[ELUTASÍTVA] Rowan Dion jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

kalmika123

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2023. 02. 09.
317
26
V4 karakter
Jacob D Mike
lvms-logo.png)

Jelentkezési formanyomtatvány új jelentkezők részére.​



In Character​



Személyes adatok és leírás.

Teljes neve: Rowan Dion
Anyja neve: Rowan Jessica
Születési hely és idő: Las Venturas 1980. 08. 08.
Személyigazolvány száma: 986101TF
Jogosítvány száma(ha van): 906723MC
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
Las Venturas
Állampolgárság:
Amerikai Egyesült államok

Magasság:
180 cm
Testsúly:
75 kg
Nem:

Férfi[X] Nő[]
Etnikum:
Kelta


Képzettség.

Legmagasabb Iskolai végzettség:
Egyetemi végzettség
Intézmény neve:
Las venturas Elementari School[I] [/I]
Végzettség megszerzésének ideje:
2009. augusztus.


Munkaviszony.

Előző munkahelye:
Nem volt
Munkaviszony kezdete és vége:
-
Munkaköri leírás:
-
Miért hagyta ott előző munkahelyét?
-



Out Of Character​



Neved: <Kálmi>
Életkorod: <14>
Mióta játszol különböző Roleplay szervereken?

<ez lesz a 3. éve>
Voltál-e már valamelyik frakció tagja a szerveren? Ha igen, meddig voltál tag, és miért hagytad ott? Ha még nem voltál frakcióban miért nem?

<Még nem voltam frakcióban mert nemrég kezdtem újra a Seemta LV-t és ez lenne az első frakcióm mert nagyon bíztatóan hangzik.>
Voltál már egészségügyi frakció tagja?

<Még nem>
Milyen tapasztalatod van egészségügyi RP-vel kapcsolatban?

<Nem nagyon van.>
Miért gondolod hogy érdemes lenne veled dolgozni?
<Nagyon kedves tipusú ember vagyok ha mondanak nekem valamit én azt betartom. Meg jó csapattársakat keresek. :)>
Csatolj UCP képet a kitiltásokról, adminjailekről, és névváltásokról.
Mesélj magadról pár mondatban.
<Sziasztok Kálmi vagyok egy kis városból származom 14 éves vagyok. Szeretek segítőkész lenni, bátor vagyok azért szeretnék jelentkezni a Frakcióra. Szeretek sokat biciklizni meg kutyával játszani. 160-70 centi vagyok fitt és egészséges. Aktív tudok lenni sokat egy napon kb 2-3 órát hétköznap hétvégén meg 5-6 órát. Ha valaki kicsit felidegesít akkor szoktam kicsit durva lenni de nem fajul verekedésbe. Ezelőtt játszottam sok RP szerveren úgyhogy van tapasztalatom a dolgokhoz. Szeretek sokat beszélgetni akár IC-ben akár OCC-ben. Azért szeretném ha engem választanátok mert tudok nagyon jól vezetni meg ha valaki mond valamit azonnal teljesítem. Szoktam ezen kívül Fortnitezni, Farming Simulator 22-őzni meg szeretem a lövöldöző játékokat. Ez lennék én remélem elfogadjátok a jelentkezésemet.>
Mutasd be az általad alakított karaktert pár mondatban.

<Jónapot Rowan Dion vagyok 43 éves vagyok. Karrieremet farmos munkálatokkal kezdtem és utánna áruszállító lettem rá 5 napra és most csak a hobbim a horgászat. Egy nagy család vagyunk van 2 testvérem egyiket Rowan Mike nak hívják másikat Harry Emily-nek hívják. Apámat Rowan John-nak, anyámat Rowan Jennifer-nek hívják. Remélem felvesznek erre a remek munkahelyre. Meg még azért kellett ideköltöznünk mert a másik házunkat lerombolták mert nem tudtuk fizetni a hitelt. Azért szeretnék csatlakozni mert szeretnék egy jó közösséget. Meg nagyon érdekel a személyszállítás. Remélem tudok csatlakozni e nagyon jó közösséghez. Nagyon szépen köszönöm, hogy elolvasta.>


Egészségügyi kérdések​



Írja le milyen gyógyszerbeviteli utakat ismer.
<Inflációs út, Transzdermális bevitel, Szublingvális bevitel.>
Írja le vázlatpontokban a nyomókötés felhelyezésének menetét alkarra.
<
  1. Mossa meg alaposan a kezét szappannal és vízzel, majd szárítsa meg.
  2. Készítsen elő minden szükséges anyagot és eszközt, beleértve a steril kötőanyagot, kötszert, fémcsatot vagy ragasztót (ha szükséges), valamint steril kesztyűt.
  3. Helyezzen fel steril kesztyűt a kezére.
  4. Ha a seb vagy sérülés vérzik, állítsa le a vérzést, nyomás alkalmazásával tiszta ruhával vagy gézzel.
  5. Tisztítsa meg a sérülés környékét steril fertőtlenítőszerrel vagy izopropil-alkohollal.
  6. Válassza ki a megfelelő méretű kötést vagy kötszert az alkarra. A kötszernek kell lennie a sérülés méretének és helyének megfelelően.
  7. Helyezze a kötszert vagy kötszert a sérülés fölé, és tekintse át, hogy kellőképpen fedje be azt.
  8. Biztosítsa a kötszert vagy kötszert a helyén. Ha ragasztót használ, óvatosan vigye fel a ragasztót, majd simítsa el az alkar mentén. Ha fémcsatot használ, rögzítse a kötszert a csat segítségével.
  9. Ellenőrizze a kötés feszeségét. Fontos, hogy ne legyen túl szoros vagy túl laza. A megfelelő feszeségnek kell lennie ahhoz, hogy a kötés stabil és a seb megfelelően védelmezett legyen.
  10. Ellenőrizze, hogy a kötés nem akadályozza a vérkeringést. Győződjön meg róla, hogy az ujjak vagy kéz ujjai nem tapasztalnak zsibbadást, hidegséget vagy erős fájdalmat.
  11. Ha szükséges, rögzítse a kötszert egy másodlagos kötéssel vagy kötőanyaggal. A másodlagos kötés segít a kötés helyben tartásában.
  12. Ellenőrizze a kötés megfelelő rögzítését és feszeségét. Ha szükséges, korrigálja vagy cserélje ki a kötést.
  13. Vegye le a steril kesztyűt, és helyezze a használt anyagokat a megfelelő hulladékgyűjtőbe.
>
Írja le röviden, vázlatpontokban a laikus újraélesztés menetét.

<

Ellenőrizze a környezetet és a sérült válaszát.
Hívjon segítséget és hozzon automata külső defibrillátort (AED), ha elérhető.
Helyezze a sérültet a hátára.
Kezdje el a mellkasmasszázst a mellkas közepén, 5-6 cm mélységben, 100-120 ütés/perc sebességgel.
Folytassa a mellkasmasszázst fáradásig vagy amíg segítség meg nem érkezik.
Kövesse az AED utasításait, ha elérhető.
Folytassa az újraélesztést a segítség megérkezéséig vagy amíg a sérült megkezdi a spontán légzést vagy a szakképzett egészségügyi személyzet átvette a kezelést.
>
Egy autóbaleset szemtanúja, a sérült segítségére siet. A járműben egy középkorú férfi ül, öve nem volt bekötve ennek hatására erősen beverte a fejét, amely homlokánál enyhén vérzik és dagadt, eszméletét elvesztette, mit tenne ebben az esetben?
<
Hívjon sürgősségi segítséget a helyi segélyhívó számon.
Ellenőrizze az eszméletet és a légzést.
Ha a sérült eszméletlen és nem lélegzik normálisan, kezdje meg a mellkasmasszázst.
Helyezze a tenyerét a mellkas közepére, nyomja le legalább 5-6 cm mélységben, 100-120 ütés/perc sebességgel.
Ha a sérült légzik, de továbbra is eszméletlen, helyezze a hátára és biztosítsa a légutat.
Ha a homlokán vérzés vagy duzzanat van, helyezzen nyomást egy steril kötszerrel vagy tiszta ruhával.
Várja meg a mentők megérkezését, és tájékoztassa őket a sérült állapotáról és az elvégzett intézkedésekről.
>


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2023.06.11.
Aláírás: Rowan Dion
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.