[ELUTASÍTVA]Sergio Yago

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

kryst0f

Pötyögtető
2019. 01. 10.
520
529
20
Toponár
V4 karakter
Oscar Hood
LV karakter
Quinn Holland
V2 karakter
Teodoro Peres Hamada
w6Ne5V1.png
fejlec.png


IC rész.
Ebben a részben a karakteredhez szegezünk kérdéseket.
fejlec.png

I. Személyes Adatok
Jelentkező teljes neve:
<Sergio Yago>
Születési hely és idő:
<1986. Las Venturas Medical Services>
Anyja leánykori neve:
<Alicia Bonita>
Tartózkodási hely:
<Las Venturas>
Állampolgárság(ok):
<Spanyol,Amerikai>
Neme:
<Férfi>
Elérhetőség:

<Telefonszám: 38761141619>

II. Munkaviszony
Előző munkahelye:
<Futár>

Betöltött pozíció:
<Sofőr>
Munkaviszony kezdete és vége:
<2019.07.10.-2020.11.01.>

Miért távozott előző munkahelyéről?
<Mivel alapból egészségügyi iskolába jártam, és az is a végzettségem. Ez csak ilyen kezdő munka volt.>

III. Tanulmányok
Legmagasabb iskolai végzettsége:
<Orvosi Egyetem>
Intézmény neve, ahol tanulmányait megszerezte:
<Las Venturas Orvos Tudományi Kar>


IV. Általános kérdések(X-el jelölje az igaz állításokat):
Rendelkezem érvényes személyi igazolvánnyal. [X]

Rendelkezem érvényes vezetői engedéllyel.[X]
Vonták már be vezetői engedélyemet.[-]
Megállapítottak nálam bármilyen fizikai vagy pszichológiai problémát. [-]

fejlec.png


OOC rész.
Ebben a részben hozzád játékoshoz teszünk fel kérdéseket.
fejlec.png

Neved:
<Kristóf>
Életkorod:
<16>
Mióta játszol az SGS szerverein?
<3 éve>
Mesélj magadról néhány mondatban:
<Kristófnak hívnak, 16 éves vagyok. Somogy megyében élek. Mezőgazdasági szakközép iskolába járok, itt Gazda (traktoros) szakot tanulom. Érettségi után viszont rendőrképzésre megyek majd a legjobb barátommal. Hobbym: Jó időben biciklizés, heti szinten szinte mindennap edzegetek (vannak itthon saját súlyzóim, meg kondigép is lett beszerezve, így hogy most bezártak a termek vírus miatt. :D ja meg szeretek számítógépen tevékenykedni.>
Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?
<Egyszerűen érdekel ez a dolog. Ki menni emberekhez, hogy ellássam a sérüléseiket, meg stb. >
Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott, és miért léptél ki?
<Itt még nem voltam frakcióba, viszont utoljára 2019-ben SeeMTA V2-n voltam: Rendőrség, OMSZ,TEK, Tűzoltóság(Katasztrófa védelem) stb stb.. Mindegyikbe legalább 2 hónapig voltam. Általában én léptem ki.>
Miért érzed magad megfelelőnek?
<SeeMTA V2-n is majdnem alleaderig jutottam rangfokozatban OMSZ-be, és letudom RP-zni jól az emberek ellátását. :D>
Játszott perceid száma(Képpel bizonyítva):

<https://i.imgur.com/lbVOYr3.png>
Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről:
<Ban: https://i.imgur.com/vfz2jrb.png
AJ: https://i.imgur.com/ASw3PfX.png
Névváltások: https://i.imgur.com/znhDUHD.png>
fejlec.png


Egészségügyi kérdések.
Ebben a részben a egészségüggyel kapcsolatban teszünk fel neked kérdéseket.
fejlec.png

Sorolja fel a vérzés típusait:
<Külső vagy belső.
A sérülés helye szerinti
Intenzitás szerint
Értípus szerint>

Mi a különbség egy orvos és egy mentős feladata között?
<Orvos betegségeket lát el meg vizsgál ki orvosi rendelőben. A mentős meg nap 24 órájában felszerelkezve várja a hívásokat, és megy ki a helyszínre életeket menteni, sérüléseket ellátni.>
A karját leönti forró vízzel, rajta a bőr kivörösödik és felhólyagosodik. Mit fog tenni ebben az esetben?
<Azonnal hideg vízzel enyhíteni kell, és valahogy ruhával betekert jég akkut vagy jég darabot rögzíteni a sérült részre.>


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2020.11.27.
Aláírás: Sergio Yago
 
Utoljára szerkesztve:

JaydenLV

⚡🎸⚡
2020. 05. 12.
1 088
1 925
Szeged
gtasaguesser.com
V4 karakter
Evelyn Lowrey
LV karakter
Jayden Lowrey
A kevés perced mellé van egy kitiltásod is és egy friss jailed. A Lapod egyelőre Nem Támogatom.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: kryst0f

kryst0f

Pötyögtető
2019. 01. 10.
520
529
20
Toponár
V4 karakter
Oscar Hood
LV karakter
Quinn Holland
V2 karakter
Teodoro Peres Hamada
Igen sajnos van egy kitiltásom is régebbről..(Nagyon elment akkor az eszem, fiatalabb is voltam, de most már azóta eltelt idő). A Jail viszont most volt igen (PG+IC jail) na az meg úgy történt, hogy rendőrök üldözőbe vettek, és amikor kanyarodtam kocsimmal, akkor nem láttam be a másik sávot, és belém csapódott egy másik autó, és ugye ilyenkor körbe vettek a rendőrök, aztán rám tartották a fegyvert, és miközben kiszálltam bevallom egy kicsit ideges voltam meg izgultam és esküszöm véletlen lenyomtam valamiért izgulás miatt az 1-es gombot, ami előhozta a pisztolyt(NEM volt szándékom lőni), ÉS nem is tartottam rájuk, és ez miatt volt szerintük a PG, de szerintem ez nem számított annak, mivel nagyon izgultam mi lesz aztán ja, véletlen megnyomtam azt a fránya 1-es gombot. De azért persze elfogadom a véleményed. :D
 

kryst0f

Pötyögtető
2019. 01. 10.
520
529
20
Toponár
V4 karakter
Oscar Hood
LV karakter
Quinn Holland
V2 karakter
Teodoro Peres Hamada
Gyorsan mentem az úton, és ezért jöttek utánam. (Ilyenkor ugye azért nem akartam megállni, mert nem szívesen vesztettem volna el a pisztolyt). De esküszöm, hogy tényleg véletlen nyomtam meg az 1-es gombot, és nem volt szándékomban lőni, még csak rájuk se tartottam a fegyvert, csak ki akartam szállni az autóból.
 

JaydenLV

⚡🎸⚡
2020. 05. 12.
1 088
1 925
Szeged
gtasaguesser.com
V4 karakter
Evelyn Lowrey
LV karakter
Jayden Lowrey
Rendben, mivel volt egy névváltásod azóta, így ettől el lehet tekinteni. De az a PG jail attól még ottmarad. Tartózkodom.
 
  • Tetszik
Reactions: kryst0f

TuTu

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 201
2 042
LV karakter
Lexia Vasilievich
w6Ne5V1.png

fejlec.png


Tisztelt Sergio Yago ,

Sajnálattal értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services vezetőségi tagjai döntést hoztak a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elutasítottuk, nem felelt meg az elvárásoknak.

Személyes megjegyzés: Súlyos UCP, Friss jail.

Wanda Vasilievich
Las Venturas Medical Services

 
  • Szomorú
Reactions: kryst0f
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.