[ELUTASÍTVA] Sean Joe [HELYETTE]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Benett.

Barangoló
Támogató
2019. 02. 24.
96
156
lvms-logo.png)

Jelentkezési formanyomtatvány új jelentkezők részére.​



In Character​



Személyes adatok és leírás.

Teljes neve: Sean Joe
Anyja neve: Sean Jessica
Születési hely és idő: 1996.05.01, Carson City Nevada
Személyigazolvány száma: 134855VI
Jogosítvány száma(ha van): 506753DD
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
Las Venturas Indrustrial Park
Állampolgárság:
Amerikai

Magasság:
206 cm
Testsúly:
115KG
Nem:

Férfi[X] Nő[]
Etnikum:
Észak-Amerikai


Képzettség.

Legmagasabb Iskolai végzettség:
Technikusi Szakmák: Személygépjármű fényező-Lakatoló, Állattenyésztő gazda, Ápolói technikum
Intézmény neve:
Carson City Secondary School, Atlanta Secondary School
Végzettség megszerzésének ideje:
2015,2018,2022


Munkaviszony.

Előző munkahelye:
Egyéni vállalkozó
Munkaviszony kezdete és vége:
2015.05.02-2024.02.28.
Munkaköri leírás:
Autófényezés
Miért hagyta ott előző munkahelyét?
Munkaváltás, Felmondás



Out Of Character​



Neved: <Márton>
Életkorod: <16>
Mióta játszol különböző Roleplay szervereken?

<2017 óta>
Voltál-e már valamelyik frakció tagja a szerveren? Ha igen, meddig voltál tag, és miért hagytad ott? Ha még nem voltál frakcióban miért nem?

<Parkolás Felügyelet, 1 hét leaderrel való vita. NVRLFT, 1 hónap, frakció inaktivitása miatt.>
Voltál már egészségügyi frakció tagja?

<Nem>
Milyen tapasztalatod van egészségügyi RP-vel kapcsolatban?

<Még anno Megfordultam közel 2-3 hónapig See v2-n Egészségügyben.>
Miért gondolod, hogy érdemes lenne veled dolgozni?
<Gyorsan tanulok, hamar beilleszkedek bárhova, és szeretek új barátokat szerezni, ezért is gondolnám, hogy nem lenne velem gond>
Csatolj UCP képet a kitiltásokról, adminjailekről, és névváltásokról.
Mesélj magadról pár mondatban.
<Mártonnak hívnak, 16 éves vagyok. Az elmúlt 6 évben míg végigkísért a See, egy regényt tudnék írni az életemről eddig. Sok helyen jártam, hála istennek, milliónyi emlékem van barátokkal, és emberekkel. 16 éves létemre, sokan a komoly fiatalok közé "sorolnak". Magam is bevallom manapság nagyon kevés korombeli emberrel találom meg a közös dolgokat. Szerencsére pár igaz nem sok de akad belőlük. Mivel sportolok tudom mi az alázat, és becsületes munka. Eddig az életemben elég sok helyen járhattam, sport, család, és angol nyelvtudásom miatt. Horvátország, Olaszország, Ausztria, Törökország, Szlovénia. Ezeket az országokat 2021-től kezdtem járni, egészen jelenlegi nyarunkig, de remélem , hogy "messze még a vég". Az életcélom, hogy a sporttal elérjek egy magas szintre, és a válogatott játékosa lehessek egy nap. A munkára tekintettel pedig az, hogy egy sikeres körülbelül 10-15 fős vállalkozást építsek fel, aminek a munkaköre az építészet lenne, gondolok itt legfőképpen épületgépészetre, magasépítőmérnökire, és villanyszerelésre. Ezeket a dolgokat az évek során lassan szépen szintről szintre szeretném felépíteni, akárcsak a sportot is. Remélem sikerült megtudni valamit rólam ezekből a sorokból! További szép Napot kívánok!>
Mutasd be az általad alakított karaktert pár mondatban.

<Sean Joe-nak hívják, Tinédzser korától kezdve dolgozott családi vállalkozásuk segítőjeként, Ebből kifolyólag egy talpra esett dolgozni akaró megbízható fiatalember nevelkedett belőle, aki még az élete során rengeteg tapasztalatot kíván szerezni jövőbeni munkahelye/munkahelyei során! Mellesleg orvosi tanulmányát is szeretné kihasználni.>


Egészségügyi kérdések​



Írja le milyen szemmel nem látható sérülésekre gyanakszik egy nagy erejű autóütközésnél.
<Gyomorvérzés, agyvérzés, gerincsérülés, zúzódás, törések.>
Írja le vázlatpontokban a nyomókötés felhelyezésének menetét alkarra.
<A sérültet nyugalmi állapotba helyezzük megnyugtatjuk a sérült részt a szíve fölé helyezzük ezzel is a vérzést lassítjuk a sebet sterilizáljuk a sebre gézlapot helyezünk fel. A gézlapot három körkörös menettel rögzítjük. A sebre steril pólyatekercset helyezünk ezután a pólyamenetekkel rögzítjük.>
Írja le röviden, vázlatpontokban a laikus újraélesztés menetét.

<A bajba jutott megszólítása: hangosan kérdezzük meg a beteget: „Jó napot! Mi történt? Jól van?
Kiálts segítségért! Segítséget kell kérni a környezettől, vagy saját magunk hívjuk a mentőket a 911-es telefonszámon. Felszabadítjuk a légutakat, eltávolítjuk a látható idegen testeket,pld hányadék.
a beteg feje fölé hajolunk és 10 másodpercig a mellkasát figyeljük a mozgását, eközben hallgatjuk a légzés hangját.
Ha nem lélegzik a beteg azonnali mellkas kompresszióval és befújással folytatjuk,amelyet 30:2 arányban kell csinálni (30 mellkaskompresszió.2 befújás .
és ezt mind addig tesszük amíg meg nem érkezik a segítség.>
Egy motorbaleset szemtanúja, a sérült segítségére siet. A motor mellett egy középkorú férfi fekszik a hátán, védőfelszerelésben, eszméleténél van, erősen beverte a lábát, amely enyhén vérzik, mit tenne ebben az esetben?
<Oda sietnék, kinyitnám az ajtót, ellenőrizném a sérüléseit. Közben tárcsáznám a mentőket és lassan óvatosan kisegíteném a sérültet kocsijából. Majd stabilizálnám mivel lehet nem csak koponya alapú sérülése lehet, hanem gerinc sérülése is. Lefertőtleníteném a sebét, majd bekötném, hogy amíg a mentők nem érnek ki nehogy véletlenül elvérezzen. Közben próbálom szólítgatni, hátha látok valami reakciót. Mikor pedig kiértek a mentők tájékoztatom őket a sérült állapotáról és arról hogy miket próbáltam ellátni>


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM, HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2024.03.03.
Aláírás: Sean Joe.
 

Angel

Írnok deák
2019. 05. 08.
549
649
27
Zalaegerszeg
V4 karakter
Angel Harris
LV karakter
Justin Harris
lvms-logo.png

fejlec.png

Tisztelt jelentkező,

A Las Venturas Medical Services Human Resource and Finanace Department megkapta és feldolgozta a jelentkezési formanyomtatványt.
A jelentkezés kiértékelése a Directorate jóváhagyásával megtörtént. A
jelentkezését elutasítottuk, nem felelt meg a kritériumoknak.
 
  • Tetszik
Reactions: Snoopi és Doc
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.