[ELUTASÍTVA] Ryan Wade jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

sandormozes

Pötyögtető
2019. 09. 24.
458
211
23
Bagamér
V4 karakter
Kosztyu Titanilla
LV karakter
Ryan Wade
V2 karakter
-
lvms-logo.png)

Jelentkezési formanyomtatvány új jelentkezők részére.​



In Character​



Személyes adatok és leírás.

Teljes neve: Ryan Wade
Anyja neve: Wadene Emili
Születési hely és idő: 1990 Las Venturas
Személyigazolvány száma: 361839JH
Jogosítvány száma(ha van): 114145DI
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
Las Venturas 6399
Állampolgárság:
Amerikai

Magasság:
173cm
Testsúly:
90kg
Nem:

Férfi[] []
Etnikum:
Fehér


Képzettség.

Legmagasabb Iskolai végzettség:
Éretségi + Egészségügyi szakiskola
Intézmény neve:
Los Santos Institute Of Technology
Végzettség megszerzésének ideje:
2010.06.10


Munkaviszony.

Előző munkahelye:
Vállalkozó.
Munkaviszony kezdete és vége:
2013.08.01.-2022.11.01.
Munkaköri leírás:
Fényező.
Miért hagyta ott előző munkahelyét?
Sok volt a munka, amit már egyedül nem bírtam vállalni, mert az embereim tovább léptek jobb munka reményében.



Out Of Character​



Neved: <Mózes Sándor>
Életkorod: <22>
Mióta játszol különböző Roleplay szervereken?

<kb. 6-7 éve, kisebb nagyobb kihagyásokkal.>
Voltál-e már valamelyik frakció tagja a szerveren? Ha igen, meddig voltál tag, és miért hagytad ott? Ha még nem voltál frakcióban miért nem?

<Voltam a Sheriffségnél, egy 2hetet, sajnos a számítógépem akkor adta meg magát, így egy időre lekellet tennem az rp-t, és emiatt nem tudtam tovább frakcióban maradni.>
Voltál már egészségügyi frakció tagja?

<Más szerveren igen.>
Milyen tapasztalatod van egészségügyi RP-vel kapcsolatban?

<1 éve belgyógyász ápolóként dolgozom, munkámból adódóan van hozzá kisebb tapasztalatom.>
Miért gondolod hogy érdemes lenne veled dolgozni?
<Segítőkész és normális embernek tartom magam. Munkámból adódóan lehet tudnék új dolgokat átadni másnak is akinek szinte köze sincs az egészségügyhöz a való életben. Nem vagyok profi, de vannak már tapasztalataim.>
Csatolj UCP képet a kitiltásokról, adminjailekről, és névváltásokról.
Mesélj magadról pár mondatban.
<Nos mint azt fentebb említettem, 22 éves vagyok, a munkahelyen és a barátaim is Mózinak hívnak általában. Aug. 01.-vel leszek egy éve belgyógyászati szakápoló. Egészségügyi szakiskolát végeztem az érettségi után. Szeretem az autókat, főleg a sajátomat. Sikerült elérnem hogy megvásárolhassam álmaim autóját a munkámnak köszönhetően. Szeretem a munkám, szeretek jól teljesíteni a főnővérem és az orvosaim előtt is. Azt nem mondom hogy rengeteg szabadidőm van, de szabadidőmben szeretek Rp-zni és így hogy nem vagyok frakcióban, kezd unalmassá és monotonná válni az rp számomra, ezért is jelentkeznék a frakcióba. Munka mellet szoktam játszani, persze 2 műszakban dolgozunk, ahogy van erre idő, akkor játszom. Nem tudom mennyi idő van megkötve hogy kötelező heti óra vagy stb. de én munka mellet szeretnék feljárni és rpzni rendesen a szabadidőmben. >
Mutasd be az általad alakított karaktert pár mondatban.

<Ryan Wade egy étel szerető, kissé nagyobb darab ember. Egykori fényező vállalkozó. Nagyon odavan a divatért és a márkás cuccokért. Nem rajong a nagyon elegáns öltözetért, a lazább stílus híve. Szabadidejében kocsikázni szokott a városban vagy azon kívül. Ha ideje engedi állatokat is nevel, vagy a régi vállalkozásába dolgozik egy kicsit mint mellék munka. Az autók szerelmese. BMW gyűjteménye ezt támasztja. Szereti a szociális életet, szeret ismerkedni és segítőkész mindenkivel szemben. >


Egészségügyi kérdések​



Írja le milyen gyógyszerbeviteli utakat ismer.
<Bőrön át felszívódó (parenterális), emésztőrendszerben felszívódó (enterális) ez lehet szájon vagy végbélen át adagolható, hüvelyen át adagolható ez az emésztőrendszert megkerülő adagolásmód (parenterális), vannak a subcutan, kutan injekciók, intravénás, intramuscularis beadási módok is. Akár gyomorszonda, PEG. >
Írja le vázlatpontokban a nyomókötés felhelyezésének menetét alkarra.
<Általában vénás vérzés esetén alkalmazunk nyomókötést. A kart a szív felé helyezzük, majd a sebet fertőtlenítjük, majd fedőlapot helyezünk a sebre, ezután gézpólyával párszor áttekerjük, majd rugalmas pólyát, amit kötéssel rögzítünk a sebre. >
Írja le röviden, vázlatpontokban a laikus újraélesztés menetét.

<Helyszín biztosítása, hogy magunkat ne hozzuk veszélyhelyzetbe, megszólítás, segítségért való kiáltás, akár valaki kijelölése segítség hívására, szabad légút biztosítása, a beteg megfigyelése, melkasa figyelése, hogy van e levegővétel, ha nincs légzés, akkor azonnali mellkaskompressziót kell végeznünk ami 30:2-es módszerrel megy, 30kompresszió 2 befúvás, ezt mindaddig végezzük míg a segítség a helyszínre nem ér.>
Egy autóbaleset szemtanúja, a sérült segítségére siet. A járműben egy középkorú férfi ül, öve nem volt bekötve ennek hatására erősen beverte a fejét, amely homlokánál enyhén vérzik és dagadt, eszméletét elvesztette, mit tenne ebben az esetben?
<Elsősorban biztosítom a helyszínt és ha a helyszín biztonságosan megközelíthető, akkor közelebb megyek, majd azonnal értesítem a mentőszolgálatot. A sérültet nem érdemes megmozdítani, mivel nem volt bekötve, ezáltal gerince is sérülhetett, amivel nem érdemes mozgatni a sérültet, mert bénuláshoz is vezethet akár egy rossz mozdulat is. Mentős egységek megvárása ilyenkor e legcélszerűbb. >


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2023.07.18.
Aláírás: Ryan Wade
 
  • Vicces
Reactions: Njx

Doc

Cardioplegia ?
2019. 01. 11.
824
1 114
OMSZ Központi Rohamcsoport
V4 karakter
Nyikolaj Vasilievich
LV karakter
Bert Cantrell
lvms-logo.png

fejlec.png

Tisztelt Jelentkező,

A Las Venturas Medical Services Human Resource and Finanace Department megkapta és feldolgozta a jelentkezési formanyomtatványt.
A jelentkezés kiértékelése a Directorate jóváhagyásával megtörtént. A
jelentkezését elutasítottuk, nem felelt meg a kritériumoknak.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.