[ELUTASÍTVA] Simo Gattuso - Önéletrajz " Egy boriték a vezetőség asztalén "

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Arn

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
294
237
Győr-Moson-Sopron
V4 karakter
-
LV karakter
Jacky Musso
V2 karakter
Joanne Tremblay
w6Ne5V1.png


APPLICATION FORM

1. Személyes adatok (IC):
1/a. Teljes név: - Simo Gattuso -
1/b. Születési hely, idő: - Los Santos, 1990.06.18. -
1/c. Telefonszám: - 38761143237 -
1/d. Állampolgárság(ok): - Amerikai -

2. Előmunkahelye(i):
2/a. Előző munkahelye(no.1): - Posta -
2/b. Betöltött pozíció(no.1): - Küldemények kiszállítója -
2/c. Mettől-meddig dolgozott ott(no.1): [2017/01/14 - 2020/03/22]

2/d. Előző munkahelye(no.2): - - -
2/e. Betöltött pozíció(no.2): - - -
2/f. Mettől-meddig dolgozott ott(no.2): [-/-/- - -/-/-]

3. Általános kérdések:
Jelölje be azokat az állításokat, melyek igazak. (X-eléssel jelölje, több is lehetséges)

3/a. Miért hagyta ott előző munkahelyét?
[ x ] - Előző munkahely elhagyása egy jobban jövedelmező reményében!
[ - ] - Elbocsátás, nem megfelelő munkateljesítmény, munkamorál, nem megfelelő magatartás miatt.
[ - ] - Gyors munkahely váltás, egészen rövid időn belül.

3/b. Milyen végzettséggel rendelkezik?
[ X ] - Rendelkezem egy középiskolai végzettséggel.
[ X ] - Rendelkezem egyetemi diplomával.

3/c. Egyéb kérdések:
[ X ] - Rendelkezem érvényes személy igazolvánnyal.
[ X ] - Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel.
[ - ] - Vonták már be valaha vezetői engedélyemet.

4. Személyes adatok (OOC):
4/a. Neved: - Noldi -
4/b. Életkorod: - Ezt személyesen ha eljutottunk a team speak meghallgatásig. -
4/c. Mesélj magadról pár mondatban: - Sziasztok a nevem Noldi autószerviz céget vezetek, valamint rossz állapotú autókat behozok Magyarországra és megcsinálom aztán értékesítem őket. ( Legálisan természetesen! ) A munka és a számítógépen kívül az airsofttal valamint a gokartal és az íjászattal foglalkozok. Jelenleg mivel tombol ez a járvány így itthon vagyunk egy ideig így kicsit többet tudok online lenni de ha normális hétköznapot nézzük akkor olyan kettő és öt órát tudok jelen lenni a szerveren e melett foglalkozok a farmmal is de szerintem az nem igényel annyira sok időt szóval a legtöbb időt a közösségre/frakcióra tudom fordítani. -
4/d. Mióta játszol az SGS szerverein? - Amikor megnyították a Seerpg szervert még régebben sampon. -
4/e. Jelenlegi játszott perced (jelentkezési lap megírásakor): - https://imgur.com/a/C0LupB1 -
4/f. Adminjailek illetve kitiltásaid száma: - https://imgur.com/a/fsTu1W3 -
4/g. Névváltási kérelmeid: - https://imgur.com/a/aACxAAp -
4/h. Miért szeretnél hozzánk csatlakozni? - Régebben is voltam ebben a frakcióban és szeretnék ismét a közösség tagja lenni. Valamint ezt tanultam a való életben így szeretném erősíteni a közösséget azzal hogy én valamilyen szinten benne vagyok a szakmában. -
4/i. Voltál-e már egészségügyi frakció tagja az SGS szerveren? Hol, mikor, meddig? - Igen. A Seemta V3 LV szerveren még 2017-ben hogy mennyi időt arra nem emlékszem. -
4/j. Milyen karaktert építenél ki az LVMS-ben? (Terjedelmes, részletes választ várunk!) - Igazából egy fiatal embert rpznék aki a gettóban nőlt fel egy és az anyagi háttérnak köszönthetően Középiskolába valamint Egyetemre tudott járni. Mivel sikeressen elvégezte az iskolákat eleite Los Santosban dolgozott a helyi Mentőszolgálatnál és költözés miatt fel kelett mondania. De mikor ide költözött Las Venturasba eleinte a helyi Postánál dolgozott és a karakterrel azt rpzem hogy folyamatosan figyelte a LVMS hivatalos hírdető oldalát ( Gyakorlatilag a fórumot figyeltem mikor lesz tgf. ) És amikor meglátta hogy lesz felvétel így beadja az önéletrajzát. Szóval egy tisztességes Amerikai állampolgárt rpznék aki elvégzi a munkáját és minden telhetőt megtesz azért hogy több életet mentsen meg valamint több beteget tudjon ellátni. -
 
Utoljára szerkesztve:

Dzoli

keep movin' on
2019. 07. 14.
737
1 568
21
Veszprém
V4 karakter
🔱 Javion Prat
w6Ne5V1.png

fejlec.png


Tisztelt Simo Gattuso,

Örömmel értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services vezetőségi tagjai döntést hoztak a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elfogadtuk, megfelelt az elvárásoknak.

Személyes megjegyzés: Keress fel egy leadert TS3-on.

Rashaan Rayner
Las Venturas Medical Services

 
  • Tetszik
Reactions: Azure és SutiLV
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.