[ELUTASÍTVA] Shak Noel SeeRing jelentkezés.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

ShakNoel

Újonc
2019. 09. 26.
1
0
24
www.facebook.com
V4 karakter
Shak Noel
LV karakter
Shak Noel
See-Ring-Service.webp

Jelentkezési formanyomtatvány


IC RÉSZ
Jelentkező neve: Shak Noel
Születési hely, idő: 1999/12/27 Las Venturas
Telefonszám: +38-76-512-4634
Előző munkahelye(i):

Munkahely megnevezése(Vesszővel elválasztva): Fusi autószerelő illetve fényező munkáim voltak.

Távozás oka: Felosztottuk a garázst ezért abba hagytuk az egészet. Válasz
Miért érdeklődik a munkahely iránt?
Autószerelő szakmám van és szeretek dolgozni benne, illetve szeretnék egy családias környezetbe résztvenni ahol nem csak a kemény munka megy hanem a szakmai dolgok és tapasztalatok szerzése is.
Miért önt válasszuk? Miben különbözik a többiektől?
Türelmes ember vagyok, nagyon kitartó illetve szorgalmas és pontos vagyok a munkámmal kapcsolatban csak a legjobbat adom ki.
Önéletrajz (6-8 mondat):
Shak Noel vagyok 25 éves Las Venturasban születtem meg.

Szüleim hamar eltávoztak tőlem.

Első iskolám autószerelő iskola volt amiben mestervizsgát is szereztem ezáltal barátoknak és családtagoknak csináltam meg a járművüket.

Jelenleg munkanélküli vagyok.

Rendelkeztem farmmal illetve egy fényező műhellyel is amit szerettem is csinálni csak már kinőttem belőle sok volt a megrendelés és a műhely kicsinek ígérkezett.

Hobbim közé tartozik a horgászat, és a biciklizés.

Amikor kicsi voltam apámat mindig néztem hogy hogy szereli a motorját.

Volt egy Suzuki GSXR-e amit nagyon szeretett miután eltávozott közülünk én örököltem és a mai napig a garázsban tárolom.

Tisztában van vele, hogy jelentkezésével elfogadja cégünk szabályait, működési pontjait? Igen!




OOC RÉSZ
Neved, életkorod, Account Id-d: Barni , 25 éves, 33770
Játszott perceid: 1308 perc (új számítógép és új regisztrálás oka végett)
Mikor és hány órát tudnál naponta a frakcióra szánni? (Hétköznap/Hétvégén):

Hétköznap (15:00-21:00 között): Munkából adódóan amikor itthon vagyok akkor egész nap szinte!

Hétköznap (12:00-15:00 között): Munkából adódóan amikor itthon vagyok akkor egész nap szinte!

Hétvégén (10:00-14:00 között): Munkából adódóan amikor itthon vagyok akkor egész nap szinte!

Hétvégén (14:00-22:00 között): Munkából adódóan amikor itthon vagyok akkor egész nap szinte!
Adminjailek (Kép az UCP-ről): Link
Kitiltások (Kép az UCP-ről): Link
Korábbi neveid (Kép az UCP-ről): Link
Voltál-e már a szerveren frakcióban? Ha igen, mi volt a távozásod oka?

Frakció megnevezése(Vesszővel elválasztva): Nem voltam más frakcióban.

Távozás oka:
Rendelkezel Discord, valamint TeamSpeak 3 alkalmazásokkal, működőképes mikrofonnal?
Discord alkalmazás: Igen!

TeamSpeak 3 alkalmazás: Igen!

Működőképes mikrofon: Igen!
Mesélj magadról (5-6 mondat):
Egy multi cégnél dolgozok mint üzletvezető tehát van időm sok mindenre így amikor szabad vagyok álltalában a szerveren tartózkodok, most költözés és egyéb családi okok miatt nem tudtam fent lenni nagyon...​

Hobbim motorozás és autó építése haverokkal ugyan is mindig készülünk az AMT-re mint kiállító. ( Golf 7R Stage 2 ) illetve az ő saját járműveikkel jönnek még.

Türelmes embernek tartom magam ha kell szigorúnak is viszont amit kell azt betartok még ha nehéz is meg tudom oldani.

Igazolod, hogy az OOC részben tett válaszok a valóságnak megfelelnek? Igen!
 

Parker

Írnok deák
FőAdmin
LV
2019. 01. 18.
586
1 087
22
V4 karakter
Jimmy Hyland
LV karakter
Cash Artmenson
See-Ring-Service.webp

Tisztelt Jelentkező!

Vezetőségünk átnézte az ön jelentkezését, mely alapján az ön jelentkezésének új státusza: ELUTASÍTVA


Személyes megjegyzés: A minta itt-ott el van csúszva, több helyen nem megfelelően van kitöltve. UCP-dről a három kép közül egyet sem sikerült beírni. Játszott perced is nagyon kevés.


SeeRing Service

Cash Artmenson
Cégvezető
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.