[ELUTASÍTVA]Sam Houston - Önéletrajz " Egy boriték a vezetőség asztalén "

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Arn

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
293
236
Győr-Moson-Sopron
V4 karakter
-
LV karakter
Jacky Musso
V2 karakter
Joanne Tremblay
w6Ne5V1.png

APPLICATION FORM

════════════════▏IN CHARACTER▕════════════════

Teljes név:
< Sam Houston >
Születési hely, idő:
< Los Santos, 1990.09.20. >
Telefonszám:
< 38761143237 >
Állampolgárság(ok):
< Amerikai >
Előző munkahelye:
< Elektronikai gyár >
Betöltött pozíció:
< Szereldei dolgozó >
Mettől-meddig dolgozott ott:
< 2018 felénél kezdtem de mai napig dolgozok a cégnél >
Miért hagyta ott előző munkahelyét?
<--->
Milyen végzettséggel rendelkezik?
< Rendelkezem egy középiskolai végzettséggel. >

════════════════▏OUT OF CHARACTER▕════════════════

Neved:
< Noldi >
Életkorod:
< Ezt személyesen ha eljutottunk a team speak meghallgatásig. >
Mesélj magadról pár mondatban:
< Sziasztok a nevem Noldi autószerviz céget vezetek, valamint rossz állapotú autókat behozok Magyarországra és megcsinálom aztán értékesítem őket. ( Legálisan természetesen! ) A munka és a számítógépen kívül az airsofttal valamint a gokartal és az íjászattal foglalkozok. Jelenleg mivel tombol ez a járvány így itthon vagyunk egy ideig így kicsit többet tudok online lenni de ha normális hétköznapot nézzük akkor olyan kettő és öt órát tudok jelen lenni a szerveren e melett foglalkozok a farmmal is de szerintem az nem igényel annyira sok időt szóval a legtöbb időt a közösségre/frakcióra tudom fordítani. >
Mióta játszol az SGS szerverein?
< Amikor megnyították a Seerpg szervert még régebben sampon. Aztán ugyebár a vezetőség áttért az mtához és igazából azóta játszok kisebb nagyobb kihagyásokkal. >
Jelenlegi játszott perced (jelentkezési lap megírásakor, UCP képpel csatolva):
< 24150 játszott percem van ami azt jelenti hogy 22-es szintű vagyok. Kép: https://imgur.com/a/Rnps0bK >
Adminjailek illetve kitiltásaid száma (UCP képpel csatolva):
< Összesen van kettő bannolásom az egyiket félreértésből kaptam a másik pedig frakció itemet leadásával. Akkor van egy adminbűntetésem ismételten félreértésből kaptam, de ezek mind láthatóak a képen. Kép: https://imgur.com/a/tTQpDWJ >
Névváltási kérelmeid (UCP képpel csatolva):
< Hét darab névváltásom volt eddig nem is tervezek egy ideig változtatni amennyiben nem szükséges. Kép: https://imgur.com/a/1aG8Vq3 >
Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?
< Régebben is voltam ebben a frakcióban és szeretnék ismét a közösség tagja lenni. Valamint ezt tanultam a való életben így szeretném erősíteni a közösséget azzal hogy én valamilyen szinten benne vagyok a szakmában. >
Voltál-e már egészségügyi frakció tagja az SGS szerveren? Hol, mikor, meddig?
< Igen. A Seemta V3 LV szerveren még 2017-ben hogy mennyi időt arra nem emlékszem. Valamint régebben voltam még Seemta V2 szerveren 2014 környékén az Országos Mentőszolgálati frakcióban. >

Voltál-e már e frakció tagja? Ha igen, mikor és meddig?
< Igen voltam 2017-es évben pár hónapig míg nem kaptam meg a bannolásomat félreértésből. >

Milyen karaktert építenél ki az LVMS-ben? (Terjedelmes, részletes választ várunk!)
< Egy fehér embert aki a munka szenvedélye de egyben szereti a kényes/brutális beleteset helyszínélésénél részt venni. >

════════════════▏SZITUÁCIÓS KÉRDÉSEK▕════════════════

Törés ellátása?
< Ha nyílt törés van akkor azonnali műtétre van szükség, de amennyiben zárt törés van akkor rögzító sínnel rögzíteni kell a beteg lábát és be kell szállítani a korházba be gipszelni. >
Vérzés típusok?
< Hajszáleres vérzés: Ami gyöngyözőbe látható a vér folyása. Ellátása: Betadines fertőtlenítés szükséges valamint steril lapokat kell rá helyezni és át kell kötözni.
És van a vénás vérzés: Sötét színű a vér és bőségesen folyik. Ellátása: A sérültete nyugalmi állapotba kell fektetni. A sérült testrészét a szív fölé kell emelni, seb környéki felszín megtisztítása valamint fertőtlenítése, majd nyomókötést kell alkalmazni. >

A fájdalom csillapítására alkalmas gyógyszerek típusok szerint:
< Több féle fájdalomcsillapító létezik a gyógyszertárakban azok közül is mindegyik más-más fájdalmakra kell használni.
- Algoflex: Izom és izületi fájdalmakra szokták ajánlani a kezelő orvosok. 300mg-os kemény állapotú kapszula.
- Algoflex Forte/Rapid: Enyhe vagy közepessen fejfájásra valamint fogfájás és fogkezelés után ajánlott a bevétele. 400mg-os puha/lágy állapotú kapszula.
- Morphinum: Ebből is több létezik és mindegyiket más-más sérülések bekövetkeztében szokták alkalmazni a kezelő orvosok. De ezeket a gyógyszereket a súlyos fájdalmakkor szokták adni és azt is injekcióval. Oda kell figyelni a kukap egészségére valamint a tű fertőtlenített állapotára mivel ha a tű és a kupak fertőzött akkor a beteg nem lesz egészséges és bele halhat a sérüléseibe. Így fontos ha a kezelő orvos is mindig kesztyűben végezze a munkáját. ( Többet nem akarok felsorolni most egy átlagos fájdalomcsillapítót írtam le kicsit részletessen de a végén ha leírom az egész patiaki készletet azt hiszik valami gyógyszerés vagyok. ) >

Egy orvos, és egy mentős feladata közötti különbség:
< A mentős feladata hogy helyszínre kivonuljon beteghez, stabilizálja az állapotát aztán a beteget ha szükséges akkor korházba szállítsák. Az orvos feladata korházban elvégezni a fontos dolgokat hogy a beteget életben tartsa. És ami fontos amit sokan összetévesztenek hogy mentős az műtetet/varrásokat/varrat kiszedéseket nem végezhet csak orvosi szakmával rendelkező személyek. >
Három szabadon választott orvosi eszköz (műtőben, mentőautóban) jellemzése:
< Műtő: Védőfelszerelés: Tartalmaz egy védőgatyát, egy férfi/női felsőt de megesik hogy eggyes állományokba unisex felsők is vannak, valamint egy maszkot. A védőfelszerelésekben benne is van a nevükben miért kell hordani, szóval ezt nem kell részleteznem szerintem.
Mentőautó: Gyerekeknek gerinc törés esetén hordágy valamint a mentő autók tartalmaznak ilyen hordágyakat a felnőtt méretből is, KED mellény, EKG Lifepak.>

Mennyire érzed magad megfelelőnek e feladat teljesítésére?
< Teljes mértékben el tudom végezni a szerveren levő szerepemet. >
Átlagban mekkora FPS számmal rendelkezel a szerveren?
< Körübelül 40-60fps a kritikusabb helyeken leeshet kicsit, de 30 alatt még sosem láttam a mutatót.>
Elfogadod a frakciószabályzat összes pontját?
< Természetesen >
 
  • Tetszik
Reactions: szmate2003

TuTu

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 201
2 042
LV karakter
Lexia Vasilievich
w6Ne5V1.png

fejlec.png


Tisztelt Sam Houston ,

Sajnálattal értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services vezetőségi tagjai döntést hoztak a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elutasítottuk, nem felelt meg az elvárásoknak.



Lexia Vasilievich
Las Venturas Medical Services

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.