[ELUTASÍTVA] Santa Escobar jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Borosz

Újonc
2023. 09. 17.
12
2
15
Szentkatolna
V4 karakter
Alisa Filho
lvms-logo.png)

Jelentkezési formanyomtatvány új jelentkezők részére.​



In Character​



Személyes adatok és leírás.

Teljes neve: Santa Escobar
Anyja neve: Santa de Catalina.
Születési hely és idő: Los Santos,2000,Április 7
Személyigazolvány száma: 978905ZC
Jogosítvány száma(ha van): 248677KM
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely: Las Venturas, Jelenleg nincs lakások.

Állampolgárság:

Amerika.
Magasság:
190 cm.
Testsúly:
75kg.
Nem:

Férfi.
Etnikum:
Amerikai.


Képzettség.

Legmagasabb Iskolai végzettség:
Orvostudomány.
Intézmény neve:
Las venturas Medical School.
Végzettség megszerzésének ideje:
2020,Február 14.


Munkaviszony.

Előző munkahelye:
Áruszálító Depó.
Munkaviszony kezdete és vége:
Kezdete: 2023 December 12. Vége 2024 Május 3.
Munkaköri leírás:

Áruszálítás.
Miért hagyta ott előző munkahelyét?
Kevesett fizetett és nem úgy éreztem hogy nekem való a munka az egydűl lét miatt és a nagyon sok emelgetés miatt.



Out Of Character​



Neved: Boros Zalán
Életkorod: 15 éves.
Mióta játszol különböző Roleplay szervereken?

2-3 éve, Ha nem több.
Voltál-e már valamelyik frakció tagja a szerveren? Ha igen, meddig voltál tag, és miért hagytad ott? Ha még nem voltál frakcióban miért nem?

Nem vóltam még.
Voltál már egészségügyi frakció tagja?

Más szerveren igen.
Milyen tapasztalatod van egészségügyi RP-vel kapcsolatban?

Hát olyan Kezdő szinten mert egy fúl más rp szerveren vóltam de olyan sokat ott nem tanúltam. De azért az előrp és az élesztés közbeni rp t elég jól tudom.
Miért gondolod, hogy érdemes lenne veled dolgozni?
Barátságos,türelmes és kreatív vagyok. Elég jól tudok rp zni. Könnyen tudok barátkozni emberekkel, és nem szoktam senkivel se veszekedni.
Csatolj UCP képet a kitiltásokról, adminjailekről, és névváltásokról.


Mesélj magadról pár mondatban.
Zalán vagyok, Erdélyben élek. 15 éves, Barátságos, türelmes és kedves Személy vagyok. Van egy testvérem és szentkatolnán élek. Mezőgazdasággal foglalkozok, sportként pedig Motrozni és kocsit vezetni szoktam.(Bárha nektek ha spórtnak számít) Egy nagy motor ütközés miatt fél fülemmel süket lettem és eltört a kezem is. Elég régóta rp zek szerver vándór vagyok. Sokat pp ztem is más szervereken de a legtöbbet ott is hagytam mert ez tetszik nekem a legjobban.
Mutasd be az általad alakított karaktert pár mondatban.

Santa Escobar fiatal kedves és alacsony bár erős személy. Nagyon szeret kocsikkal foglalkozni leginkább motrokkal. Nagyotlátó és bátór is. Sok erőt fektet az adott munkába és kérésekre.


Egészségügyi kérdések​



Írja le milyen szemmel nem látható sérülésekre gyanakszik egy nagy erejű autóütközésnél.
Belső vérzés,szervsérülések,agyrázkódás vagy nyaksérülés.
Írja le vázlatpontokban a nyomókötés felhelyezésének menetét alkarra.
1. Odafigyelően körülnézek hogy nem e veszélyezteti valaki/valami a sérültet.2. Majd lassan megközelítem és felmérem a sérüléseit. Ezután észlelem hogy tőrtént valami az alkarjával.3. Stabilizálom a sebet majd az eü dobozból előveszek egy kötszert.4. Majd az alkar fölött körbefonom a kötszert majd az alkarra fektetem a másik végét, ráhúzom az alkarra a kötszert, szorosan, de nem túlságosan. 5. Ellenörzöm hogy kényelmes e a kötszer szorossága és ellenőrzöm az alkal keringését.
Írja le röviden, vázlatpontokban a laikus újraélesztés menetét.

1. Ellenőrzöm a helyszínt, majd kérdezősködni kezdek az áldozattól. 2.Áldozatot azononosítom, majd a fejét hátradőltöm és a fülemet az orrához az arcom a szájához, és a szememmel a melkasát figyelem így meg tudom figyelni a légzését.(nem lélegzik.) 3. Hívom a mentőszolgálatot vagy segítségért kiáltok és megkérek valakit hogy keressen egy defriblirátort. 4. Elkezdem az újraélesztést kimérem gyorsan az úrnak a melkasa közepét és elkezdem 5 cm mélységre benyomni az összekulcsolt kezemet. 120 nyomás/perc. 4. miután megcsináltam a 30 melkaskompressziót befogom az orrát és befújok a száján keresztűl, De ha valaki undorodik tölle ne alkalmazza a szájon befújást csak a melkaskompressziót csinálja. 6. Ezt addig ismételem míg meg nem jön a segítség vagy míg nem reagál a sérűlt.
Egy motorbaleset szemtanúja, a sérült segítségére siet. A motor mellett egy középkorú férfi fekszik a hátán, védőfelszerelésben, eszméleténél van, erősen beverte a lábát, amely enyhén vérzik, mit tenne ebben az esetben?
Felmérem a terepet majd megszabadítom az urat a nehéz ruhadaraboktól és eltolom messzire a motrot, közbe megkérek valakit hogy tárcsázza a 112 számot. Ezután kérdezősködök az úrtól hogy mi történt és milye fáj még? Ezután megnyuktatok mindenkit és elkezdem felmérni az úr sérulését. Vérzik a lába megkérdezem hogy hol érzi pontosan a lábába a fájdalmat. Közben körbetapogatom hogy nem e eltört valamilye és nem hagyom ott az urat míg ki nem jön a segítség.


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM, HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2024.05.07.
Aláírás: Santa Escobar.
 

Angel

Írnok deák
2019. 05. 08.
549
649
27
Zalaegerszeg
V4 karakter
Angel Harris
LV karakter
Justin Harris
lvms-logo.png

fejlec.png

Tisztelt jelentkező,

A Las Venturas Medical Services Human Resource and Finanace Department megkapta és feldolgozta a jelentkezési formanyomtatványt.
A jelentkezés kiértékelése a Directorate jóváhagyásával megtörtént. A
jelentkezését elutasítottuk, nem felelt meg a kritériumoknak.

Egyéb megjegyzés: Elején elrontott jelenkezési minta, illetve helyesírási hibák fedezhetőek fel itt-ott a válaszaidban.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.