[Elutasítva] - Ryder Xin lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

bronze

Újonc
2020. 12. 19.
71
75
Las Vegas
V2 karakter
tina.murphy
WUv9PAS.png


- A jelentkezés IC része -



- Teljes neve -

Ryder Xin



- Születési helye, ideje -

1991.04.05 Los, Santos



- Elérhetőség (telefon, email) -

ryder.xin@seemail.com



- Mely munkakört kívánja betölteni? (Targoncavezető/Beszállító/Logisztikai ügyintéző) -

Logisztikai ügyintéző



- Meséljen magáról minimum 5 mondatot -

Ryder Xin a becsületes nevem. igazából a fiatal korom nem volt valami jó mert 3 éves koromba nevelő szülökhez kerültem. Édesapám és Édesanyám egy lövöldözés során életétt vesztették. 5 éves koromba keztem járni iskolába majd logisztikai ügynök szakmára mentem és befejeztem.



- Miért Önt válasszuk? (min. 2-3 mondat) -

Mint ahogy fentebb mondtam Logisztikai ügyintézős szakmát tanultam és szeretnénk benne rész venni vagy is elhelyezkedni.






- A jelentkezés OOC része -



- Mesélj magadról 3-5 mondatban! (neved, szabadidős elfoglaltságok stb.) -

Dávida Mihály vagyok, 15éves. Szabolcs - Szatmár - Bereg megyében élek szüleimmel, és testvéreimmel! Eléggé sok hobbim van, általában Focizni szoktam, Futni, számitógépezni és még ehhez hasonlók. Nagyon sokat MTA-zok, RP-zni már régóta RP-zek, és ismerek minden fogalmat, és RP szabályt, és azon belül a hasonlókat. Ha megunom az MTA-t akkor áttérek a Rocket League-ra, Warzone-ra, LOL-ra, CSGO-ra, meg ilyen hasonló játékokra amelyek elüzik az unalmasságomat. Eléggé sok szabadidőm van, még iskola időben is, és ezáltal tudom teljesiteni a perceket de persze ez már más téma.



- Miért jelentkezel hozzánk? -

Szeretnénk sokat és jókat RP-zni és egy jó közöséget látni.



- Milyen karaktert alkotnál a frakcióban? -

Sokat RP-znénk egy nem darálni akarnánk jönni.



- Mióta játszol a szerveren? (Játszott perc) -

2021-01-01 16:38:00 kor regisztráltam level 17 14k+ perc.



- Csatolj egy képet UCP-ről, melyen látszódnak a jailek, a kitiltások, névváltások. -

https://imgur.com/a/41E6Sqc



- Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal, illetve mikrofonnal? -

Persze.



- Van-e ismerettséged a frakción belül? -

Zoley, és Oliver volt.



- Elfogadod-e a frakció szabályzatunk minden pontját és ígéred-e, hogy annak megfelelően cselekszel?! (igen/nem) -

Igen




 

aPeti

edes otthon ❤️
Támogató
2020. 04. 09.
780
1 324
LV karakter
francisco.trefoloni
V2 karakter
francisco.furstenbarger
WUv9PAS.png


Tisztelt Jelentkező!
Sajnálattal tájékoztatom, hogy cégünk vezetősége feldolgozta jelentkezési lapját, majd elutasította. Legkorábban egy hét múlva tud újabb jelentkezést benyújtani felénk.
((Indoklás: TeamSpeak-en való zaklatás bírálás miatt.))

Üdvözlettel:
Francisco Mark Barger
Tulajdonos
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.