[Elutasítva] Sean Joe jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Boxoslegend

Pötyögtető
2019. 12. 29.
538
288
LV karakter
Lorenzo Alterio
V2 karakter
Vazquez Joe
Red-Line-Auto-szoba-kislog.png



Teljes neve:

Sean Joe.

Születési helye, ideje:

1995.05.01 Carson City.

Édesanyja leánykori neve:

Sean Jessica.

Jelenlegi lakcíme:

Las Venturas Ipari Park garázsok 1 ajtó.

Hány éve él a városban?

Jelenleg körülbelül 3 éve.

Miért szeretne nálunk dolgozni?

Több indoka van. Szeretnék abban a munkában dolgozni amit kitanultam és szeretek dolgozni. Régi tervem volt ,hogy egy forgalmas autószerelő szerelője legyek. Mivel a családomban nem 1 családtag volt autó szerelő volt így én is szeretném tovább vinni a szakmát a családban. Az autószerelés minidig is lefoglalta a figyelmemet ,és mindig élveztem szerelni az autókat. Tervem lenne az is hogy egy új csapat tagja legyek és új munkatársakra találjak. Egy nagyon nagy mérföldkövet érnék el ha a Jesse Car Auto Service-nél szerelhetnék. Szóval mivel megvan a tanulás, megvan minden hozzá ami kell, ezért szeretnék a Red Line Serviece-nél dolgozni.

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?

Minden szempontot nézve alkalmasnak érzem magam. Tudnám nyújtani a kellőnél több aktivitást is. Tudok csapatban dolgozni. Barátságok típus vagyok ami azt jelenti ,hogy új csapatba gyorsan és könnyen be tudok illeszkedni. Precíz és szép munkát adok ki a kezemből. Könnyen tudnám végezni a munkámat. Akármikor tudok dolgozni. Ezek mellett mindig vannak terveim a jövőre és nekem ez egy elég komoly munka lenne, amit itt jelen esetben úgy értek , hogy hosszútávra dolgozok. Nem 2 hétre. Szerintem mindenben helyt tudnék állni, ezért is érzem alkalmasnak magamat a munkára.

Dolgozott-e már valaha szerelőként?

Nem.

Tervei a cégen belül, amennyiben sikeres felvételre kerül a sor?

Egy kimagasló rang elérése, és , hogy élvezzem ezt az egészet.

Tervek szerint előreláthatólag meddig dolgozna a cégnél?

Sok ideig több hónap. 1 évet is szívesen töltenék ha minden úgy alakulna.

Előző munkahelye(i):

Egyéni vállalkozó. Autófényező. Állattenyésztő.

Előző munkahelye(i) távozási oka(i) amennyiben volt:

---

Érvényes vezetői engedély kép formájában:

https://imgur.com/a/ZtlNvt1










A jelentkező nyilatkozata:

Jelen aláírásommal kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek és valósak, továbbá elismerem, hogy elolvastam,megértettem a felvételi tájékoztatót és el is fogadom azokat!



Jelentkező Aláírása:


- Sean Joe 2023.10.22.






Redline Auto Service 2023
Est.2017.





Red-Line-Auto-szoba-kislog.png





Játszott perceid:



47.100.



Eddigi frakcióid:



Parkolás Felügyelet.



Eddigi frakcióid távozásainak okai.



Sajnos Kirúgásban részesültem.



Jelenlegi frakciód:



Nincs.



Mióta RP-zel?



2017 óta.



Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?



Szeretném kipróbálni, ezt az új mechanikát és hosszú távra tervezni nálatok. Lenne miért feljönnöm, persze így is van oka, de így sokkal másabb lenne, egy frakció miatt.



Miért pont téged válasszunk?



Szerintem teljesen meg tudnám állni a helyemet. Nem mellesleg könnyen beilleszkedek egy új csapatba, bárhol és bármikor. Rengeteg LV-s tapasztalatom van. Bár nemcsak LV-s hanem egész See-s, és Unblock RP-s tapasztalatom is van. 2017 óta játszok SGS -en, kissebb nagyobb kihagyással. De eddig nem sikerült még 1-er sem LV V4-en szerepelnem szerelő FK-ba, ami remélem most megváltozik. Szerintem minden lehetőségem meg lenne rá. Hosszabb időre jönnék ezzel is megismerve pár új embert. Ezek mellett mindig lehetne rám számítani. Ha magamat kellene értékelni, akkor bevállalom a jót valamint rosszat is magamról. Nyílván hozzam kicsit több türelem kell, hogy megértsek valamit. De emelett nagyon kedves, megértő és tisztelettudó tudok lenni. Szerintem minden féle képpen megállnám a helyemet.



Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, postimages.org VAGY imgur.com!)






Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, postimages.org VAGY imgur.com!)






Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, postimages.org VAGY imgur.com!)






Voltál-e már szerelő?



Nem.



Mennyi idős vagy?



16 éves.



Mióta játszol a Las Venturas szerverén?



2021.03-óta.



Használsz-e TS3-at?



Igen.



Használsz Facebook fiókot?



Igen.



Használsz Discordot?



Igen.



Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?



2-3 óra.



Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?



Délután.



Pár mondat magadról ( 5-6 egybefüggő mondat. ):



Mártonnak hívnak, 16 éves vagyok, Debrecen Mellett élek. Az elmúlt 6 évben míg végigkísért a See, egy regényt tudnék írni az életemről eddig. Sok helyen jártam, hála istennek, milliónyi emlékem van barátokkal, és emberekkel. 16 éves léttemre, sokan a komoly fiatalok közé "sorolnak". Magam is bevallom manapság nagyon kéves korombeli emberrel találom meg a közös dolgokat. Szerencsére pár igaz nem sok de akad belőlük. Mivel sportolok tudom mi az alázat, és becsületes munka. Eddig az életemben elég sok helyen járhattam, sport, család, és angol nyelvtudásom miatt. Horvátország, Olaszország, Ausztria, Törökország, Szlovénia. Ezeket az országokat 2021-től kezdtem járni, egészen jelenlegi nyarunkig, de remélem , hogy "messze még a vég". Az életcélom, hogy a sportal elérjek egy magas szintre, és a válogatott játékosa lehessek egy nap. A munkára tekintettel pedig az, hogy egy sikeres körülbelül 10-15 fős vállalkozást építsek fel, aminek a munkaköre az építészet lenne, gondolok itt legfőképpen épületgépszetre, magasépítőmérnökire, és villanszerelésre. Ezeket a dolgokat az évek során lassan szépen szintről szintre szeretném felíépíteni, akárcsak a sportot is. Remélem sikerült megtudni valamit rólam ezekből a sorokból! További szép Napot kívánok!






Redline Auto Service 2023
Est.2017.

 

Joka

Globális Moderátor
Globális Moderátor
LV
2019. 01. 11.
479
337
31
LV karakter
Joseph Ortega

4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png



Sajnálattal értesítünk, hogy a lapod nem nyerte el a vezetőség tetszését!
Személyes megjegyzés: Fekete listán vagy Redline-ban, nem szép dolog hazudni.​
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.