo.png

fejlec.png

Tisztelt Jelentkező,

A Las Venturas Medical Services Human Resource and Finanace Department megkapta és feldolgozta a jelentkezési formanyomtatványt.
A jelentkezés kiértékelése a Directorate jóváhagyásával megtörtént. A
jelentkezését elfogadtuk, megfelelt az elvárásoknak.
Kérjük a továbbiakban vegye fel a kapcsolatot időpont egyeztetés céljából az illetékes Mentorral.
Mack Crescenzo Manager, MED Mentor.

Amennyiben valamilyen komplikáció lép fel a felvételi eljárás folyamán, vegye fel a kapcsolatot a Directorate egyik tagjával.
Dr. Lev Vasilievich Medical Director, Chief of MED.
William Vasilievich Chief Executive Director.
 
Utoljára szerkesztve:

TuTu

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 201
2 042
LV karakter
Lexia Vasilievich
Ban miatt elutasítva
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.