[ELUTASÍTVA]Sam Rothstein

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2019. 02. 26.
10
5
V4 karakter
PokornyZeno
LV karakter
Sam Rothstein
w6Ne5V1.png
fejlec.png

IC rész.

fejlec.png

Személyes Adatok



Vezetéknév:< Rothstein >
Középső név:< - >
Keresztnév:< Sam >
Születési hely és idő:< 1987. 12. 16. Las Venturas >
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
< Prickle Pine 1. >
Állampolgárság(ok):
< Amerika >
Nem:

Férfi [ X ]
Nő [ ]

Végzettség


Legmagasabb iskolai végzettség:
< Sebészeti Főiskola >
Intézmény neve, ahol tanulmányi eredmények megszerezte:
< Cambridge Egyetem >

Foglalkoztatottság



Előző munkahelye:
< Egyéni Vállalkozó (Mezőgazdaság) >
Munkaviszony kezdete és vége:
< 2020 02. 16 - 2021 04. 19. >
Munkaköri leírás:
< Saját farmon állattenyésztést végeztem >
Miért távozott előző munkahelyéről:
<Belefáradtam az egyedüli munkába>

fejlec.png

OOC rész.

fejlec.png
Neved:< Zénó >
Életkorod:< 18 >
Mióta Játszol a See Game System szerverein?
< 7éve >

Mesélj magadról:
< Cegléden élek Elektrotechnikát / Gépészetet végzek. Régóta Rpzek Hobbi: sokat kerékpározok. Érméket is gyüjtök. >
Mesélj a karakteredről:
< Sam Rothstein barátságos ember de csak akkor ha vele is azok viszont ha nem akkor gyorsan felkapja a vizet és az is lehet hogy nekimegy a másik félnek. Ha kést rántasz elő ő pisztolyt fog, ha te is akkor jobb ha elkezded lőni Sam-et mert ő addig nem áll le míg kórházba nem kerülsz. De a barátjait ha baj van mindig kisegíti legyen az pénz. Sam volt már majdnem öngyilkos ugyanis amikor még az elején nem ment neki az üzlet akkor adósságba került, és ez kicsit labilissá tette őt Szereti a gyors luxus autókat mindig a legjobbra törekszik. Ha az út mellett lát egy gyalogost akkor mindig elviszi oda ahova kérik vagy ha épp egy baleset történt akkor is segít vagy ha valaki rosszul van akkor is a tőle elvárt intézkedéseket megteszi. >
Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott és miért hagytad ott? Ha nem voltál még frakcióban miért nem?
< Nem voltam >
Milyen tapasztalataid vannak egészségügyi RP-vel kapcsolatban? Voltál már egészségügyi frakció tagja?
< Nem voltam frakció tagja, de nagyon szeretem az egészségügyi rpket és rengeteg játékost felszedtem már >
Mi motivált hogy hozzánk jelentkezz?
< A Mentőautó a munkakör és a mentős kollégák megismerése >
Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről:

fejlec.png

Egészségügyi kérdések.

fejlec.png


Soroljon fel párat az ön által ismert fájdalomcsillapítók közül.
< Algopyrin, Algoflex, Cataflam >
Ön szerint milyen sérülés számít életet veszélyeztető súlyos sérülésnek?
< - életfontos szervet sért, - életfontos szervek működésének másodlagos gátlását idézi elő, - súlyos heveny belső vagy külső vérzést okoz, - olyan állapothoz vezet, amely shocktalanítást követel meg. >
Egy motoros segítségére siet aki a kanyarban kicsúszott. A sérült a bal könyökét fájlalja, nagyon nehezen mozgatja. Mit fog tenni ebben az esetben?
< Jégzselét kell ráhelyezni és bekötözni >


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2021. 04. 19.
Aláírás: Sam Rothstein
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

TuTu

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 201
2 042
LV karakter
Lexia Vasilievich
w6Ne5V1.png

fejlec.png


Tisztelt Sam Rothstein,

Sajnálattal értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services vezetőségi tagjai döntést hoztak a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elutasítottuk, nem felelt meg az elvárásoknak.


Dominika Abzynte
Las Venturas Medical Services

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.