[ELUTASÍTVA] Shisui Onfroy Jr. jelentkezési pergamentje.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Shisui Onfroy

Újonc
2021. 05. 16.
5
6
Tolna County
V4 karakter
Nincs
LV karakter
Shisui Onfroy
V2 karakter
Nincs
w6Ne5V1.png
fejlec.png

IC rész.

fejlec.png

Személyes Adatok



Vezetéknév:<Onfroy>
Középső név:<->
Keresztnév:<Shisui>
Születési hely és idő:<Jamaica Hospital-Medical Center, 1989 március 29>
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
<Las Venturas, White Rose Street 82/A>
Állampolgárság(ok):
<Jamaicai (volt állampolgár)>
Nem:

Férfi [X]
Nő [ ]

Végzettség


Legmagasabb iskolai végzettség:
<Egészségügyi Főiskola/ OKJ-s gépjármű mechatronikus.>
Intézmény neve, ahol tanulmányi eredmények megszerezte:
<Pre Klinikai-És Egészségügyi Főiskola Jamaica.>

Foglalkoztatottság



Előző munkahelye:
<Pizzafutár,>
Munkaviszony kezdete és vége:
<2020 08 12-2021 04 23>
Munkaköri leírás:
<Futár>
Miért távozott előző munkahelyéről:
<Bércsökkentés>

fejlec.png

OOC rész.

fejlec.png
Neved:<Válasz>
Életkorod:<17>
Mióta Játszol a See Game System szerverein?
<2 éve biztosan, Recovery előtt jóval abbahagytam, és újrakezdtem, csak új karakterrel.>

Mesélj magadról:
<Bálint vagyok, 17 éves, jelenleg melózok fater vállalkozásában. Tolna megyében élek egy kissebb faluban.>
Mesélj a karakteredről:
< Shisui 33 éves ex-jamaicai állampolgár, Élete nagyrészét ott élte. Las Venturásba való költözlésének fő oka az, hogy édesapja csődbe vitte a generációkon át működő vállalkozásukat, hatalmas adósságba verve ezáltal a családját. Shisui ki kaparta magát az adósságból, majd ezután Las Venturas egy "új életet" adott számára.>
Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott és miért hagytad ott? Ha nem voltál még frakcióban miért nem?
<Nem voltam még. Azért mert egyszer írtam lapot, akkor is a terv bekrepált, mert olyankor még kevés percem volt.>
Milyen tapasztalataid vannak egészségügyi RP-vel kapcsolatban? Voltál már egészségügyi frakció tagja?
<Tapasztalatom nincsen, de némi kreatívitással, és józan ésszel egész pofás RP-t ki lehet hozni tegyük fel csak egy sima autóbalesetből is IC>
Mi motivált hogy hozzánk jelentkezz?
<Az RP lehetőség, hisz mostanság ebben hiányt szenved a szerver, és civilként már bele untam a sima, sivár kis piti RP-be.>
Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről és a szerveren eltöltött perceidről:

<https://kepkuldes.com/image/9NKkb2 ( Percet pontosan nem tudom, Level 12.>
fejlec.png

Egészségügyi kérdések.

fejlec.png


Soroljon fel párat az ön által ismert fájdalomcsillapítók közül.
<Algoflex, Kataflan.>
Ön szerint milyen sérülés számít életet veszélyeztető súlyos sérülésnek?
<Egy eleve sérült/elhalóban lévő szerv sérülése, létfontosságú szervek sérülése ( Máj, gyomor, tüdő stb) Vagy akárcsak egy szimpla eszméletvesztés is életveszéllyel járhat.>
Egy motoros segítségére siet aki a kanyarban kicsúszott. A sérült a bal könyökét fájlalja, nagyon nehezen mozgatja. Mit fog tenni ebben az esetben?
<Félrehúzódok, úgy hogy az balesetet ne követeljen, oda érek felmérem a terepet, és biztosítom. Eltávolítom/levágom a ruhát az ember vállától lefelé, mert ha a könyökét mozgatja, úgy biztos hogy szorító ruha darabnak minősül a felsője, Ezelőtt természetesen mentőt hívok, nyugtatom a sérültet, és várom a segítséget.>


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: éééé.hh.nn.
Aláírás: SHISUI ONFROY
 
Utoljára szerkesztve:

Wexen

end of watch
SzerverAdmin
LV
2019. 03. 24.
1 187
1 459
V4 karakter
Gregory D Watson
LV karakter
Garrett Cantrell
V2 karakter
Gregory R Rodriguez
Szia.

Elhiszem, hogy izgulsz, de ezért nem kell pm-ben zaklatni :D
Egyébként nem lett rossz lap, annyit nem értek, hogy:

Életkorod:<16>

Bálint vagyok, 17 éves.

Szóval sok sikert ;)
 

COPY

Egy levédett ember
2019. 01. 24.
356
262
Kaposvár
LV karakter
Martinez Conway
w6Ne5V1.png

fejlec.png


Tisztelt Shisui Onfroy,

Sajnálattal értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services vezetőségi tagjai döntést hoztak a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elutasítottuk, nem felelt meg az elvárásoknak.
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.