[ELUTASÍTVA]Richard W Oswald

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

csucsuu

Újonc
2023. 02. 08.
55
53
20
Gölle
LV karakter
Ramona Czapla
V2 karakter
Bella Victorovna
w6Ne5V1.png
fejlec.png

IC rész.

fejlec.png

Személyes Adatok



Vezetéknév:<Richard>
Középső név:<Wiliam>
Keresztnév:<Oswald>
Születési hely és idő:<2000.01.21>
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
<Las Venturas Prickle Pine>
Állampolgárság(ok):
<Amerikai>
Nem:

Férfi [x]
Nő [ ]

Végzettség


Legmagasabb iskolai végzettség:
<Egyetem>
Intézmény neve, ahol tanulmányi eredmények megszerezte:
<Las Venturas University>

Foglalkoztatottság



Előző munkahelye:
<Nagyker futár>
Munkaviszony kezdete és vége:
<2023.02.07-2023.02.19>
Munkaköri leírás:
<Áruszállító>
Miért távozott előző munkahelyéről:
<Kevés volt a keresetem és elhatároztam hogy újba kezdek ahol embereken segítek.>

fejlec.png

OOC rész.

fejlec.png
Neved:<Boros András Tamás>
Életkorod:<19>
Mióta Játszol a See Game System szerverein?
< 18 napja.>

Mesélj magadról:
<Sziasztok, Andris vagyok 19 éves Somogy vármegyèben élek a családommal. 2003.08.29-èn születtem Kaposváron. Sajnos kiskoromban nagyon sok időt bent töltöttem különböző műtétek miatt, pl: orr, torok mandula műtét. Apám minket korán elhagyott de ennek csak örülök. Jelenleg 2 éves érettségit csinálom ami elég jó és szeretem igaz nehéz. Érettségi után rendőrnek szertenèk tovább tanulni ahol szintén segítek másokon. Szabadidőmben szerveren vagyok illetve tanulok, ha fent vagyok és sikerül a felvételim akkor minden időmet a frakcióra szánom. Családomban jelenleg halálos betegség lépett fel így kell egy kis figyelem elterelés számomra, nagyon sokat jelentene hogy ha most sikerülne a meghallgatásom, vizsgám amit megint ic tudnék teljesíteni most legalább felkèszűlve. >
Mesélj a karakteredről:
<A karakterem egy kedves, segítőkész alak aki minden egyes munkával terhelhető és kerüli az illegális dolgokat illetve nem tesz kivételt a munkája során barát illetve ismeretlen között. >
Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott és miért hagytad ott? Ha nem voltál még frakcióban miért nem?
<Sajnos azért nem voltam mert nem feleltem meg a vizsgán a medicnèl.>
Milyen tapasztalataid vannak egészségügyi RP-vel kapcsolatban? Voltál már egészségügyi frakció tagja?
<Nem még nem voltam de a amit tudok irl azt eltudom sajátítani a frakcióban.>
Mi motivált hogy hozzánk jelentkezz?
<Az hogy másokon segítsek illetve egy nagyon jó csapat tagja lehessek ahol barátokra lelek.>
Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről és a szerveren eltöltött perceidről:

fejlec.png

Egészségügyi kérdések.

fejlec.png


Soroljon fel párat az ön által ismert fájdalomcsillapítók közül.
<Algopirin, Algoflex, Morfium>
Ön szerint milyen sérülés számít életet veszélyeztető súlyos sérülésnek?
<Hát illetve gerinc sérülés, belső vérzés, nyílt törés>
Egy motoros segítségére siet aki a kanyarban kicsúszott. A sérült a bal könyökét fájlalja, nagyon nehezen mozgatja. Mit fog tenni ebben az esetben?
<Helyszínt biztosítom hogy a segítség nyújtás során ne történjen baleset.
Megkérdezem tőle hogy mi történt, és hogy melyik testrésze fáj.
A sérülésnek megfelelően ellátom, a kórházba szállítás után egy röntgent csinálok a sérült testrészről, ha törés akkor gipszet teszek rá.>


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2023.02.21.
Aláírás:
Richard W Oswald
 

TuTu

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 201
2 042
LV karakter
Lexia Vasilievich
w6Ne5V1.png

fejlec.png

Tisztelt Richard W Oswald,

Sajnálattal értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services High Command döntést hozott a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elutasítottuk, nem felelt meg az elvárásoknak.



tutu-alairas.png

 
  • Szomorú
  • Tetszik
Reactions: Tetsu és Mozzie
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.