[ELUTASÍTVA] Robin Stanley jelentkezési lap

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

shane

Újonc
2022. 10. 14.
9
0
LV karakter
Robin Stanley
lvms-logo.png)

Jelentkezési formanyomtatvány új jelentkezők részére.​



In Character​



Személyes adatok és leírás.

Teljes neve: Robin Stanley
Anyja neve: Rose Whatson
Születési hely és idő: Las Venturas 1990.2.13
Személyigazolvány száma: 126175RX
Jogosítvány száma(ha van): 890792AR
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:

Las Venturas Montogmery
Állampolgárság:
Amerikai

Magasság:
181cm
Testsúly:
82kg
Nem:

Férfi [X] Nő [ ]
Etnikum:
Amerikai


Képzettség.

Legmagasabb Iskolai végzettség:
Főiskola
Intézmény neve:

University of Los Angeles
Végzettség megszerzésének ideje:
2021


Munkaviszony.

Előző munkahelye:
Futár
Munkaviszony kezdete és vége:

2022-2023
Munkaköri leírás:
Futár
Miért hagyta ott előző munkahelyét?
Változtatni akartam.



Out Of Character​



Neved: Bence
Életkorod: 17
Mióta játszol különböző Roleplay szervereken?

2 éve játszok.
Voltál-e már valamelyik frakció tagja a szerveren? Ha igen, meddig voltál tag, és miért hagytad ott? Ha még nem voltál frakcióban miért nem?

Nem voltam még frakcio tagja sajnos, nem volt rá lehetőségem.
Voltál már egészségügyi frakció tagja?

Sajnos még nem
Milyen tapasztalatod van egészségügyi RP-vel kapcsolatban?

Alapszintű tapasztalatt. Jogositvány miatt rendelkezek elsösegélynyujtási ismerettekel.
Miért gondolod, hogy érdemes lenne veled dolgozni?
Könnyen tanulok dolgokat, Szerettek csapatmunkába dolgozni szerettek másokon segíteni.
Csatolj UCP képet a kitiltásokról, adminjailekről, és névváltásokról.

Mesélj magadról pár mondatban.
Bence vagyok 17 éves. Jelenleg egy kisebb városban élek a szeretett családommal. Jelenleg a szomszéd városba járok iskolába személy és vagyonőrként szeretnék végezni még ebböl hátra van 1 évem. Szerettek sportolni mióta az eszemet tudom azota érdekelt engem a foci világa csak most az iskola miatt abba hagytam egy kis időre. KB 5-6 éve ismerem a SeeMta szervereit csak mivel késöbb lett számítógépem így csak 3-4 éve játszok. Megprobálok minél többet játszani a szerveren mert érdekel a MTA világa. Magamat egy elég udvarias, türelmes embernek gondolom barátkozo típus vagyok. Elég gyorsan betudok illeszkedni egy csapatba köszönhetően a focinak. Emellet engem az utazás a biciklizés a barátaimmal, a szórakozás. Szerettek minden feladatot elvégezni.
Mutasd be az általad alakított karaktert pár mondatban.

Robin stanley, egy 30 év körüli srác életvidám szereti a társaságot, szeret új emberekkel ismerkedni.Kedvenc hobbim a horgászat/detektorozás.Kedves mindenkivel, akinek tud segit.


Egészségügyi kérdések​



Írja le milyen szemmel nem látható sérülésekre gyanakszik egy nagy erejű autóütközésnél.
agyvérzés, csonttörés, gyomorvérzés, belsövérzés
Írja le vázlatpontokban a nyomókötés felhelyezésének menetét alkarra.

  • a sérültet nyugalomba helyezzük, a sérült testrészt szív fölé emeljük,
  • a sebet fertőtlenítjük, majd mull-lappal fedjük a fedőkötésnél leírtak szerint.
  • A mull-lapot három körkörös menettel rögzítjük, a fedőkötéshez hasonlóan.
  • A seb fölé egy összetekert pólyát helyezünk. A sérülés nyomását, ezáltal a hatékonyabb vérzéscsillapítást a későbbiekben ez a pólyatekercs fogja biztosítani.
  • Az összetekert mullpólyát a fedőkötésnél is használt kalászkötéssel rögzítjük.
Írja le röviden, vázlatpontokban a laikus újraélesztés menetét.

A Pácienst a hátára fordítjuk viszont fontos,hogy a szájához gátlástalanul hozzáférjünk,
Értesítem a Mentős Kollégáimat és a Diszpécser segítséget nyújt a szívkompresszióban(val) vonalban.
Hozzálátunk a szív kompresszióhoz és a be fújáshoz (30 nyomással illetve 2 befújással látjuk el a Pácienst)
A terepet biztositom a motort leállítom. Ellátom a lábán lévő sebet fertötlenítem és bekötöm. Továbbá keresek még súlyos sérüléseket és ha nem találok értesítem a mentöket. A mentők kiérkezéséig a sérülttel maradok.
Egy motorbaleset szemtanúja, a sérült segítségére siet. A motor mellett egy középkorú férfi fekszik a hátán, védőfelszerelésben, eszméleténél van, erősen beverte a lábát, amely enyhén vérzik, mit tenne ebben az esetben?
A terepet biztositom a motort leállítom. Ellátom a lábán lévő sebet fertötlenítem és bekötöm. Továbbá keresek még súlyos sérüléseket és ha nem találok értesítem a mentöket. A mentők kiérkezéséig a sérülttel maradok.
JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM, HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2024.03.03
Aláírás: Robin Stanley
 

Angel

Írnok deák
2019. 05. 08.
549
649
27
Zalaegerszeg
V4 karakter
Angel Harris
LV karakter
Justin Harris
lvms-logo.png

fejlec.png

Tisztelt jelentkező,

A Las Venturas Medical Services Human Resource and Finanace Department megkapta és feldolgozta a jelentkezési formanyomtatványt.
A jelentkezés kiértékelése a Directorate jóváhagyásával megtörtént. A
jelentkezését elutasítottuk, nem felelt meg a kritériumoknak.
Egyébb megjegyzés: Nem ajánlott a későbbiekben a jelenkezés az állományba. Mivel a saját eszmei tudásra vagyunk kiváncsiak.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.